HondenPage baasje Machtel, Romeo en Luca +
Wat schreven de vrienden van Machtel, Romeo en Luca + op het forum
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (4 weken oud + stamboomnamen)
" Oooh zoo schattig. Hebben ze allemaal al een huisje? "
Aurelia
Ja ze hebben allemaal een huisje :)
De broertjes blijven lekker dicht bij elkaar wonen. Wij houden namelijk er eentje aan en de andere komt toevallig ook in dezelfde woonplaats te wonen.
Een van de dames gaat bij de beste vriendin van de fokster van Fudge wonen. Zij heeft de volle tante van Fudge en een nichtje.
En de andere gaat richting Groningen :) dus wel verspreid maar er is nu weinig vraag naar dit ras helaas. Ik ben daarom blij dat ze allemaal een huisje hebben gevonden. Want er worden nog 3 nesten verwacht bij 3 verschillende fokkers, maar weinig tot geen aanvragen helaas.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (4 weken oud + stamboomnamen)
" Het zijn kleine avonturiers geworden. Dan moet je ogen in je achterhoofd hebben Ik ben benieuwd wat ze van de buitenwereld vinden. "
CatnDog
Ze zijn niet onder de indruk, ik heb besloten ze vandaag al naar beneden te verhuizen. Dat vonden ze meer dan prima en reuze interessant XD
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Keesvriendjes: Weer met zijn 4en
Sneeuw er afgehaald maar de bevroren voorkant kreeg ik niet ontdooit, op de avhtergrond de grijze auto van mijn koffiemaatje die heeft in een garage gestaan, en de boodschappen binnen en, het regent nu ijzel, we zitten nu veilig binnen, regen tot 14.00, zelfs vika kan nu de tuin voorlopig niet in..zo glad is het nu.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Keesvriendjes: Weer met zijn 4en
Kees, hier op het moment ijzel, pas dus op meis….mijn auto kreeg ik vanochtend niet ontdooit zoveel ijs er op, gelukkig koffiemaatje die mij heeft geholpen met boodschappen, en na de koffie bij mij begon het te ijzelen, allebei veilig thuis nu. En boodschappen binnen.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (4 weken oud + stamboomnamen)
Inmiddels zijn het error terror terriërs geworden. Jeetje wat zijn ze in 1 week tijd veranderd XD ze spelen nu buiten de werpkist en stukje ren. Dus door de gehele slaapkamer en een lol dat ze hebben. Met name Chunky vindt het GEWELDIG!
Want meneer is er inmiddels achter hoe hij de puppyren aan de kant kan duwen en kan ontsnappen. Tot blijdschap van de andere drie....want zo trof ik ze dus net aan. Ik was even boodschappen doen....XD
En ik zag er eerst maar drie...dus ik vraag nog heel simpel 'Is Kaatje er ook????' Jep die was er ook.
Inmiddels zijn ze ook naar Kvv, Kaatje had hier in het begin even moeite mee, maar inmiddels vindt ze het wel lekker. Maar mama Fudge geeft nog steeds de lekkerste slagroom. Morgen verhuizen ze naar de woonkamer want de slaapkamer is te klein aan het worden voor hun streken.
Hopelijk is het morgen ook wat beter weer dat ze dan voor het eerst even de tuin kunnen gaan ontdekken.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
De drie winnaars van harte gefeliciteerd… verdiend.
Loesje schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
Sylvia
Gefeliciteerd.
Een super leuke en mooie foto van BLACK.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
" Omdat ze denkt dat het niet mag, maar ja, tis oke.. "
yooop
Heb het per pb tegen je gezegd yo…niet boos zijn. Bedoelde het goed.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Keesvriendjes: Weer met zijn 4en
" Dank jullue! De bloeduitslagen zijn helemaal goed. Advies om de urine nog een x te checken met wat meer. Happyyyy. "
Kees
Kees wat fijn zeg, geen zorgen ….
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
" Leuke foto hoor!!! Maar waar is mijn papegaai gebleven? "
yooop
Je hebt een pb…yo.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Ontmoetingen aan de lijn
Gea goed verwoord en goede hand aanreikingen …heb nu een puber die ook dat gedrag heeft, zachtaardig maar graag kennis wil maken en dat kan niet altijd, ik draai om en ga een andere weg op. Tuurlijk mag ze kennismaken maar dan wanneer het kan, anders niet. Ik heb dat van jou gelezen en daar heb ik ook veel aan.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Keesvriendjes: Weer met zijn 4en
Jee wat leuk kees, maand van het gebit februari ?
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Keesvriendjes: Weer met zijn 4en
" Vandaag met Binkey naar de da geweest. Hij is niet echt ziek maar ook niet helemaal zoals ik m ken. Dus maar voor een APK. In zijn urine zaten wat eiwitten, dus maar ff een uitgebreid bloedonderzoek inclusief Leishmania. Ze belt als ze de uitslag heeft. "
Kees
Goed dat je gegaan bent kees…. Hopelijk valt het mee, afwachten.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Plassen in bench
" Doet ze het ook als je het deurtje open laat?Is de bench te groot? In dat geval zou je kunnen proberen om het oppervlak iets kleiner te maken, zodat ze niet aan één kant kan plassen en aan de andere kant gaan liggen.En zoals iemand al schreef: haar favoriete speeltje mee in de bench. "
Daniëlle Westra
Danielle lees even, het gaat goed met de hond inmiddels is de hond al wat ouder.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Janken als een wolf
Wat een optie is als je man weggaat je hond in de slaapkamer te zijn en daar ook een bedje voor je hond opmaken zodat je je hond kan geruststellen , ik ben er ook…?
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Plassen in bench
Marike alleen maar fijn toch dat het goed gaat ….en de berichtjes die je krijgt waren goed bedoeld……en dat je je eigen weg erin hebt gevonden ook dat is toch fijn . Marike iedere hond is anders en vaak gaat men vertellen over een eigen ervaring , en je pikt eruit waar jij je goed bij voelt, meer niet.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (4 weken oud + stamboomnamen)
Vandaag zijn de pups alweer 4 weken! Wat vlieg de tijd! Hun karakters komen steeds meer naar voren.
Inmiddels hebben we voor één van de reuen ook leuke pupkopers gevonden en jaja uit mijn woonplaats! Zelf hebben ze nu een 14 jarige drie-pootige Parson. We gaan kijken welke reu het meest geschikt zal zijn om daar te plaatsen.
inmiddels zijn het geen tandloze pittbulletjes meer. Het zijn landhaaien geworden, want hun tanden zijn door. Ze hebben vandaag ook hun eerst bolletje vlees gehad en dat ging er goed in.
Ook herkennen ze mij nu heel goed en moet ik maar ook Fudge het aardig ontgelden soms. Ze hebben een stuk er aan gekregen aan de werpkist, met een groenstrookje en hier doen ze allemaal netjes hun behoeftes op. Ze doen niks meer in de werpkist wat dus echt super is.
Ook onderling testen ze elkaar uit en dat gaat met veel geluid en tandjes gepaard, echte terriers dus.
Chunky Hunky is onze knuffelkont. Niks liever dan opgetilt worden en die tantjes uitproberen. Mijn haren zijn zo interessant om te 'proeven'. Hij is niet de meest dappere Dodo van allemaal.
Kokosje..onze meeste dappere. Hij gaat op avontuur uit en staat met zijn neusje overal vooraan. Maylo die kan hij handig aan!!! Ook hij is een knuffelaar. Maar als hij moe is dan gaan hij in een 1. Seconde van wakker naar K.O.
Krentje is pittige dame! Ook heeeeeel dapper en gebruik mij als bijt speelgoed. Ze doet niet onder voor der broers. Ook zij ligt het liefst bij je.
En dan Kaatje, ooooo lieve Kaatje. Ze vindt alles wel prima. Ze doet alles op haar eigen tempo. Is minder avontuurlijk maar steeds meer een knuffelkontje aan het worden. Ze wilde eerst absoluut niet opgepakt worden maar sinds deze week komt ze steeds vaker bij me op schoot liggen als ik in de werpkist zit.
Hannah & Bink† en Beertje schreef in
Osteopaat zuid west nederland
" Zoals in de openingspost geschreven is het op advies van een gedragsdeskundige. Hij reageert licht als je druk uitoefent op een bepaalde plek op zijn ruggengraat. Advies was dan ook om dat toch even te laten controleren. En ik neem dat advies graag serieus. Hij heeft geen waarneembare fysieke klachten en ook bij de dierenarts niets geconstateerd. "
Jippie
Verstandig. Mijn hond is ook al vele keren heel goed geholpen bij vage klachten die niet zichtbaar waren op foto's of bij lichamelijk onderzoek. Wel goed dat je eerst naar de dierenarts bent geweest; vaak vragen fysio's en osteopaten daar eerst om. Succes met Jip! Komt vast wel goed.
Hannah & Bink† en Beertje schreef in
Osteopaat zuid west nederland
" Fysio is net wat anders dan een osteopaat maar ik zal eens informeren n.a.v. je goede ervaringen. Bedankt! "
Jippie
Oh oeps! Ik las het verkeerd. Naomi combineert fysiotherapie ook met osteopathie, dus ik kan haar alsnog van harte aanraden. Als ze zelf geen klanten meer aanneemt, dan wellicht Marjolein wel. Zij werkt een paar dagen per week in Naomi's praktijk in Wolphaartsdijk. Toevallig hebben we bij haar aanstaande week weer een afspraak. Beer wordt hier al jaren heel fijn geholpen aan al zijn, soms hele vage maar wel pijnlijke, klachten.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Keesvriendjes: Weer met zijn 4en
Kees bij jou zal het vandaag ook nog heel glad zijn, hier nog steeds ijzel ,we kunnen er niet op uit.
Loesje schreef in
Ijzel, tip
Als het pad naar mijn voordeur glad is, strooi ik er een dunne zandlaag (uit de zandbak voor kinderen) over.
Zout is slecht voor hondenpoten (bijt) en voor het milieu.
(ik smeer de voetkussentjes en tussen de voetkussentjes van mijn hond een paar keer per week met voetbalsem of vaseline in als er zout gestrooid wordt).
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
Autobenches
" Ik heb er 600 euro voor betaald (wel wat korting gekregen aangezien ik de eigenaar ken) maar het gaat wel om een dubbele kooi voor 2 herdershonden. Voor 1 kooi ben je waarschijnlijk tussen de 300 en 400 euro kwijt (maatje herder) maar ik weet niet om wat voor hond het bij jullie gaat natuurlijk. Je kunt altijd op hun fb site kijken (Active Animals) daar zie je een hoop inbouw kooien die ze gemaakt hebben. "
Dutchshepherdteam
Even een vraagje vanuit mij, maar als je een andere auto krijgt...dan past dat lijk me niet meer? Omdat het juist op maat is.
Ik wil dadelijk met die van mij (Fudge en de nieuweling) met de auto naar Italië en ik wil uiteindelijk ook invensteren in een goede autokennel. Alleen ik weet niet hoelang ik nog mijn huidige auto zal blijven rijden.
Loesje schreef in
Spijkers in ballen, gebakken spons en sinaasappels gevuld met leverworst omgeving Beuningen (Gelderland)
" https://archive.ph/UDTqN Iemand die een frikandel met rattengif in de tuin vindt. "
UkkePuck
Nu werkt de link wel!!
Verschillende bad gateways!
Loesje schreef in
Spijkers in ballen, gebakken spons en sinaasappels gevuld met leverworst omgeving Beuningen (Gelderland)
Iemand die een frikandel met rattengif in de tuin vindt. "
UkkePuck
Je link werkt bij mij niet.
Dit maal in Lichtenvoorde een honden/kattenhater.
Frikandel met rattengif in tuin gegooid: 'Hoe ziek kun je zijn?'
https://www.gld.nl/nieuws/8424869/frikandel-met-rattengif-in-tuin-gegooid-hoe-ziek-kun-je-zijn?at_medium=sharing&at_campaign=sharedArticle #omroepgelderland #gld
Loesje schreef in
Spijkers in ballen, gebakken spons en sinaasappels gevuld met leverworst omgeving Beuningen (Gelderland)
" Nee , het gaat er om dat ze het niet geloofd, dat iemand haar gek heeft gemaakt, het staat in 2 kranten, NOS en AD. "
yooop
En daarvoor een verwarrende reactie post, terwijl een en ander onderbouwd is.
Bovendien opent Daniëlle Westra voor deze verwarrende reactie (haar 1e posting op dit forum) n.b. een nieuw account.
Maylo, Fudge en Ziko † en baasje Laura schreef in
De weg naar terror puppies met Fudge (4 weken oud + stamboomnamen)
Dankje, vandaag is de fokster en der beste vriendin op bezoek geweest. Gisteren zijn er mensen uit mijn woonplaats komen kijken voor één van de reutjes en vandaag ook.
Alleen de mensen van vandaag had ik meteen zoiets van 'Nee!'. Terwijl het gisteren meteen goed voelde. Dus deze mensen geappt dat zij als ze er zelf 100% achter staan één van de reutjes gaan krijgen. Ze hebben zelf nu een 3 potige Parson en hebben daarvoor ook Parsons gehad. + een dikke pluspunt is ze wonen lekker in de buurt wat zal beteken dat de broertjes bij elkaar blijven!
De pups hebben nu wat meer ruimte gekregen en na volgende week mogen ze naar beneden. Want de ruimte die ze nu bij hebben gekregen...tja dat is toch wel even wennen.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Pup slaapt zeer slecht
" Ben toch blij dat dat inderdaad ondertussen wel goed gaat.. Anders waren we beide gek van te weinig slaap denk ik "
Jippie
Wat leuk dat je nog reageerd…snachts goed slapen is voor beiden een must…..mooi dat het zo goed gaat.
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
Hond plast s’nachts in huis
" Ik denk dat het inderdaad nog wat te vroeg kan zijn om de bench open te laten ’s nachts. Sommige honden hebben nog wat langer tijd nodig om volledig zindelijk te blijven zonder begrenzing. Je zou tijdelijk de deur weer dicht kunnen doen en over een paar weken nog eens proberen, eventueel met een plas op een later tijdstip ’s avonds. Blijf consequent en geduldig, meestal komt het vanzelf goed! "
Fury
Fury, hond is inmiddels bijna tweenjaar jaar oud, kijk voortaan als je reageert naar de datum van de topicopener.
Loesje schreef in
Spijkers in ballen, gebakken spons en sinaasappels gevuld met leverworst omgeving Beuningen (Gelderland)
Marieke vindt sinaasappels ‘vol leverworst en spijkers’, afkomstig van een hondenhater? ‘Echt ziek’ | Beuningen | AD.nl https://share.google/H8ZNTNytgLxdlk2BB
Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . schreef in
LET OP: Vergif in Eindhoven en omgeving!
" Bij 'hond vergiftigd' denkt iedereen blijkbaar meteen aan een dader die opzettelijk gif neerlegt.Maar 'vergiftiging' is een brede term. Het duidt niet persé op gif, het kan om andere werkzame stoffen gaan. Bijvoorbeeld planten, mossen, paddestoelen, tannine in eikels of stoffen in de ontlasting van drugsgebruiker. Het kan ook gaan om ratten-, slakken- of mierengif, dat iemand illegaal buitenshuis heeft verspreid. Dit is heel slordig, contraproductief en sinds 1 juli 2018 verboden in Nederland, maar het is geen bewuste actie tegen honden. "
Daniëlle Westra
Je haalt een heel oud topic van 12 jaar geleden naar boven….niet doen. Als je iets wilt melden maak dan zelf een huidig topic aan.