Welkom op het honden forum van de HondenPage. Je bekijkt nu de berichten van Ina, Misty en Aysa
Wat een prachtig filmpje..., en de fun die er vanaf straalt..., onwaarschijnlijk
Helaas niets in huis voor je, maar je zou bij een dierenwinkel in de buurt kunnen vragen of ze voor je kunnen bestellen. Ik weet dat de Dobey's hier ook leveringen van Dego heeft..., als ik iets bijzonders nodig heb maar inderdaad niet voldoende voor een volledige bestelling, regel ik het altijd gewoon via hen.
Ja hoor, dat snappen ze best. Hier mogen ze op de bank als er plek is en als er een dekentje ligt. Nu liggen er dus gewoon op alle banken een dekentje klaar..., en volgens Galgo-normen is er altijd plek en past ze er altijd bij ..., dus ja, ze mogen op de bank. Maar ze snappen ook heel goed dat het ergens anders niet mag..., en als er visite is zullen ze ook gewoon hun kont lichten en ergens op de grond of in hun mand gaan liggen. Maar het is zooooo lekker om je hond gewoon lekker tevreden naast je te hebben liggen
" Ik wil nog wel even toevoegen dat ook al mijn pups in broekspijpen (schoenen, slippers, veters, benen) hangen als er mensen komen. " Veronique, Hugo, Jay-Dee & Mandy Oeoeoeoe..., levensgevaarlijk die pups van jou Veronique ..., (al vast bij voorbaat mensen..., dit is een grapje, gelukkig weten we allemaal dat pups (bijna) altijd ergens in hangen en bijten, maar dat het verschil wel is hoe ze vanuit het nest groot gebracht zijn en dat het karakter van de ouderhonden daar grote invloed op heeft)
Als het groeit en verdikt is het inderdaad onrustig weefsel..., maar ik zou niet meteen van kanker uitgaan hoor..., misschien is het gewoon iets van een wrat of zo. Hoe dan ook goed dat je er even naar laat kijken !!
Super !!! Fijn om te lezen dat er toch een oplossing is gekomen voor het 'oudje'
Hallo Pooh..., en alle hondjes Wij hebben een fraagje..., waarom wil iedereen 'Nieuw Haar' ..., wij begreipen dat niet...., als straks de sneeuw is geweest gaat tog iedereen vanselluf ruien ??? Zo freemd waarom iedereen dit steets segt O-)
Zo grappig..., die verbaasde hondenhoofden....,'waar is nou mijn koekje?!?!?!'
Van harte gefeliciteerd met jullie 10 prachtige pups Dat zal een hele klus voor mama zijn.., maar owwwww wat schattig om te zien al die pups op zoek naar melk
Hahaha..., geweldig is hij hé..., blijft leuk die verbaasde hoofden te zien vonden wij ook ..., 'magic-for-dogs' ...., magic-humor-met-honden
Haha..., grapjas..., we plaatsten hem tegelijk ..., geweldig filmpje hé
Heel veel sterkte voor jullie allemaal.
Och jé, wat een ellende voor jullie. Hopelijk kunnen ze snel helpen zodat Kinky zich weer beter gaat voelen. Voor morgen zou ik absoluut mijn hond bij me willen hebben..., ongeacht of er iemand van de DA bij is of niet, met zoveel onrust zou ik er voor kiezen de hond bij me te hebben. Heel veel sterkte en beterschap gewenst !!
Wat een ongelofelijk verhaal..., hoezo noodlot heel veel sterkte voor je vriendin gewenst. Fijn te lezen dat Sefim eet..., een goede stap naar herstel.
Geen ervarings verhalen helaas voor jou..., maar als ik je topic zo doorlees, zou ik het gewoon eens gaan proberen met Bestes futter..., zoals je zelf aangeeft ' het is maar net waar je hond het goed op doet' Jou ervaring met de brokken die normaal gesproken als goed staan aangeschreven is dus voor jullie teleurstellend..., dan zou ik niet langer twijfelen en de brok proberen met het lage eiwitgehalte. Succes in iedergeval.
Het ligt er een beetje aan uit welk 'buitenland' je hond komt. Is dit uit de Zuidelijke landen, loop je kans op besmetting van Leishmania, Erhlichiose, Babesiose of Filaria. Over de afzondelijke ziektes is heel veel info te vinden op internet..., maar het is raadzaam om je hond regelmatig te laten testen (om het jaar ofzo) omdat de incubatietijd van sommige besmettingen 7 jaar kan zijn. Dus een schone test nu zegt niets over de uitslag volgend jaar. Over de ontmoeting met je hond die je al hebt, zou ik dit direct bij thuiskomst doen.., hup naar buiten en samen wandelen. Nog mooier zou zijn op neutraal terrein, maar dat zal niet altijd mogelijk zijn. Heel veel plezier en succes met de toekomstig adoptant
Ach bah..., ik hoop elke keer te lezen dat het wat beter gaat met Riley. Het zal niet makkelijk zijn voor je momenteel..., weer werken, kleine naar de opvang en je dan ook nog zo machteloos voelen over Riley. Heel veel sterkte, hopelijk kan de da woensdag nog enige verlichting brengen.
Aangezien wij altijd de honden mee nemen op vakantie.., en eigenlijk altijd redelijk dicht bij de bewoonde wereld zijn, check ik voor vertrek altijd de adressen van een dichtsbijzijnde DA of kliniek en eventuele nooddiensten. Deze gaan dan in de phone, zodat ik ten alle tijde iets of iemand kan bereiken in geval dat. Mijn achterliggende gedachte is meer richting 'weglopen' aangezien ik hier twee jagers heb, of ziek worden.., maar ik ga er van uit dat deze mensen ons dan verder kunnen helpen. Mocht er iets gebeuren en er zou er één overlijden..., dan zou die hoe dan ook mee naar huis gaan..., in de box op het dak en rijden maar. Maar laten we er maar van uitgaan dat jullie een heerlijke sneeuw vakantie gaan beleven en allemaaal in goede gezondheid weer naar huis keren...., fijne vakantie gewenst samen !!!!
Hallo Liselot...., mocht je nog honden nodig hebben...., hier twee veelvraten, maar wel keurig op gewicht O-) Als je ze nodig hebben voor je onderzoek, stuur maar een pb-tje @edit...., ik heb je gemaild..., sorry, was nog niet wakker ;)
He bah..., dat is een tegenvaller dat de medicatie niet helpt voor Pim..., en ondertussen Wifi ook weer mis..., daar zou ik ook maar even een overleg ronde voor houden met de DA...., sterkte en heel veel beterschap !!
..., het 'veilig maken' van haar speelterrein zal hoogst waarschijnlijk ten koste gaan van de gezondheid van de (kleine) grote meid..., dat zal alleen gaan door alles plat te branden of vol te spuiten met chemicalien. In beide gevallen zal er niet meer leuk gespeeld kunnen worden..., ten eerste omdat er niets meer over is om achter te verschuilen..., of anders zullen de chemicalien die je tegen de teken gebruikt, ongetwijfeld ook hun effect op de hond zullen hebben. Het beste wat je kan doen is iets vinden waar je jezelf prettig bij voelt qua hondbehandelen..., of dat iets chemisch of natuurlijks moet worden ligt heel erg aan je eigen gevoel en aan de reactie van de hond. Daarnaast is de hierboven genoemde koevoet onontbeerlijk..., vele malen beter en handiger als een tekentang koevoet Succes met de tekenstrijd
Koffiehoek is 400..., avatar kan je controleren op je profiel, daar wordt aangegeven welke avatars voor jou beschikbaar zijn en welke je nog kan sparen
Even een up-je voor jullie.., wij wonen niet in de buurt, maar als je je in dit topic (klik) meld, zet Judith je erbij op de kaart en tevens kan je meteen zien wie er bij jullie in de buurt woont en de wandelingen die georganiseerd worden (voor als de pup straks wat groter is) Veel plezier gewenst met de pup en succes met de laatste weekjes wachten
Gefeliciteerd !!! Wat een scheetje is Dogo...., heel veel geluk en plezier gewenst met de mooie man
Ze zijn echt leuk samen hé !! ..., en wat wordt Yip al groot
Als een Koningin...., nee...., arrogant..., absoluut
Haha..., je zou toch mogen denken dat ze wijzer worden als ze ouder worden ...., nou ja..., in ieder geval weet je nu dat ze kan zwemmen
Zo..., dat waren weer een paar grijze haren erbij lijkt mij..., je zult je wel wezeloos zijn geschrokken. Ik heb Aysa ook altijd aan haar tuig, maar dat is geen losloper en als ze los loopt hangt er meestal een 15 meter lijn aan haar tuig, maar ik ben ook altijd wel erg oplettend dat er niet iets gebeurd dan. Je moet er toch niet aan denken dat Wifi niet geblaft zou hebben en jij ondertussen gewoon door gelopen was...., nee, dan maar een naakte Wifs
Hahaha..., ja, dat heet een kieskeurige hond Wat als eerste door mijn hoofd schoot is het voer anders aanbieden..., meer uitdagend. In een kong bijvoorbeeld, of (als je tijd hebt) het ontbijt voeren tijdens de wandeling..., ik weet het, niet fris met kvv, maar als ik hier met de koelbak met voer loop heb ik twee keurig volgende honden..., terwijl ze buiten (bijna) niet weten wat volgen is. Bakje voer, lepeltje..., 1 riem om je middel (anders heb je geen handen vrij met twee honden) en lepelen maar..., geen idee of dat zou werken, maar je weet maar nooit Heel veel succes in ieder geval, ik ken het helemaal niet, die twee hier zouden het liefst de hele dag eten..., maar ik kan met erg goed voorstellen dat dit frustrerend is.
Nooit, maar dan ook nooit zomaar stoppen met een antibiotica kuur. Ik begrijp dat het erg vervelend is voor de hond (en jullie), maar als je aan antibiotica begint moet je een kuur afmaken. Ik zou contact opnemen met de DA, desnoods nu nog de weekenddienst en je vraag daar even bespreken..., misschien kan je overstappen op een andere AB, of misschien hebben ze iets voor de klachten, want dit is natuurlijk onwijs naar. Veel beterschap gewenst.
Mooie dame ..., zie ik nu zomaar op zondagochtend een 'losse' Faya door het bos huppelen
Zo dan..., die Lodewijk had flink de vaart erin Gelukkig is het allemaal mee gevallen en speelt hij alweer..., maar dat zal wel even heel erg schrikken zijn geweest voor jullie allebei. Succes en beterschap !!
Haha..., 'coupe woest' vond ik ook schattig staan hoor Benji..., maar nu ben een prachtig gekapt manneke en lekker fris voor het voorjaar
" Als je een ei geef kan je het ei het beste rauw geven met schil en al. Van gekookte eieren veranderd de samenstelling en mag je het eigeel niet geven. De precieze reden weet ik zo 1,2,3 niet meer maar weet wel dat een rauw ei "beter" is. " N & dogs - Bayley and Hunter Bijna goed Als je rauw ei voert 'kan' je de schil meevoeren..., desnoods klein gemaakt. Dus gewoon rauw eiwit, eigeel en schil. Als je gekookt ei voert, mag je de schil niet voeren..., dit omdat de structuur veranderd en het te scherp wordt en dus gevaarlijk voor maag en darmen. Net als bij botten,,, nooit gekookte, gestoomde, gegrilde, gestoofde..., of welke andere manier dan ook, botten voeren, door de bereideing veranderd de structuur en kan het bot gaan splinteren en scherpe stukken creeeren Dus je kan Mango en Mona rustig een gekookt eitje voeren..., misschien voor Mona eerst even beginnen met een half ei en kijken hoe ze het er op doet.
Hij is prachtig..., maar wie van de dames gaat er nu als eerste gebruik van maken als werpkist ??? (of heb ik weer eens iets gemist )
Prachtig, wat een onwijs mooie honden..., we gaan volgen want ik ben heel erg benieuwd naar het lentenestje !!
Je kan voor ribben en kippen beter een (goedkope) snoeischaar gebruiken Punt 1 knipt die bot gewoon door, dus hoef je de ribben niet al te ver te laten ontdooien..., en punt twee is dat voor mij de maatstaf of bot eetbaar is..., kan ik het niet knippen met de snoeischaar, is het ook te hard voor de dames om te eten. Qua ontdooien..., als ik (ree)ribben heb zitten die ook altijd aan elkaar vastgevroren..., ietsjes langer laten ontdooien en daarna terug invriezen is geen probleem hoor..., hier leven de hondjes nog steeds
Jeetje wat heftig..., ik wist niet dat dit soort symptomen bij vergiftiging voorkwamen. Heel veel beterschap gewenst..., we duimen mee voor een goede afloop!!
Zou het niet gewoon een stukje grover gemalen orgaan zijn?
Ja Skip..., dan moet je plaats maken met die joekels op de bank Gelukkig blijf je er zelf heel stoer en beheerst onder en steekt je lekker je tong uit de tegen de overdaad aan hond Super leuke foto's ..., heerlijk zo genieten van de relaxte bende !!
Mijn reactie heb ik gewijzigd, mede omdat HP onderdeel is van het grote WWW en de ervaring die ik beschreef eigenlijk niet daarop gedeeld hoefde te worden..., ter bescherming van de toen betrokkenen. Sorry voor het onduidelijke verhaal !!
Ach Nak..., heel veel beterschap, hopelijk knap je snel weer op. Ik heb even bij de online-shop van AH gekeken en daar staan zowel de capsules als de tabletten van Norit, dus zal het gewoon in de winkel ook te koop zijn. Maar niet te lang aan laten rommelen hé.., het heerst momenteel erg onder de honden..., anders beter even een belletje naar de weekend dienst van de DA als je het toch niet vertrouwd.
" Inderdaad, heel kieskeurig . Ik maak het sowieso steeds op wat ik gekocht heb. Aangezien ze kleine hoeveelheden krijgt is de voorraad niet zomaar op " Linda en Tessy Dat is natuurlijk het vervelende van kleine hondjes..., zelfs een pond vlees doe je nog lang mee. Ik heb geen idee hoeveel vriezerruimte je beschikbaar hebt, maar ik zou gewoon 2 of 3 soorten/smaken die normaal gesproken 'goed' gegeten worden van te voren verdelen in dag porties en dan per dag wisselen. Misschien klinkt dat als verpesten..., maar ik eet ook graag afwisselend en geef dus mijn honden ook die afwisseling. Iets makkelijker praten met twee grotere honden waarvan er eentje eet voor 3 (en allebei hoe dan ook bijna alles lusten)..., maar als je vooraf de porties verdeeld en per dag ontdooit wat je nodig hebt, blijft Tessy misschien met smaak eten. Succes ermee!!
Mooie man hoor die kersverse papa..., gefeliciteerd ( en we willen natuurlijk wel foto's zien van de kersverse spruiten )
Ha...., ik heb weer wat te lezen en te bekijken...., bedankt voor de tip, ik mis inderdaad elke keer de updates, maar ik ga nu weer bijlezen :D
Mooi !!! Okay.., het grijs is wel een beetje grijs ( ) en de foto is een maatje te klein..., maar de verdere layout vind ik persoonlijk wel prettig
Haha.., hoe zo lijkt hij op Mama...., zelfs het puntje van de staart is hetzelfde
Normaal gesproken staan alle geplande wandelingen op de hp wandelkaart! Heb nog niet voor je gekeken of hij erbij staat
Geen ervaring met Hussen..., maar wel met een over-actieve windhond die aan moest komen. Die heeft er een jaar over gedaan om ruim 7 kilo aan te komen..., dit had ook sneller gekund, maar ik wilde het liever langzaam opbouwen met verantwoord voer, omdat dat naar mijn idee, op de lange duur beter voor de hond is. En actieve-gespierde honden verbruiken nu eenmaal meer energie/voedingsstoffen, dus moet er verhoudingsgewijs meer voer in als gemiddeld. Langzaam aan opbouwen, maar laat eerst de rust maar eens terug keren.., vaak heeft dat wel enkele weken nodig, ook al oogt hij rustig, er is natuurlijk nogal wat veranderd voor Ares. Heel veel plezier gewenst..., en welkom op HP.
De pup is 8 en half week oud..., dan is alles nog spannend wat nieuw is. En in het donker is alles nog veel spannender als overdag, dus ik denk niet dat het angst is, maar onwennigheid en onzekerheid. Persoonlijk zou ik er een niet te groot issue van maken..., pup oppakken, naar het veldje tillen.., plassen-poepen.., en hup, naar huis huppelen..., je hoeft tenslotte geen hele wandeling te gaan maken voor alleen een plasje. Elke dag gewoon opnieuw proberen en over een tijdje zul je merken dat ook dit voorbij gaat en je pup gewoon gaat lopen in het donker.
Ik vind dat zo'n geweldig initiatief.., toevallig vorige week weer eens hun FB pagina gekeken en het is prachtig om te zien hoe goed het concept werkt. @Merry & Me.., je kan op hun site gewoon je postcode intikken en kijken of er in de regio adressen geregistreerd staan. Ik weet niet of je dan alles ziet, maar in iedergeval een globaal overzicht..., ook zonder betaling. Maar ik denk dat er een heleboel mensen uit de brand geholpen zijn voor die 50 euro..., een super idee !!
Ha..., mijn Spanjaard spreekt Chinees Aysa kwam hard aanlopen en ging gezellig tegen de laptop staan piepen..., Misty keek verstoord en zuchte eens diep
Sterker nog..., het is sinds Januari 2013 verboden !! Artikel 1.3 Verboden gedragingen ten aanzien van dieren d. het gebruik van of het vastbinden of aanlijnen van een dier met een voorwerp waarmee aan het dierstroomstoten kunnen worden gegeven of waarmee het dier door middel van een elektromagnetischsignaal, straling of scherpe uitsteeksels pijn kan worden toegebracht; Besluit houdende regels met betrekking tot houders van dieren Nu zullen ze dus tegenwerpen dat de punten niet scherp zijn, maar naar mijn interpretatie is het verboden. ... nu nog tot iedereen door laten dringen
Spannend...., nog meer pupsels in aantocht :D Jij ook heel veel sterkte met wachten en geduld hebben..., we duimen voor een mooie echo op de 21ste d(^_^)b
Hij is er nog wel hoor..., rechts van de pagina is een kopje met Forumvraar opties, soms moet je een stukje naar beneden scrollen om hem te zien. ForumVraag opties nieuwste reacties eerst email notificatie roep een fokker koppel een hondenras
Aysa wordt helemaal rustig als je zachtjes haar 'relax-streepje' wrijft..., tussen haar ogen...., dat is DE manier om haar uit een hyper aanval te krijgen. Ze laat dan echt haar kop in je hand hangen en knijpt haar ogen samen..., heerlijk Verder is alles goed..., ze blijft rustig een half uur naast je stoel staan.., zolang je haar maar ergens aanraakt.., maar het liefst ligt ze boven op je zodat je goed overal bij kan Misty is niet zo'n knuffelkont..., maar die kan enorm genieten van een hals massage. Dan moet ik over haar heen staan en van haar nek naar haar borst masseren...., langzaam zakt haar kop dan steeds verder richting grond en worden d'r hanglippen steeds langer Uiteindelijk ploft ze dan neer en moet je nog even de buik kriebelen..., en dan is mevrouw helemaal happy
Ik ben geen fokker, maar als ik lees dat je hond 4 jaar is en al 3 nesten gehad heeft, dan lijkt me dat deze 4de dekking absoluut niet goed en gezond kan zijn voor de hond. Daarnaast de combinatie.., gedekt door een rottweiler.., ik zou toch niet willen weten wat voor soort hond dat moet brengen. Ik zou zeggen, volg het advies op van de fokkers hier, je DA zal naar alle waarschijnlijkheid zeggen dat het prima kan, de hond is nog jong dus 'who cares' ..., maar gezien de achtergrond van de hond, de combinatie en het ontbreken van welke test dan ook lijkt het me geen goed besluit dit nest te laten komen/ Heel veel stekte met beslissen.., en top trouwens dat je haar opgenomen hebt !!
Onwaarschiijnlijk.., wat ontzettend triest en verdrietig. Heel veel sterkte gewenst met het verlies van Max.., en heel veel beterschap voor Jack.
Wat een onwijs lief cadeau van je man ..., en ik vind het eerste resultaat al prachtig..., Jacko heeft een heerlijk aandoenelijk koppie op de foto (zonder spoor van pindakaas )
Jippie..., nog meer pups in aantocht..., het gaat druk worden op HP over een paar weekjes Gefeliciteerd..., en hopelijk gaan de pups net zo mooi als paps en mams worden
Jeetje wat een tegenvaller..., ik kan je helaas niet helpen, maar heb wel even de fokkers voor je aangeroepen..., zij kunnen je allicht van advies voorzien. Heel veel sterkte !!
Wauw..., geweldig Ben ook even gaan zoeken...,
Geweldig filmpje..., Ginny doet het echt knap..., petjes af
Haha..., ik doe juist het tegenovergestelde Vooral op de momenten dat er iets gebeurd wat niet mag, als ze niet geluisteren, als de één de ander zit te klieren of als er iets fout gaat, heten ze nooit iets kleins Aysa heet dan 'die blonde draak' ..., maar op dat soort momenten is ze ook opeens de hond van mijn man Misty heet op dat soort momenten 'het zwarte monster'. Maar op alle andere momenten heten ze ook gewoon 'lief meisje, tutje, lang pootje, onploft haarballetje.....
Een upje voor de wandelaars.., voor ons iets te ver weg, maar we wensen jullie hele fijne wandeldagen !!
Dat was het wachten best waard..., met foto's van je mooie span is het veel leuker om te lezen Welkom op HP
Super dat de problemen van Bruce achter de rug lijken..., een beetje brokken, een beetje vlees en een toefje Hokamix.., helmaal goed
Mooie foto's weer van prachtige honden (duimpjes up) Vooral die laatste is leuk...., "Joehoe..., ik ben er ook nog..., mag ik ook op de foto !!!!"
Wettelijk moeten pups tot minimaal 7 weken bij de moederhond blijven.., dus je vriendin zou contact op kunnen nemen met de raad van beheer om dit voor te leggen. Het is niet voor niets bij wet geregeld dat een nest zolang bij elkaar moet blijven.., uitzonderingen zijn overlijden moederhond, maar zelfs de smoes van 'de moeder accepteerd de pups niet..., of de pups eten al zelfstandig' gaan niet op als excuus om ze eerder te scheiden (volgens mij)
Knappe Koda..., heel goed !! ..., en dat slaapt dan zoooooo lekker na die tijd Ik sta ook te popelen om met Aysa te beginnen.., maar de moed ontbreekt me nog steeds. Ik kan nu ondertussen gedoseerd hard met haar lopen.., zonder dat ze me de hele straat door trekt..., maar ik ben bang dat het naast de fiets toch nog iets teveel van haar vergt. En dat is zo jammer, want ik fiets met Misty ook, die draaft keurig naast, houdt me zelfs in de gaten bij bochten..., en dat is zo lekker.., ik ben alleen bang dat ik bij Aysa voorlopig eerst een anker achter m'n fiets moet hangen om het een beetje veilig te houden voor iedereen
Voor alle fans van de winter...., het gaat echt gebeuren O-)..., ok, bron is de Telegraaf, dus garantie krijgen jullie niet, maar van mij mag het echt waar zijn:D "SOEST - We duiken vanaf maandag de winter in! Met eerst kans op sneeuw en later waarschijnlijk toenemende vorst ogen de weerkaarten meer en meer traditioneel ‘winters’."
Woorden schieten te kort, wat een onverwacht en intens verdriet door het overlijden van je mooie meisje..., heel veel sterkte gewenst !!
Weet je Joop, ik ga mensen niet overhalen om rauw of juist brok te voeren. Ik praat mensen ook niets aan en verdien ook nergens aan. Ik ben totaal onafhankelijk en het enigste wat ik wil doen is mensen helpen, waar zij hulp willen. Willen ze alleen info? Dan is dat prima. Willen ze hulp bij de voeding van hun hond? Dan is dat ook goed. Ik ga echt niet mensen staan na te wijzen als ze een Aldi brok voeren en beweren dat het een geweldig brok is. Ik laat hun in hun waan, want ze willen niet beter weten, totdat.. het te laat is en ze bedenken dat er mss toch wel een andere oplossing is. Maar zelfs dan help ik ze. Kortom: Ik sta voor alles open en help graag, maar wie niet geholpen wil worden, help ik niet en doe ik ook geen moeite voor om ze te overtuigen. Mensen die niet willen, hebben oogkleppen op en houden zich super hard vast aan iets wat zij denken te weten. Prima toch? Het is duidelijk dat je alleen die zin uit het onderzoek hebt gelezen en dat zegt dat je niet wilt en dan ben ik klaar met je :) Eerlijk is eerlijk Roosje.., jij zegt in het begin van de discussie "Mijn kennis basseer ik uit diverse info bronnen, maar vooral wetenschappelijke onderzoeken en de praktijk" Vervolgens voer je een 'wetenschappelijk' onderzoek op waarvan Joop zegt dat de auteur zelf aangeeft dat het geen wetenschappelijk onderzoek betreft ..., dan begrijp ik niet waarom je hem zo aanvalt. De discussie word door veel mensen gelezen omdat het op een openbaar forum staat.., als je dan op deze manier de discussie gaat voeren, is de meerwaarde snel ver te zoeken. Ik zie Joop jou nergens verder over 'aanvallen', terwijl jou reactie doet voorkomen alsof hij je probeert een hak te zetten. Jammer, want de discussie begon over een 'vreemde uitslag van een brokken onderzoek uit Duitsland' maar moet nu schijnbaar weer uitmonden in een brok/vers discussie.
Mooi !!! Duidelijkheid zonder uiterlijk vertoon.., daar houden wij van d(^_^)b Leuk zoals ze je soms (aangenaam) kunnen verrassen..., Casper weet dus heel goed hoe het hoort..., en de witte dame ook zo te zien :D
Waar is je hond allergisch / gevoelig voor, graan, rund, kip of nog iets anders ?
Zomerverblijf is in aanbouw.., Misty is ook druk aan de graaf, maar word elke keer afgeleid door langs rennende muizen :D Heerlijk hé, als ze helemaal bagger maar tevreden naast een bouwwerk kunnen zitten, mooie foto..., en alvast een fijne zomer gewenst d(^_^)b
Skinny wist duidelijk welke deur ze moest kiezen voor een beter leven..., wat een geluk voor haar dat jullie op haar pad zijn gekomen d(^_^)b En zo prachtig als ze er nu uitziet.., ik vind haar altijd zo'n heerlijk lief en zachtaardig koppie hebben, geweldig !!
Hahaha..., die tweede foto..., Lekker bekkie Glacee d(^_^)b Volgens mij hebben jullie er weer een toppertje bij Wichita, prachtige dame en zo te zien een grote (ondeugende) dame in een klein lijfje :D
Succes en beterschap..., ook al schijnt het te heersen, beter het zekere voor het onzekere, als een hond zich zo beroerd voelt is het maar wat fijn als de DA kan helpen.
Dus de kvv soorten die ik geef moeten 100% vrij zijn van granen, gevogelte kan ik dus niet meer gokken. Zo blij dat het niet de kip en rund is! Alsnog krijgt hij die 2 enkel als biologisch... dat dan weer wel... Ik wil anderhalve kilo voor een weekend Darf Eko natuur proberen??? O-) Super dat je ontdekt hebt wat nu elke keer de ellende bij Rover veroorzaakt.., maar als je Darf Eko wil proberen.., daar zitten kipkarkassen in, ben je niet bang voor eventuele maaginhoud die per ongeluk mee gemalen worden? Hier ook Darf eter.., super tevreden, maar misschien moet je er een mailtje aan wagen om te vragen of ingewanden echt uitgesloten zijn, het zou zonde zijn als het weer mis gaat. (probeer mee te denken, begrijp me niet verkeerd :D)
Koda is weer het heertje :) Ik zei toevallig gisteravond dat ik Misty wat 'dkkerig' vond..., na een rondje weegschaal is de eindconclussie dat het dus gewoon trimtijd is...., gewicht 'perfect'..., haar 'drama' O-)
Wat is het een beauty zeg.., echt mooi !! ...., en zie ik daar nu heel stoer Twinko naast Raksha zitten.., haha, wat een verschil hé :D
Super Wifi..., kanppe dame hoor.., ondanks dat de reden niet zo leuk is, is het toch maar goed dat de baasjes wat later op vakantie moesten.., wees maar trots op je buit d(^_^)b
Ik las vanochtend je topic en ben er de hele dag mee rond blijven lopen. Het is zo verdrietig dat je het verlies van je beide meisjes nooit echt een plek hebt kunnen geven en daardoor onbewust jezelf het plezier van een eigen hond niet meer durft te geven. Geloof me, ik begrijp je absoluut en wil ook absoluut geen oordeel vellen, zo is mijn tekst niet bedoeld, ik kan me er alles bij voorstellen ook al heb ik geen ervaring met het verliezen van een hond..., maar als ik jou verhaal lees, zou ik me zo goed voor kunnen stellen dit zelfde te voelen als ik ooit afscheid zou moeten nemen van mijn meisje. Ik hoop voor je dat je ooit weer de ruimte aan jezelf gunt als de tijden veranderen en je dat je ooit weer een hond in je hart durft te sluiten. Een warme support-knuffel van ons!
Zo mooi geschreven..., de warmte straalt er van af..., de mooie Twinko heeft uiteindelijk toch maar precies het baasje gekozen wat het aller beste en aller liefste voor hem is van het noordelijk halfrond..., nou vooruit..., van de hele wereld d(^_^)b Prachtig om te lezen hoe jullie gemaakt zijn voor elkaar !!
Goed dat je even belt met de DA.., bij mij klinkt het alsof er ergens een ontsteking is ontstaan, aangezien je aangeeft de de loopsheid normaal verlopen is. Een eventuele baarmoederontsteking geeft dezelfde klachten als die jij beschrijft en is niet iets waar je mee moet wachten om naar de DA te gaan. Hopelijk valt het allemaal mee en is het een gespleten loopsheid.., alles is mogelijk, maar alleen de DA kan dat goed beoordelen. Succes!!
..., maar ze is wel heeeeel erg lief hé :D Handjes vol met de dame zo te lezen.., leuk hoor. Voor het plas 'probleem' zou ik net als Gea al zegt, wat vaker naar buiten 's avonds.., je hoeft niet te wandelen.., gewoon even een plasje en terug.., uiteindelijk gaat ook dit over als ze ouder wordt.
Hahaha..., wat een drukte makertje zeg.., geweldig om te zien zo'n 'klein' wervelwindje :D En ik moet zeggen dat ik stiekem Paco ook wel errug mooi vind.., en hij blijft zo lekker relaxed ondanks het racemonsterje om hem heen.., knap hoor d(^_^)b
Je kan het anders ook eens hier proberen, gratis levering bij bestellingen boven de 25€ Caroba shop
Onze eerste hond wilde ik persé een teef..., juist omdat ik geen 'om de twee meter stoppen om te markeren' hond wilde (plus nog wat andere voorkeuren qua hond) Nu, na een paar jaar weet ik dat dat dus de volgende keer absoluut geen reden meer is voor mij om voor een teef te gaan..., ik heb er nu twee die 'om de twee meter stoppen omdat er wat te snuffelen valt' (-_-)zzz Wij hebben regelmatig een oppas reu (intact) in huis en laatst een tijdelijke opvang reu voor een aantal weken en dat is me wat markeren 100% meegevallen..., eerste keer plassen mag.., tweede, vlak daarna zal ook nog wel nodig zijn..., bij de derde ging ik al vragen om door te lopen..., en de rest van de wandeling was het gewoon een kwestie van doorlopen, tenzij ik vrij gaf.., dan mogen ze zoveel plassen als ze willen. Ook van vervelend rijgedrag nooit last gehad en al helemaal geen haantjes gedrag. Ik vind reuen in praktijk iets meegaander en minder eigenwijs..., maar dat kan ook zijn omdat onze twee teven rare portretten zijn :D
Even een berichtje plaatsen, dan kan ik het morgen terug vinden om eens rustig naar te kijken ':)
Omdat ze toch niet precies weten wanneer je echt geboren bent..., feliciteren wij je gewoon vandaag..., wie weet precies de goeie dag :D Nog heel veel fijne verjaardagen toegewenst Paco !!!
Fijn om te lezen dat het weer goed gaat met je hond, dank je wel voor de update! Helaas zijn de baasjes van de aanvallers zo onvolwassen om dit niet netjes op te lossen. Die honden hebben enorm veel schade toegebracht, fysiek en emotioneel..., en dan heb ik het niet alleen over de aangevallen honden en hun baasjes, maar ik kan me zo voorstellen dat andere regelmatige bezoekers dit ondertussen ook weten en een stuk minder relaxed hun hond daar uitlaten. Hoe dan ook, ik hoop dat de situatie als nog goed wordt opgelost door de politie en gemeente en dat de eigenaren hun verantwoordelijkheid voor hun honden gaan nemen.
Geen ervaring.., maar een upje voor je vraag :D
Als je opzoek bent naar Darf, Tinlo of Alaska, zou je ook nog via Caroba kunnen bestellen..., die leveren gratis vanaf 25 euro..., dat moet passen, maar wel beperkte keuze qua KVV aanbod.
Voor het geval je 'extreme diersoorten' zoekt, misschien deze Alsa Kameel blik Ze hebben daar nog veel meer 'rare' smaken, kan zo snel geen vlees vrij natvoer vinden
Van harte gefeliciteerd 'Kayla met je mooie oren' ;) .., een hele fijne verwendag gewenst !!!
Fijn te lezen dat het beter gaat..., en ach..., nu heb je straks misschien een lekkere zachte krullebol..., als ze zich maar goed voelt toch :D
Tamro is toch 'familie' van Tammenga voor zover ik het volg?!?! Hoe zit het dan met Spykie..., of is dat de nieuwe naar voor Tamro? Sorry, geen antwoord op je vraag, popte opeens op in mi'n hoofd O-)
Luan.., je bent wel een hele mooie sneeuwman geweest hoor d(^_^)b .., volgens mij heb je een top week gehad !!
Jawel hoor Rita..., 6 maanden is ook een mijlpaal :D .., dat is toch al een heel half jaar d(^_^)b Zo'n bijzondere hond mag elke mijlpaal vieren..., en wat is hij onwijs mooi geworden !!
Hahaha..., de titel is wel pakkend ja :D ..., en nee..., hier hangen geen honden aan de muur..., wil er wel zo af en toe één achter het behang plakken, maar dat bedoel je niet echt ;) O-) Ik vind je kunstwerken trouwens geweldig.., lekker creatief en origineel, heel leuk d(^_^)b
Wat een enorme schrik zal dit voor je zijn geweest..., opeens je trouwe vriend zo zien veranderen en heen gaan voordat je ook maar iets kon doen. En ja, dan valt er opeens een enorme leegte in je dagelijkse leven..., alles gaat door, maar niets is meer normaal. Je verdriet is nog ongelofelijk vers en zal tijd nodig hebben om te slijten, hopelijk krijg je de kans om er met iemand over te praten.., je verdriet delen kan vaak veel schelen. En natuurlijk kan je altijd hier je verhaal kwijt, veel mensen hier weten hoe je je voelt en wat je door maakt. Heel veel sterkte gewenst !!
Wat enorm leuk geschreven..., en Odi heeft het toch maar getroffen met zijn vrouwtje d(^_^)b Het heeft misschien wel bloed zweet en tranen van jullie allebei gekost, maar als baasje zo mooi over je kan schrijven, dan zit je diep in haar hart. Hopelijk volgen er nog meer leuke verhalen, ik ga volgen :D
Die foto's waren een paar koude vingers en tenen wel waard..., prachtig zeg d(^_^)b
Er is alleen één verschil wat die Facebook pagina betreft. Die pagina is opgezet door iemand die is weggepest van HP en haar Facebook hondenvrienden heeft uitgenodigd, of die nu wel of niet lid waren van HP maakt niet uit. Als jij bevriend bent op Facebook met die persoon of met een persoon die in die groep zit, dan mag je ook lid worden van die groep. Die groep heeft dus op geen enkele manier verband met HP, behalve dat de oprichtster toevallig een hoop vrienden van HP in haar vriendenlijst heeft staan. De veteranenhoek is wel speciaal voor "oude" HP-leden en is ook daadwerkelijk op dit forum. Daarom schreef ik ook dit: Ik denk dat je het zo moet zien.., de veteranenhoek is ooit ontstaan in de tijd dat facebook en andere social media nog niet bestonden of nog in hun kinderschoenen stonden. De mensen die toen in dat hoekje 'contact' hadden zouden dat nu misschien doen via andere media, maar omdat hier al samen een geschiedenis is geschreven, lijkt het me logisch dat dat voort mag blijven bestaan. Ik vind het niet raar dus..., en zoals C. al zei.., het is bedoeld dat het ooit dood bloed als er geen activiteiten meer zouden zijn.
Droop..., heel veel beterschap..., en hopelijk mag je vandaag gewoon lekker naar huis lekker uitzieken bij je eigen baasjes in je eigen mandje. Succes!!
Het zal in ieder geval mijn twee honden bij elkaar houden..., wachtend op elkaars verdiende snoepje :D
En nog een keer zeg ik; http://www.hondenpage.com/images/smileys/shiny.gif is die man goed...., of is die man goed http://www.hondenpage.com/images/smileys/thumbsup.gif
Weggooiers zijn het..., de jeugd van tegenwoordig..., je hebt er helemaal niets aan :D:D:D Nou moet ik wel toegeven dat je het haar erg lastig hebt gemaakt..., twee honderiemen, een doosje rozijnen..., met welke hand moet je dan nog eten...., volgende keer misschien een heupgordel gebruiken..., kan ze hands-free op de honden passen en tegelijkertijd de verdiende rozijntjes eten O-) Leuke foto's.., die braverds hebben goed hun best gedaan om de dame te laten zien dat echt niet alle honden eng zijn, geweldig !!
Veel baasjes zeggen hun hond te kunnen lezen en onder controle te hebben, overmoed? Het deel over mijn honden 'kunnen lezen'.., absoluut, dat is geen overmoed. Het deel over mijn honden 'onder controle hebben' ..., daar zal ik nooit ja op kunnen zeggen..., de ene is redelijk te sturen na 3 jaar..., de ander heb ik na (bijna) 1 jaar mijn handen nog net zo vol aan als op de dag van aankomst..., daar is de controle zo af en toe heel ver te zoeken en gezien haar ras zal de 'controle' hopelijk ooit zo stuurbaar worden als bij de eerste :D
Welkom op HP Ria en Terry..., leuk dat jullie gezellig mee gaan lezen en schrijven ':)
Ik kan hem niet kijken ivm auteursrecht van Budweiser..., zal eens even op youtube gaan zoeken.
Verschrikkelijk dat je nu afscheid hebt moeten nemen, maar wat mooi dat je er toch voor haar was die laatste momenten..., je kon haar steun zijn op het moment dat het nodig was. Helaas zal dat je verdriet van dit afscheid niet verzachten, je maatje moeten missen is vreselijk. Heel veel sterkte gewenst en hopelijk kan je het snel een plaatsje geven en terug gaan kijken op alle mooie momenten.
Nu is meteen duidelijk van wie Mila haar mooie ogen gekregen heeft :D ...., sorry.., off topic ;)
Heel veel sterkte met het verlies van Tess, ook al wist je dat het ging komen, zal dat het verdriet en gemis niet minder maken.
Persoonlijk vind ik het wel meevallen met de klantvriendelijkheid hoor.., een uurtje valt best mee normaal gesproken als het geen spoed is..., en jeukpoten zijn erg ongemakkelijk en vervelend, maar niet direct levensbedreigend. ..., en misschien waren er voor jou al een heleboel spoedjes tussendoor geplaatst..., op een gegeven ogenblik is de tijd vol, ook bij een DA passen er maar 60 minuten in een uur :D Nu maar hopen dat de behandeling zijn vruchten af blijft werpen en Evy niet weer de kriebels in het bos oploopt..., want dat is natuurlijk nog het vervelendste..., waar komt dit opeens vandaan? Veel beterschap voor de dame en verwen haar maar even extra vandaag ':)
Haha..., 3 centimeter water en wie probeert er koppie onder te gaan.......... :Dd(^_^)b:D
Wat een mooie dame is Bibi..., en wat fijn dat jullie haar een plekje gunnen bij jullie thuis d(^_^)b En nee, natuurlijk gaan jullie Babbe niet vergeten en wordt ze gemist, maar wat is er nu fijner als je ruimte hebt in je hart en huis, dit te kunnen geven aan een hond die een plekje zoekt en verdient. Hopelijk gaan Banjo en Bibi dikke maatjes worden en gaan jullie heel lang genieten van elkaar :D
Hahaha..., voor 3.25 wil ik aan het einde van de wandeling mijn hond wel weer overnemen hoor..., of geldt voor 2 honden dubbeltarief :D
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?