HondenPage baasje Eline & Vino
Wat schreven de vrienden van Eline & Vino op het forum
het Moderatorteam schreef in
Ideetje uitgewerkt: Hondenras-quiz ???? (Klopt de uitslag bij jullie? Feedback gezocht!)
Topic dubbel geplaatst, deze gaat op slot
het Moderatorteam schreef in
Onervaren en veel vragen voor we over gaan tot nieuw gezinslid????
RECLAME Reclame met als doel mensen over te halen tot aanschaf van een product of dienst tegen betaling is niet toegestaan op HP. Deze topics worden op slot gezet en verwijderd. Ook sluikreclame door middel van verwijzen naar een eigen commerciele site of het wijzen op een product is niet toegestaan. Dit geld ook voor watermerken van foto's. Een foto watermerken om kopieen tegen te gaan is prima maar daarbij mag een bedrijfsnaam, websitelink of logo niet prominent aanwezig zijn. Deze foto's zijn niet toegestaan in (foto)topics op het forum, als profielfoto of in profiel album.
het Moderatorteam schreef in
Enquête Faculteit Diergeneeskunde
Enquêtes zijn alleen toegestaan met toestemming van het moderatorteam. Via dit profiel kun je contact opnemen. Voor nu gaat dit topic op slot. Edit: ondertussen goedgekeurd door het moderatorteam
het Moderatorteam schreef in
Influencers
Oud topic, deze gaat op slot.
het Moderatorteam schreef in
Ik zoek een goed baasje voor mijn hondje
HERPLAATSERS Het aanbieden van een herplaatser kan alleen gebeuren met toestemming van het Moderatorteam. Topics waarvoor geen toestemming is verleend gaan op slot en worden verwijderd. Hondenpage ziet graag dat iedere hond een fijn thuis krijgt. Omdat we willen voorkomen dat het hier een soort 2e marktplaats wordt, hebben wij enkele regels met betrekking tot het aanbieden van een hond op Hondenpage. -Wij beoordelen iedere aanvraag individueel. De mogelijkheid tot het doen van een herplaatsverzoek is in de eerste plaats bedoeld voor aktieve HP leden die afstand moeten doen van hun eigen hond. -Er wordt per keer 1 herplaatser aangeboden na toestemming van het moderatorteam. De oproep zal twee weken blijven staan en daarna gesloten worden. -Ook ontvangen we regelmatig via via herplaatsverzoeken. Wij vinden dit zelf geen prettige ontwikkeling omdat wij liever in direct contact zijn met degene die afstand wil doen. Juist deze korte lijn maakt dat wij ook een betrokkenheid kunnen garanderen bij het te herplaatsen dier. Uiteraard kunnen we in speciale gevallen een uitzondering maken als de verantwoordelijkheid voor de herplaatsing dan ook daadwerkelijk bij de plaatser van de oproep ligt. -Als de hond van een verantwoordelijke fokker afkomstig is dan verwijzen wij naar de fokker. Een verantwoordelijke fokker zal altijd betrokken zijn en blijven bij de nakomelingen van zijn honden. Daarnaast is het ook aan te raden om contact op te nemen met de rasvereniging om te kijken of zij kunnen bemiddelen in herplaatsing. Ben je op zoek naar een nieuw baasje stuur dan een PB naar het moderatorteam en je krijgt vanzelf bericht over de mogelijkheden.Het aanbieden van honden uit het asiel of via een stichting is niet toegestaan. Dit om problemen met deze instanties te voorkomen. Wanneer je toch graag een asielhond een kans wil geven, kan hij in aanmerking komen voor asielhond van de maand. Je kunt hiervoor een verzoek indienen bij het Moderatorteam. Asielhond van de maand gaat alleen in overleg met het asiel of stichting waar de hond verblijft. het Moderatorteam
het Moderatorteam schreef in
Een dierdonorcodicil.
Bij deze is dit topic bovenin vastgezet als sticky in deze categorie.
het Moderatorteam schreef in
Dringend: honden in gevaar
Crowdfunding is niet toegestaan op HP. Dit topic gaat op slot.
het Moderatorteam schreef in
Help Cash weer pijnvrij lopen – mijn trauma-hond en beste vriend
Crowdfunding is niet toegestaan op hondenpage, dit topic gaat ook op slot. Desalniettemin sterkte.
het Moderatorteam schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
En de winnaar is bekend! Gefeliciteerd Sylvia
Zie hier de verdere uitslagen: https://www.hondenpage.com/fotowedstrijd/uitslagen/125/sneeuw!.php
Bedankt voor het meedoen en tot de volgende
het Moderatorteam schreef in
Boek afgeprijst
Op deze manier een product aanbieden is niet toegestaan, zie: https://www.hondenpage.com/hondenforum/192361/regels-vraag-en-aanbod.php
Dit topic gaat op slot.
het Moderatorteam schreef in
Apoquel
Oud topic, daarom gaat deze op slot. Goed dat je een eigen topic geopend hebt voor meer gerichte antwoorden.
https://www.hondenpage.com/hondenforum/234062/apoquel.php
het Moderatorteam schreef in
Pup slaapt zeer slecht
Oud topic, deze gaat op slot
het Moderatorteam schreef in
LET OP: Vergif in Eindhoven en omgeving!
Oud topic, deze gaat op slot
het Moderatorteam schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
Nog een week om mee te doen! Vergeet niet om af en toe alle foto's langs te gaan om te stemmen.
het Moderatorteam schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
Update: De fotowedstrijd is open!
Zie de beschrijving hierboven.
-- reactie gewijzigd door het moderator team op 16 januari om 20:28 --
het Moderatorteam schreef in
Nieuwe fotowedstrijd is Live! Thema- Sneeuw
Hallo allen,
Aankomende vrijdag komt er een nieuwe fotowedstrijd online!
We kunnen het helaas niet technisch instellen dat mensen éérst een foto kunnen indienen, en dat er bijvoorbeeld pas na een week gestemd kan worden.
Vandaar dit bericht ter voorbereiding, zodat iedereen zoveel mogelijk tegelijk een foto kan uploaden. Zo blijven de kansen het meest gelijk.
Het thema zal 'Sneeuw' zijn. Bijvoorbeeld sneeuwpret of je hond / honden in een mooi besneeuwd landschap. Wel zo toepasselijk na afgelopen week
Update: De fotowedstrijd is open! Je kunt je sneeuwige hondenfoto uploaden via: https://www.hondenpage.com/fotowedstrijd/125/sneeuw!.phpDaar kun je op 'foto toevoegen' klikken.
Hoe gaat het in zijn werk?Wedstrijdregels
-Bij de fotowedstrijd staat duidelijk het onderwerp omschreven waaraan de foto moet voldoen. Lees dat voor het plaatsen van je foto goed door. Foto's die niet aan het onderwerp voldoen worden verwijderd.-Je kunt maximaal 3 foto's plaatsen.-De foto die je plaatst moet door jezelf gemaakt zijn.-De honden op de foto moeten je eigen honden zijn of bekende honden waarvan je toestemming hebt om de foto te plaatsen.-De foto mag fototechnisch bewerkt zijn maar mag niet zwaar gefotoshopt / bewerkt met AI zijn. -Foto's die niet aan de regels voldoen worden zonder uitleg verwijderd.Juryregels
-Iedereen die toegang heeft tot de koffiehoek op de HondenPage heeft juryrechten.-Per profiel is slechts 1 stem per foto uit te brengen.-Het is niet mogelijk om op je eigen foto te stemmen.-Het is niet toegestaan om op het forum stemmen te werven.De wedstrijd staat vanaf nu open, en zal 2 wekenduren.De winnaar verdient eeuwige roem
Veel plezier en succes!
-- reactie gewijzigd door het moderator team op 16 januari om 15:43 --
-- reactie gewijzigd door het moderator team op 16 januari om 15:47 --
het Moderatorteam schreef in
Lelijkste honden rassen!
Oud topic omhooggehaald door spam, gaat nu op slot.
Alaska's Finest! schreef in
Mijn lieve Aila - 2026 Aila is weer op controle geweest P.8.
Geen echt slechte resultaten, maar ik snap dat ze toch voor wat onrust zorgen.
Als je naar haar lieve snoet kijkt, ach, die lieverd wil je alleen maar het allerbeste wensen.
Hopelijk voelt ze zich nog een hele tijd goed en kunnen jullie nog voluit genieten van het samenzijn.
het Moderatorteam schreef in
Welcome to my world .
Op slot op verzoek
Alaska's Finest! schreef in
Husky en kat
Als jullie er zelf liever niet mee door willen gaan (wat volkomen begrijpelijk is), dan mag het asiel zich niet zo opdringen in jullie beslissing.
Als je toch wil ingaan op hun voorstel, check dan zeker eerst of deze medewerkster een gedragsdeskundige is en bespreek zorgvuldig wat ze precies van plan is met haar 'correctie'. Zodat je op voorhand weet waar iedereen aan toe is. Als die aanpak je niet zint of teveel risico inhoudt, doe het dan niet.
Dat ook de andere husky snel weer is teruggebracht, doet toch vermoeden dat deze honden niet doordacht geplaatst zijn. Voor de honden zelf is dat allemaal zeer stresserend.
Beter dat men hen eerst tot rust laat komen in het asiel, de tijd neemt om hen te leren kennen en te begeleiden, en dan met zorg en aandacht een nieuwe thuis voor hen zoekt.
Eerlijk gezegd denk ik dat dit voor jullie allemaal de beste oplossing zou zijn.
@ Botteke: rasgroep 5 zijn de oertypes en spitsen. Daar zitten rassen van alle continenten in (Afrika, Azië, Zuid-Amerika,..) en dus zeker niet alleen uit de poolgebieden. Wat hen bindt is dat ze nog erg dicht bij hun oorsprong staan, in tegenstelling tot 'moderne' rassen. Ineke heeft een link geplaatst.
Alaska's Finest! schreef in
Husky en kat
" Zoiets als de yakut laika dan? Gefokt in het noordelijke gebied van de wereld? Tamaskan hoort er dan weer niet bij toch? "
Botteke
Off topic:
Er zijn veel noordelijke rassen, maar daarom worden ze nog niet tot de poolhonden gerekend. Net die felle prooidrift is nog heel sterk aanwezig in een poolhond. Bij de grotere groep van de noordelijke rassen zijn ook honden met een milde tot zwakke prooidrift. Noordelijke rassen hadden heel uiteenlopende taken, je kan al die rassen dus niet allemaal over één kam scheren.
Alaska's Finest! schreef in
Husky en kat
" Welke rassen zijn pool honden, ff serieuze vraag? "
Botteke
De Siberische Husky, de Alaskan Malamute en de Groenlandse hond. De Samoyeed wordt er vaak ook bij gerekend maar die sluit qua karakter en aard beter aan bij de Noordelijke rassen.
Alaska's Finest! schreef in
Husky en kat
Is wel kwestie van wennen Laat je vooral niet gek lullen door, jachtinstinct. Ja alle katten en honden hebben dat maar voorlopig zitten ze lekker binnen en krijgen elke dag 2 maaltijden. Helemaal niet nodig dus aan "instinct" misschien een beetje vermaak wel. Je kunt ze dus vermaken, flirtpole(zoeen staaffie met een veer eraan wordt ook bij de hondjes gebruikt), urban agility beetje opdrachtjes geven op dingen te springen ect... "
Botteke
Sorry Botteke, maar deze reactie toont dat je niet op de hoogte bent van de aard van een poolhond.
En dus is het ronduit gevaarlijk advies, en help je er TS noch de hond en kat mee.
Alaska's Finest! schreef in
Husky en kat
" De kat zat steeds in haar krabpaal hoog en veilig. Door een moment van onoplettendheid is hij uit de krabpaal gekomen en de hond het het eerder door dan wij. Ze is erheen gerend en de kat is hier van geschrokken dat ze een spurt heeft genomen, wat de hond nog meer triggerde. Sindsdien durft de kat niet meer naar beneden te komen en weet ik niet hoe we de verdere introductie het beste laten verlopen. ik snap dat je zegt dat er nog weinig te zeggen valt, alles is nieuw voor haar. Maar vanaf wanneer zou er dan wel te zeggen zijn of hier hoop is. "
Saskia & Duke
Daar valt op voorhand geen tijd op te plakken. Je kan het alleen zelf inschatten, aan de hand van hoe de dieren zich gedragen, de omstandigheden, de triggers, de vibe die er hangt,... Het vraagt dus heel veel aandacht en energie om dit correct te doen.
Prooidrift is ook iets heel anders dan een jachtinstinct. Het is niet zomaar najagen, bij prooidrift gaat de hond echt voor de kill. Dus onderschat dat zeker niet.
Bij een herplaatser waarvan je de achtergrond niet kent, is het moeilijk te weten hoeveel prooidrift het dier heeft. Zelfs als je nu alles als een politieman gaat managen, betekent dat niet dat er later geen incidenten zullen voorvallen. Daarvoor moet je de hond dus eerst heel goed leren kennen, en dat kan bij een herplaatser een tijd duren.
Husky en kleine dieren, het is eenmaal een zeer gewaagde combinatie.
De vraag is dus eerder: hoe intens wil je hier zelf mee aan de slag, en hoeveel plezier doe je er iedereen mee: de kat, de Husky, jezelf en je gezin. Als iedereen constant alert moet zijn en beperkt moet worden in zijn dagdagelijkse vrijheid, dan blijft ook de spanning de hele tijd aanwezig in huis. En dat is voor niemand een prettige leefsituatie.
Persoonlijk vind ik dit geen goede inschatting van het asiel om een husky bij kattten (of andere kleine huisdieren) te plaatsen.
Maar nogmaals: het kàn goed uitdraaien, indien er weinig prooidrift aanwezig is, mits heel veel begeleiding en afhankelijk van hoe de dieren zelf met elkaar zullen leren omgaan en samenleven. Maar garantie heb je nooit, het blijft een risico-combinatie.
Alaska's Finest! schreef in
Husky en kat
De prooidrift bij poolhonden kan erg groot en primitief zijn. Als die in de hond aanwezig is, krijg je die er niet uit, en moet je daar een leven lang rekening mee houden. Dat wil zeggen: ook nooit voluit met kleine hondjes laten spelen, want als die piepend wegrennen, dan gaat er een knop om.
Of de prooidrift ook bij jouw husky hoog aanwezig is, is nog niet zeker te zeggen. De hond is er pas, alles is nieuw, er hangt spanning, de kat is bang,... Dat speelt natuurlijk ook mee.
Je schrijft: 'met de kat gaat het nog niet goed'. Wat bedoel je precies? Wat gebeurde er tussen hond en kat dat de kat nu zo bang is?
Alaska's Finest! schreef in
Hoe weet je wanneer het klaar is?
Eigenlijk waren we er al uit, en de dierenarts vind ook dat er nu veel kwaaltjes bij komen en zijn mooie oude dag toch wel lastig is voor bumper, maar nu had hij gisteren weer een goede dag en at hij weer iets en pakte weer een bal. Waardoor ik nu weer iets heb van misschien toch maar wachten..........
christel bumper en milo
Die goede momentjes kunnen nog heel waardevol zijn. Deel ze, geniet er samen van.
Een hond kan zijn vreugde ook in andere, kleinere dingen vinden dat dat ie vroeger deed. Zoals eenvoudig samen op de bank liggen waardevoller kan worden dan met een balletje spelen, bijvoorbeeld.
En als het moment daar is, zal je dat aanvoelen, je hond zal dat aangeven. Maar tot dan: geniet van elk klein moment.
Alaska's Finest! schreef in
Reu laat andere reu niet met rust
Ontsteking?
het Moderatorteam schreef in
Vraag over terugreis na keizersnede
FOKKEN Hondenpage is voorstander van verantwoord fokken. Om deze reden is het alleen voor fokkers die verantwoord fokken toegestaan om te schrijven over dekking, dracht en hun nestje pups. Onder verantwoord fokken verstaan wij o.a. juiste leeftijd ouderdieren, uit laten voeren van testen op erfelijke afwijkingen, goede leefomgeving voor moeder en pups, en een juiste verzorging en begeleiding van de pups in het nest. Topics waarvan wij de fokwijze niet weten worden op slot gezet. Wanneer wij via een PB de fokwijze ontvangen en deze door ons akkoord is bevonden ben je vrij om topics in deze rubriek te plaatsen. Wanneer wij geen informatie hebben over je fokwijze of wanneer je niet voldoet aan de gestelde eisen van verantwoorde fok is het alleen toegestaan om dringende vragen in het forum te stellen. Nadat er voldoende advies gegeven is zal het topic gesloten worden. Meer informatie omtrent het verantwoord fokbeleid van HP, de gestelde eisen en de verschillende HP keurmerken lees je in onderstaande link http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_492-Richtlijnen-voor-fokkers-op-de-hondenpage.php/
Alaska's Finest! schreef in
Fijne kerstdagen en de beste wensen voor iedereen.
Beste Wensen aan alle HP hondjes en hun leuke mensen.
het Moderatorteam schreef in
Na bijna drieënhalf jaar was ik er wel klaar mee!
Op slot voor overleg.