De wereld is leeg.
Mijn hart stopt met slaan.
Lieve Nukka, m'n Poepie, m'n Boeleke, m'n Poezeke, m'n kleine Schorriemorrie,...
Niet alleen jij bent van me heengegaan,
vandaag is een stuk van mezelf met jou gestorven...
Nee toch, ik schrik ervan, ze was nog bij je op vakantie…voor jou veel verdriet, heel veel sterkte.. voor jou en je partner.
Dat is toch nog onverwachts Heel veel sterkte met het gemis van je beste maatje
Ach nee Nukka!
Wat een groot verdriet en gemis.
Gecondoleerd en heel veel sterkte.
Neeeee, oooh meid wat een klap moet dat zijn voor jullie, jullie mooie Nukka, het verdriet zal mega zijn.
Ik wens jullie heel veel sterkte en kracht.
Ach nee toch, wat een naar bericht zeg. Heel veel sterkte komende tijd, wij denken aan jullie
Ach, wat verdrietig. Wat zul je haar missen. Maar wat hebben jullie honden een prachtig leven bij jullie gehad!
Heel veel sterkte gewenst.
Pawprints left by you
You no longer greet me
As I walk through the door
You're not there to make me smile
To make me laugh anymore
Life seems quiet without you
You were far more than a pet
You were a family member, a friend
A loving soul I'll never forget
It will take time to heal
For the silence to go away
I still listen for you
And miss you every day
You were such a great companion
Constant, loyal and true
My heart will always wear
The pawprints left by you
De prachtige foto's, de mooie reizen, de liefste herinneringen blijven voor altijd bestaan.
Maar Nukka is een andere reis begonnen, (stil ben ik ervan)
Heel veel sterkte.
Ach wat erg, heel veel sterkte :(
Ach nee,wat snel toch nog Ze maakt nu haar reis naar haar grote vriendin die al op haar zal zitten wachten. Heel veel sterkte met dit grote verdriet,woorden schieten tekort
Och ik schrik hier van, een goede maand terug nog genoten van jullie foto's van Nukka in de Vogezen...
En nu is jullie Nukka er niet meer, wat verdrietig...
Het zal een enorme leegte voor jullie zijn, heel veel sterkte voor nu en de komende tijd.
Hoewel ik Nukka en jullie alleen ken van de vele prachtige reizen, verhalen en foto's, springen de tranen in mijn ogen.
Jullie wereld is incompleet zonder jullie beide honden.
De herinneringen blijven altijd.
Allemachtig veel sterkte om dit verdriet en gemis te boven te komen.
Dank jullie wel voor het medeleven.
Na de Vogezen, ging ze inderdaad snel achteruit. Ze kreeg een kleine beroerte, waar ze zich wel doorheen sloeg maar een scheef hoofd aan overhield. Daarna verloor ze steeds meer controle over haar spieren (bezenuwing).
Ze kon niet meer uit haar bakje eten, dus voerden we haar uit de hand en drinken werd steeds moeilijker. Haar achterhand werd alsmaar zwakker, ze sloeg omver. En 's nachts was ze erg onrustig.
Gisteren wou ze eerst niet lopen, toen toch nog een klein eindje. In de namiddag kreeg ze waarschijnlijk opnieuw een beroerte want ze kreeg een soort van 'tic' met haar hoofd en onderkaak, een soort zenuwtrek of spasme. Ook in haar rug zag je kleine schokjes. De dierenarts zei om even aan te kijken, en in de avond werd ze weer wat beter. Ze at goed, ze wou een eindje lopen, haar ogen stonden opnieuw helder. Dus hadden we weer hoop en dachten dat ze er bovenop zou komen. Maar vannacht sloeg ze in paniek, hijgen en gillen en bleek haar achterlijf verlamd. We hebben haar kunnen kalmeren en ondersteunen tot de ochtend, maar ze kon niet meer lopen. We hebben de DA gebeld en toen is ze ingeslapen.
Och wat een zwaar einde voor jullie dan ook nog.
Veel sterkte met het verlies.
Gelukkig inderdaad nog de mooie herinneringen.
Het gemis kan ik mij niet voorstellen hoe zwaar het zal zijn.
nogmaals sterkte.
Oh jeetje(dan gebruik het woord gvd niet) Dag bollie in de bergen Hoop dat je het heel snel een plaatsje kunt geven en door kan gaan voor een andere ziel, platinium mandje daarro.
Dat gezegd? Heel veel knuffels en sterkte van hier, oorverdovend stil en een gemis. Wen der ook maar aan dat het altijd in je gedachte is, soms verwachts en soms onverwachts.
Och, tranen schieten in mijn ogen.
Ik kan me niet voorstellen hoe het moet geweest moet zijn voor jullie, afschuwelijk, meer kan ik niet zeggen.
Weet je, ze heeft dan wel in paniek het meegemaakt, maar jullie hebben haar weten te kalmeren, maar belangrijker, haar leven was 1 groot feest bij baasjes zoals jullie. Ik hoop dat dat een klein beetje troost geeft.
Ach nee wat verdrietig. Heel veel sterkte. Ik had jullie nog zoveel mooie aangepaste reisjes en herinneringen gegund. <3
Wat een afschuwelijk nacht hebben jullie gehad,en nu dat grote verlies.
Heel veel sterkte ,de leegte zal vreselijk zijn .
Jeetje, laatst nog die prachtige foto's... Je reismaatje, je metgezel.. heel veel sterkte. Jullie hebben fantastische avonturen beleefd..
Heel veel sterkte met dit grote verlies.
Ach, wat een naar en moeizaam einde.
Wat zal het enorm stil en leeg zijn nu. Nogmaals veel sterkte gewenst.
Wat een verdriet! :-(
heel veel sterkte voor nu en de tijd die nog komen gaat!
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?