Evidensia leegloop

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Het is mooi dat er veel van deze klinieken de deuren moeten sluiten, maar dan rijst wel de vraag, waar heen met alle huisdieren?
Als ik met Teun naar de DA wil, moet ik geluk hebben er binnen een week terecht te kunnen. Verleden keer hadden we een spoedje, dan sturen ze ons, dus eigen klant, door naar een spoedkliniek, binnen de eigen openingstijden. Ik vind dat echt niet oké, ik kwam niet voor een enting of iets simpels wat een week kan wachten. "

Ja. Het is te hopen dat de dierenartsen die geen concurrentie beding hebben ondertekend snel een eigen vrije praktijk beginnen.

honden page profiel jantienjantien 3 doggies

honden foto van jantien

" Het is mooi dat er veel van deze klinieken de deuren moeten sluiten, maar dan rijst wel de vraag, waar heen met alle huisdieren?
Als ik met Teun naar de DA wil, moet ik geluk hebben er binnen een week terecht te kunnen. Verleden keer hadden we een spoedje, dan sturen ze ons, dus eigen klant, door naar een spoedkliniek, binnen de eigen openingstijden. Ik vind dat echt niet oké, ik kwam niet voor een enting of iets simpels wat een week kan wachten. "

In mijn woonplaats zijn dus twee  jonge mannen die voorheen bij een Evidensia praktijk werkten, voor zichzelf begonnen. Zij beloven 24/7 bereikbaar  te zijn.  Het heeft storm gelopen en het is er erg druk.  Uiteraard  is het tarief voor spoedconsulten pittig, maar goedkoper als je al ingeschreven staat.

Daarom hebben een heleboel mensen ondertussen hun huisdier bij voorbaat al ingeschreven. 

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

Dat bedoel ik Jantien. Natuurlijk betaal je. Maar de manier van behandelen is veel belangrijker. Dierenliefde moet weer voorop staan.

honden page profiel BullekeBulleke 3 doggies

honden foto van Bulleke

" Ja. Het is te hopen dat de dierenartsen die geen concurrentie beding hebben ondertekend snel een eigen vrije praktijk beginnen. "

Dat is zeker te hopen.

Ik hoorde van de week een DA ergens in Noord Holland ook die haar kliniek aan Evidensia had verkocht destijds, nu weer opnieuw zelfstandig begonnen was met een aantal praktijken. Ik hoop dat er een hoop volgen....

honden page profiel BullekeBulleke 3 doggies

honden foto van Bulleke

" In mijn woonplaats zijn dus twee  jonge mannen die voorheen bij een Evidensia praktijk werkten, voor zichzelf begonnen. Zij beloven 24/7 bereikbaar  te zijn.  Het heeft storm gelopen en het is er erg druk.  Uiteraard  is het tarief voor spoedconsulten pittig, maar goedkoper als je al ingeschreven staat.
Daarom hebben een heleboel mensen ondertussen hun huisdier bij voorbaat al ingeschreven.  "

Ik denk dat ze dat echt niet gaan redden. Kijkende naar de kliniek waar wij nu een jaar of 3 zitten nadat onze oude DA ermee gestopt is, zij begonnen even ruim 4 jaar geleden vol goede moed. Zij kunnen het gewoon niet aan, zij werken met 6 dierenartsen, van 8.30u tot 23u 's avonds. Het weekend gesloten, want geen dierenarts blijkbaar die dan wil werken. Voor spoed buiten deze tijden sturen ze alles door naar Amsterdam of Amstelveen. Zelfs dus als je een spoed hebt tijdens openingstijden, dan kan je nog naar Amsterdam of Amstelveen.

Daarnaast was ik gewend bij onze vorige DA als ik 's morgens belde dat mijn hond ziek was of een gek bultje had, dat ik diezelfde dag nog langs kon komen, nu mag je blij zijn als je binnen 7 dagen terecht kan en met echt zieke hond kan je naar Amsterdam of Amstelveen.   

 

Dan zit je trouwens alsnog bij een Evidensia, hoelang kan je daar nog terecht voor spoed?

 

 

honden page profiel Richard (IDE)Richard (IDE) 3 doggies

Bewust onnodige behandelingen geven aan dieren noem je dierenmishandeling of dierenleed uit winstbejag. Onzorgvuldig of niet-integer veterinair handelen

honden page profiel OctaviaOctavia 3 doggies

" Het weekend gesloten, want geen dierenarts blijkbaar die dan wil werken. Voor spoed buiten deze tijden sturen ze alles door naar Amsterdam of Amstelveen. Zelfs dus als je een spoed hebt tijdens openingstijden, dan kan je nog naar Amsterdam of Amstelveen.
 
  "

Dit was in mijn oude woonplaats ook mijn angst. Alles werd doorgestuurd naar Amsterdam, dat was ruim een uur rijden. Bij echte spoed kon mijn hond dan allang morsdood geweest zijn. Dat kan toch niet? Gelukkig waar we nu wonen gewoon een kliniek in de buurt die spoed zelf doet.

honden page profiel PennyPenny 3 doggies

honden foto van Penny

Ik heb vandaag ook het gevolg gemerkt. Flynn heeft een ontstoken oog dus ik wilde vanochtend een afspraak maken bij de Evidensia kliniek waar we altijd naar toe gaan, maar dat kon niet. Er was maar 1 arts aanwezig en zelfs spoedgevallen namen ze niet aan.

Gelukkig staat Flynn nu bij verschillende klinieken aangemeld dus heb ik met een andere kliniek die niet bij Evidensia aangesloten is en daar konden we vandaag terecht.

De zorg was goed, naar mijn mening zelfs beter omdat ze bij deze wel durfde door te pakken en niet na drie slappe pogingen al aangaven te stoppen, en de prijs was bizar. 51 euro voor een consult en een oogzalf

Bij de dierenkliniek waar we normaal zitten die aangesloten is bij Evidensia betalen we al 61 euro voor enkel het consult surprised

 

Ik weet wel waar ik vanaf nu naar toe ga als er iets nodig is. De keten waar we normaal naar toe gaan heeft nu ook nog maar 1 vestiging open, de rest is voor onbepaalde tijd gesloten.

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Ik heb vandaag ook het gevolg gemerkt. Flynn heeft een ontstoken oog dus ik wilde vanochtend een afspraak maken bij de Evidensia kliniek waar we altijd naar toe gaan, maar dat kon niet. Er was maar 1 arts aanwezig en zelfs spoedgevallen namen ze niet aan.
Gelukkig staat Flynn nu bij verschillende klinieken aangemeld dus heb ik met een andere kliniek die niet bij Evidensia aangesloten is en daar konden we vandaag terecht.
De zorg was goed, naar mijn mening zelfs beter omdat ze bij deze wel durfde door te pakken en niet na drie slappe pogingen al aangaven te stoppen, en de prijs was bizar. 51 euro voor een consult en een oogzalf
Bij de dierenkliniek waar we normaal zitten die aangesloten is bij Evidensia betalen we al 61 euro voor enkel het consult
 
Ik weet wel waar ik vanaf nu naar toe ga als er iets nodig is. De keten waar we normaal naar toe gaan heeft nu ook nog maar 1 vestiging open, de rest is voor onbepaalde tijd gesloten. "

Goed gedaan. En goed nieuws, hoop dat Flynn snel opknapt.

 

Hoe meer er dicht gaan hoe eerder evidensia verdwijnt, van anicura, zelfde soort leest, hoor je toch minder

 

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

Ik zat het net te lezen. Geeft te denken. Want hier moet je je hond aan de deur bijna afgeven , zodat je niet ziet hoe en wie er bloed prikt? Ik stond er op om er bij te zijn en ik heb gezien wat een amateur assistente er bezig was met alleen maar vasthouden, met gestrekte armen bij de schoudertjes van diki en voor zich uit houdend..,,tja en dat lukt dus niet.

 

Overigens staat er ook in dat kleine vrije praktijken niet gecontroleerd zijn. Maar daar zullen ze wel goed uitkijken. Een grote keten aanpakken is stukken lastiger dan een kleine zelfstandige praktijk,

honden page profiel gabbergabber 3 doggies

honden foto van gabber

Ook een heel artikel op omroepbrabant

honden page profiel HeleenHeleengoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Heleen

" Ook een heel artikel op omroepbrabant "

Zelfs net op de radio .hp-thumbsup

honden page profiel Marijke - Aila, Dinja & EviMarijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Marijke - Aila, Dinja & Evi

Ok beetje offtopic (niet alleen evidensia) maar hier schrok ik ook wel van: 

https://nos.nl/artikel/2570566-staatssecretaris-noemt-ongeregistreerde-diergeneeskundigen-zorgelijk-om-doe-aangifte

 

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Zelfs net op de radio . "

Op 'tv op het journaal , er is een beerput open getrokken.

honden page profiel moniquemonique 3 doggies

honden foto van monique

Tja....ben blij met de praktijk waar ik al 15 jaar kom,hier doet da,bloed afnemen e.d.assistentes werken er ook al zo lang.

 

Maar dit is toch niet zo verbazingswekkend,in de verzorgingshuizen toch ook genoeg mensen werkzaam die ongediplomeerd zijn,werken met vervalsde papieren.

honden page profiel BullekeBulleke 3 doggies

honden foto van Bulleke


 
Maar dit is toch niet zo verbazingswekkend,in de verzorgingshuizen toch ook genoeg mensen werkzaam die ongediplomeerd zijn,werken met vervalsde papieren. "

Klopt ook niet, maar er is toch wel enigszins verschil tussen mensen of dieren verzorgen of medische handelingen verrichten.

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

Iedere keer een nieuw bericht. Drenthe, Brabant, Overijssel. Zeeland Zijn inmiddels genoemd.

honden foto van Michelle, baasje van Scotty en kater Charlie

Ik zag net dat ook hier in Alkmaar de Evidensia/Stad en Land (spoed)kliniek inmiddels dicht is. Al moet ik zeggen dat mijn eigen, kleine, semi-zelfstandige dierenarts ook sinds een jaar of anderhalf grote problemen met de bezetting heeft. Er werkt sinds de hoofddierenarts daar in april met pensioen is gegaan nog maar één vaste dierenarts, en dan soms een soort tijdelijke inval/bijval dierenarts. Hebben daardoor ook veel moeite met afspraken kunnen plannen.

honden page profiel Horsea Horsea 3 doggies

https://nos.nl/artikel/2570552-zeker-honderd-onbevoegde-diergeneeskundigen-in-dierenklinieken

 

Zo gaat het dus...

 

Sorry, ik zag dat het artikel al eerder geplaatst is

honden page profiel Horsea Horsea 3 doggies

" Laura, in Duitsland zijn ook dergelijke klinieken  (Evidensia, Anicura). "

Klopt, maar daar worden toch wel heel andere prijzen gerekend 

honden page profiel BullekeBulleke 3 doggies

honden foto van Bulleke

" Ik zag net dat ook hier in Alkmaar de Evidensia/Stad en Land (spoed)kliniek inmiddels dicht is. "

Volgens mij is enkel spoedkliniek Evidensia Alkmaar gesloten, Stad en Land Alkmaar is bij mijn weten gewoon open.

 

Toevallig las ik afgelopen weekend dat per augustus in Heerhugowaard een 24 uurs spoedkliniek open gaat. Is volgens mij een uitbreiding van Dierenkliniek Heerhugowaard. Een verademing voor vele huisdiereigenaren om niet meer naar Amsterdam of Amstelveen te moeten.

 

 

honden page profiel PennyPenny 3 doggies

honden foto van Penny

" Ik zag net dat ook hier in Alkmaar de Evidensia/Stad en Land (spoed)kliniek inmiddels dicht is. Al moet ik zeggen dat mijn eigen, kleine, semi-zelfstandige dierenarts ook sinds een jaar of anderhalf grote problemen met de bezetting heeft. Er werkt sinds de hoofddierenarts daar in april met pensioen is gegaan nog maar één vaste dierenarts, en dan soms een soort tijdelijke inval/bijval dierenarts. Hebben daardoor ook veel moeite met afspraken kunnen plannen. "

Is dat de enige vestiging van Stad en Land? Ik werd daar laatst juist naar doorverwezen, maar ben niet gegaan omdat ik al naar een andere kliniek wilde

honden page profiel BullekeBulleke 3 doggies

honden foto van Bulleke

" Is dat de enige vestiging van Stad en Land? Ik werd daar laatst juist naar doorverwezen, maar ben niet gegaan omdat ik al naar een andere kliniek wilde "

Er zijn een stuk of 10 Stad en Land Dierenklinieken, allemaal in heel Noord Holland 

honden page profiel PennyPenny 3 doggies

honden foto van Penny

" Er zijn een stuk of 10 Stad en Land Dierenklinieken, allemaal in heel Noord Holland  "

Oh oke, ik had ik geen idee dat er zo veel waren

honden foto van Michelle, baasje van Scotty en kater Charlie

" Volgens mij is enkel spoedkliniek Evidensia Alkmaar gesloten, Stad en Land Alkmaar is bij mijn weten gewoon open.
 
Toevallig las ik afgelopen weekend dat per augustus in Heerhugowaard een 24 uurs spoedkliniek open gaat. Is volgens mij een uitbreiding van Dierenkliniek Heerhugowaard. Een verademing voor vele huisdiereigenaren om niet meer naar Amsterdam of Amstelveen te moeten.
 
  "

Ik was in de veronderstelling dat het een en dezelfde kliniek was, maar ik zie dat de Stad en Land kliniek zlef nog open is inderdaad. Dat van de spoedkliniek in hhw hoorde ik ook al eens, een tijdje geleden. Ik hoop dat het ze gaat lukken. Ik zal ook eens kijken of ze daar een goeie orthopedisch specialist in dienst hebben, dan kan ik misschien daarheen in plaats van het MCD

honden page profiel BullekeBulleke 3 doggies

honden foto van Bulleke

" Ik was in de veronderstelling dat het een en dezelfde kliniek was, maar ik zie dat de Stad en Land kliniek zlef nog open is inderdaad. Dat van de spoedkliniek in hhw hoorde ik ook al eens, een tijdje geleden. Ik hoop dat het ze gaat lukken. Ik zal ook eens kijken of ze daar een goeie orthopedisch specialist in dienst hebben, dan kan ik misschien daarheen in plaats van het MCD "

Ja, die schijnen ze te hebben. Nathalie Leenheer-Schigt, ik hoor positieve berichten over haar. 

Je kan altijd is vrijblijvend een afspraak maken. Scheelt wel tijd en kilometers.

 

@sorry, beetje off topic

honden page profiel OctaviaOctavia 3 doggies

" Ja, die schijnen ze te hebben. Nathalie Leenheer-Schigt, ik hoor positieve berichten over haar. 
Je kan altijd is vrijblijvend een afspraak maken. Scheelt wel tijd en kilometers.
 
@sorry, beetje off topic "

Zij heeft mijn oudste geopereerd aan haar pootje en ik vond de zorg door haar en ook de nazorg heel goed. Mocht het ooit nodig zijn dan zou ik zo naar die dierenkliniek teruggaan.

honden page profiel LoesjeLoesje

honden foto van Loesje

 

Een niet geregistreerde dierenarts kan niet door het Tuchtcollege worden aangepakt

 

Baasje kan niet naar tuchtcollege voor onbevoegde dierenarts: 'Ik sta machteloos' - https://nos.nl/l/2570662

 

pagina 2 van 4 123 4
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^