HondenPage baasje Esther

Wat schreven de vrienden van Esther op het forum

honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Dag mijn lieve Rambo
Heel veel sterkte.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ijzel, tip
het is hier nog steeds glad vertelde mijn schoondochter maar de dooi heeft ingezet dus we zijn er binnenkort vanaf.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ijzel, tip
" Bij mij gaat mijn gips er dinsdag af, dan zal de jeuk ook verdwijnen.   Die jeuk is echt vreselijk.  " Danielle, Kyra*Kaylin*, Djaira en Djaidey klopt, de jeuk is erg. straks word de spray bezorgd, ik hoop dat het iets helpt. fijn dat het gips er bij jou morgen af gaat, dan ben je van de jeuk en onhandigheid verlost.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ijzel, tip
" Vervelend hier is het al dagen netjes boven nul.  " Dominique Ter Freij het is hier nog steeds spekglad. mijn dochter is gisteren op haar stallaarzen naar een verjaardagsfeestje gegaan. met haar gewone schoenen was het geen doen.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ijzel, tip
" En die jeuk is echt vreselijk, weet er op dit moment alles van.    Wil je heel veel beterschap wensen, en ga duimen dat het helemaal goed gaat komen.  " Danielle, Kyra*Kaylin*, Djaira en Djaidey jij ook sterkte met de jeuk.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ijzel, tip
het is hier vanmorgen net als gisteren spekglad achter het huis.  
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ijzel, tip
" Heh gats, beterschap, die breinaalden heb je wel nodig... " yooop het gips zit zo strak daar krijg ik geen breinaald tussen. ik heb al wel een spray gekocht want het jeukt nu al.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ijzel, tip
ik heb helaas weinig aan de tips gehad. ik had het haar rond lotus haar oren korter geknipt en liep naar buiten om de handdoek uit te kloppen. en daar lag ik languit met pijn in mijn pols. het was nog een heel gedoe om weer binnen te komen, door de gladheid had ik geen grip met mijn voeten. na de huisarts te hebben gebeld kon ik gelijk door naar het ziekenhuis waar mijn pols bleek gebroken. hij stond helaas helaas niet goed dus ging er een spuit in de breuk om verdoving er in te spuiten en bloed er uit te halen. toen werd mijn pols gezet, dit was geen pretje en ze kreeg hem ook niet helemaal goed maar het kon er mee door.  nu heb ik voor vijf weken gips en maar hopen dat hij volgende week bij de foto nog goed staat en niet inzakt.  zo stom, maar het was echt niet te zien achter het huis dat er ijs lag.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Lotus en kat Nemo.
" Prachtige fotoos, en wat lief die slapende Lotus, koppie tegen  kussen aan.neusje op de pootjes " Ineke2 Ik vind Lotus er in haar slaap schattig uitzien.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Lotus en kat Nemo.
De jaarwisseling ligt alweer even achter ons, ruim twee weken maar voor mij voelt het alsof het veel langer geleden is. Lotus was bang en schrikachtig maar ik vond het meevallen. Ze kwam bescherming bij mij zoeken en was ook wel af te leiden wat het wat makkelijker maakt.Ook hadden Lotus en kat Nemo de rustgever Zylkene gehad en zat er een Adaptil verstuiver in het stopcontact. Al met al zijn ze het geknal dat tot vier uur door ging goed doorgekomen. En toen lag er sneeuw, al vind Lotus het helemaal niets om door de sneeuw te wandelen ze wilde wel even achter het huis om een paar foto's te maken. Nemo weet niet goed wat hij er van moest vinden, hij vond het interessant maar was er al weer snel zat van. Het is een fijn stel samen, ik ben benieuwd hoe het gaat als het andere hondje er bij komt.Het is afwachten, voor nu kan de man de zorg voor zijn hondje nog zelf aan. Voor even vind Lotus het wel leuk in de sneeuw maar ze heeft al snel koude pootjes en wil weer naar binnen. Ook Nemo die graag naar buiten wil houd het al snel weer voor gezien. Als binnenkat wil ik wel dat hij ook de kans krijgt om even buiten in de sneeuw te zijn. Een slapende Lotus.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in De weg naar terror puppies met Fudge (6 weken oud + stamboomnamen)
Wat een schatjes.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Tumor stemband
Sterkte met deze rot diagnose. Ik hoop dat jullie nog een tijd van elkaar mogen genieten.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Kleine Jip nu 1 jaar!
Gefeliciteerd.
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Mijn lieve Aila - 2026 Aila is weer op controle geweest P.8.
Geen echt slechte resultaten, maar ik snap dat ze toch voor wat onrust zorgen.  Als je naar haar lieve snoet kijkt, ach, die lieverd wil je alleen maar het allerbeste wensen.  Hopelijk voelt ze zich nog een hele tijd goed en kunnen jullie nog voluit genieten van het samenzijn.     
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Husky en kat
Als jullie er zelf liever niet mee door willen gaan (wat volkomen begrijpelijk is), dan mag het asiel zich niet zo opdringen in jullie beslissing. Als je toch wil ingaan op hun voorstel, check dan zeker eerst of deze medewerkster een gedragsdeskundige is en bespreek zorgvuldig wat ze precies van plan is met haar 'correctie'. Zodat je op voorhand weet waar iedereen aan toe is. Als die aanpak je niet zint of teveel risico inhoudt, doe het dan niet.    Dat ook de andere husky snel weer is teruggebracht, doet toch vermoeden dat deze honden niet doordacht geplaatst zijn. Voor de honden zelf is dat allemaal zeer stresserend. Beter dat men hen eerst tot rust laat komen in het asiel, de tijd neemt om hen te leren kennen en te begeleiden, en dan met zorg en aandacht een nieuwe thuis voor hen zoekt.  Eerlijk gezegd denk ik dat dit voor jullie allemaal de beste oplossing zou zijn.   @ Botteke: rasgroep 5 zijn de oertypes en spitsen. Daar zitten rassen van alle continenten in (Afrika, Azië, Zuid-Amerika,..) en dus zeker niet alleen uit de poolgebieden. Wat hen bindt is dat ze nog erg dicht bij hun oorsprong staan, in tegenstelling tot 'moderne' rassen. Ineke heeft een link geplaatst.         
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Husky en kat
" Zoiets als de yakut laika dan? Gefokt in het noordelijke gebied van de wereld? Tamaskan hoort er dan weer niet bij toch? " Botteke Off topic: Er zijn veel noordelijke rassen, maar daarom worden ze nog niet tot de poolhonden gerekend. Net die felle prooidrift is nog heel sterk aanwezig in een poolhond. Bij de grotere groep van de noordelijke rassen zijn ook honden met een milde tot zwakke prooidrift. Noordelijke rassen hadden heel uiteenlopende taken, je kan al die rassen dus niet allemaal over één kam scheren. 
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Husky en kat
" Welke rassen zijn pool honden, ff serieuze vraag? " Botteke De Siberische Husky, de Alaskan Malamute en de Groenlandse hond. De Samoyeed wordt er vaak ook bij gerekend maar die sluit qua karakter en aard beter aan bij de Noordelijke rassen. 
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Husky en kat
Ik denk dat je een goed besluit hebt genomen, het risico is gewoon te groot voor de kat. Ik heb een jr gehad met jachtdrift, het is een heel verhaal dat ik achterwege zal laten maar deze hond heeft in een onbewaakt moment de twee katten van de mensen waar hij toen in huis was gedood.  
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Husky en kat
Is wel kwestie van wennen    Laat je vooral niet gek lullen door, jachtinstinct. Ja alle katten en honden hebben dat maar voorlopig zitten ze lekker binnen en krijgen elke dag 2 maaltijden.  Helemaal niet nodig dus aan "instinct" misschien een beetje vermaak wel. Je kunt ze dus vermaken, flirtpole(zoeen staaffie met een veer eraan wordt ook bij de hondjes gebruikt), urban agility beetje opdrachtjes geven op dingen te springen ect... " Botteke Sorry Botteke, maar deze reactie toont dat je niet op de hoogte bent van de aard van een poolhond.   En dus is het ronduit gevaarlijk advies, en help je er TS noch de hond en kat mee. 
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Husky en kat
" De kat zat steeds in haar krabpaal hoog en veilig. Door een moment van onoplettendheid is hij uit de krabpaal gekomen en de hond het het eerder door dan wij. Ze is erheen gerend en de kat is hier van geschrokken dat ze een spurt heeft genomen, wat de hond nog meer triggerde. Sindsdien durft de kat niet meer naar beneden te komen en weet ik niet hoe we de verdere introductie het beste laten verlopen.  ik snap dat je zegt dat er nog weinig te zeggen valt, alles is nieuw voor haar. Maar vanaf wanneer zou er dan wel te zeggen zijn of hier hoop is.  " Saskia & Duke   Daar valt op voorhand geen tijd op te plakken. Je kan het alleen zelf inschatten, aan de hand van hoe de dieren zich gedragen, de omstandigheden, de triggers, de vibe die er hangt,... Het vraagt dus heel veel aandacht en energie om dit correct te doen. Prooidrift is ook iets heel anders dan een jachtinstinct. Het is niet zomaar najagen, bij prooidrift gaat de hond echt voor de kill. Dus onderschat dat zeker niet.   Bij een herplaatser waarvan je de achtergrond niet kent, is het moeilijk te weten hoeveel prooidrift het dier heeft. Zelfs als je nu alles als een politieman gaat managen, betekent dat niet dat er later geen incidenten zullen voorvallen. Daarvoor moet je de hond dus eerst heel goed leren kennen, en dat kan bij een herplaatser een tijd duren. Husky en kleine dieren, het is eenmaal een zeer gewaagde combinatie.    De vraag is dus eerder: hoe intens wil je hier zelf mee aan de slag, en hoeveel plezier doe je er iedereen mee: de kat, de Husky, jezelf en je gezin. Als iedereen constant alert moet zijn en beperkt moet worden in zijn dagdagelijkse vrijheid, dan blijft ook de spanning de hele tijd aanwezig in huis. En dat is voor niemand een prettige leefsituatie.    Persoonlijk vind ik dit geen goede inschatting van het asiel om een husky bij kattten (of andere kleine huisdieren) te plaatsen.  Maar nogmaals: het kàn goed uitdraaien, indien er weinig prooidrift aanwezig is, mits heel veel begeleiding en afhankelijk van hoe de dieren zelf met elkaar zullen leren omgaan en samenleven. Maar garantie heb je nooit, het blijft een risico-combinatie.
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Husky en kat
De prooidrift bij poolhonden kan erg groot en primitief zijn. Als die in de hond aanwezig is, krijg je die er niet uit, en moet je daar een leven lang rekening mee houden. Dat wil zeggen: ook nooit voluit met kleine hondjes laten spelen, want als die piepend wegrennen, dan gaat er een knop om. Of de prooidrift ook bij jouw husky hoog aanwezig is, is nog niet zeker te zeggen. De hond is er pas, alles is nieuw, er hangt spanning, de kat is bang,... Dat speelt natuurlijk ook mee. Je schrijft: 'met de kat gaat het nog niet goed'. Wat bedoel je precies? Wat gebeurde er tussen hond en kat dat de kat nu zo bang is?  
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Hoe weet je wanneer het klaar is?
Eigenlijk waren we er al uit, en de dierenarts vind ook dat er nu veel kwaaltjes bij komen en zijn mooie oude dag toch wel lastig is voor bumper, maar nu had hij gisteren weer een goede dag en at hij weer iets en pakte weer een bal. Waardoor ik nu weer iets heb van misschien toch maar wachten..........  christel bumper en milo Die goede momentjes kunnen nog heel waardevol zijn. Deel ze, geniet er samen van.   Een hond kan zijn vreugde ook in andere, kleinere dingen vinden dat dat ie vroeger deed. Zoals eenvoudig samen op de bank liggen waardevoller kan worden dan met een balletje spelen, bijvoorbeeld.  En als het moment daar is, zal je dat aanvoelen, je hond zal dat aangeven. Maar tot dan: geniet van elk klein moment.   
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Reu laat andere reu niet met rust
Ontsteking?
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Ja of nee
Mijn dochter (toen ook rond de vijftien) en zoon hebben beiden een hondje gehad maar de honden waren uiteindelijk mijn verantwoording en ik deed er dan ook het meeste mee. Dit was geen probleem, ik ben een hondenmens. Mijn zoon verloor al snel zijn interesse maar mijn dochter heeft best veel tijd in de honden gestoken. Toen ze ouder werd en haar rijbewijs haalde zijn we er samen heel veel met de honden op uit getrokken.  Uiteindelijk zijn beide honden bij mij gebleven toen mijn kinderen ouder werden en het huis uit gingen. Ik denk dat je als ouder de verantwoordelijkheid voor de hond hebt en dus ook voor 100% achter de aanschaf moet staan, er moeten geen twijfels zijn.
honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest! schreef in Fijne kerstdagen en de beste wensen voor iedereen.
Beste Wensen aan alle HP hondjes en hun leuke mensen. 
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Lotus en kat Nemo.
" Gefeliciteerd!!! " yooop Bedankt.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Lotus en kat Nemo.
" Marga gefeliciteerd met lieve Lotus  " Koert van Texel poppy x Bedankt.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Lotus en kat Nemo.
"   Marga van harte gefeliciteerd met lotus.    " Willemijn - baasje van Vika . Bams en Ogin ¥ . Bedankt.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Lotus en kat Nemo.
" Gefeliciteerd! Wat weer een mooie fotoos, ik zie nu dat haar rug zwart is. Dacht dat ze merendeels rood is.  " Ineke2 Het ligt ook aan de foto ze is rood met zwart dekhaar op haar rug.
honden page profiel Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo. schreef in Lotus en kat Nemo.
Hiep, hiep hoera Lotus is 9 jaar. Lotus is gisteren 9 jaar geworden. Ik besteed altijd wat extra aandacht aan de jarige hond door wat extra lekkers en een nieuw speeltje te geven. Lotus kreeg twee touwballen die ze leuk vond. Het gaat weer goed met Lotus, alleen zijn haar ingewanden nog steeds wat gevoelig. Ze kreeg altijd een beetje groenten maar hier raakt ze nu van aan de diarree. Als ze haar brokjes met een klein beetje vlees voor honden met gevoelige darmen krijgt gaat het goed. Als snack krijgt ze meat chunks met 95% eend en hertenhuid, dit gaat beiden ook goed. Voor de rest gaat alles zijn gangetje met Lotus, ze wandelt iedere dag als het ten minste niet regent, daar heeft ze een hekel aan. En ze doet zo haar ding in huis, o.a. met kat Nemo neuzen en ze maakt graag een puzzel of zoekt brokjes in haar snuffelmat maar ze vind het ook heerlijk om op de bank te luieren. Met kat Nemo gaat het ook goed, hij gaat ook nu het wat kouder is nog graag iedere dag een half uurtje in de ren. Dus al met al gaat het prima. Lotus met haar nieuwe speeltjes. Lekker wandelen. Samen met kat Nemo. Kat Nemo ligt momenteel ook graag op de bank en dan altijd op de kussen waar ik tegenaan gezeten heb.  
 

Vrienden van Esther

honden foto van isabella honden foto van Helga & Zoëyhonden foto van  .honden foto van Machtel, Romeo en Luca +honden foto van Jannie honden foto van els en henkhonden foto van Petrahonden foto van profiel verwijderthonden foto van s@nt@honden foto van Mireillevdwhonden foto van Angela • Bodhihonden foto van Triggered by the herdhonden foto van jaimehonden foto van Lotte & Lizzy ~honden foto van tommy en bobbyhonden foto van bets-bean&raiderhonden foto van BC & CChonden foto van gorby2009honden foto van Verohonden foto van Japjeshonden foto van sonjahonden foto van Marjolein en Noa en kleine Levihonden foto van bregtje en de border Troyhonden foto van Sandra&Luckyhonden foto van JMJhonden foto van Ester, Odie's baasjehonden foto van Nicke, Martin, Shiva & nalahonden foto van Lottehonden foto van silke & woody honden foto van Celine & Yacko honden foto van Fabienne&Nala&Lukahonden foto van Wijnahonden foto van Eline & Vinohonden foto van meert nancyhonden foto van Angelahonden foto van Lise met Ruby, Naïn & Qalvinhonden foto van Justmehonden foto van Inge en Jessy & Bintihonden foto van Femke & Fennahonden foto van celinehonden foto van Alaska's Finest!honden foto van -honden foto van  Sabine en Mini Max honden foto van Mayrahonden foto van Ines&Lunahonden foto van Anneloes, Fleece addicthonden foto van De jongens!honden foto van tamarahonden foto van Marga en de honden Balou R.I.P., Lotus en kat Nemo.honden foto van marieke en Senne

^