Regenjas

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel WilmaWilma

Goedemorgen

Nu met al die regen en ook voor in de toekomst is een goeie regenjas wel erg fijn, maar dan wel eentje die ook warm is voor de winter bv en je aan trekt als jas en er niet overheen.

honden page profiel Ineke2Ineke2 3 doggies

honden foto van Ineke2

Ik heb mijn hondje ,,schudden,, aangeleerd op commando. Als ze schudt zei ik snel schudden, braaaaaf schudden. Nu schudt ze zich uit als we voor de voordeur staan. Achter die deur liggen van die fleece doekjes, vaatdoek, hoe je het noemen wilt, fleece handschoen, en die drogen perfect. Ik denk altijd maar het is een hond en die kan best wat aan, goed afdrogen en dan valt de viezigheid in huis mee.  Is het koud in de winter? Even de föhn eroverheen, 

 

Dieren in het wild hebben ook geen jasje,

 

Maar het is een enorme hype , kleding voor de hond,

honden page profiel DagmarDagmar 2 doggies

Het gaat over een regenjas voor haar geloof ik.

honden page profiel jantienjantien 1 doggies

honden foto van jantien

Een regenjas voor jezelf of voor de hond, Wilma?

Voor  de hond gebruikte Pepijntje  deze :   545005.jpg

Een heel goedkoop jasje van de Wibra, met een fleecevoering. Met dit jasje aan wilde hij best wel wandelen als het regende! De buikband had ik wel verkort want die is veel te lang.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

Wilma kijk eens bij deWELKOOP, REGENJASSEN  voor de zomer en winter, voor jezelf.  Ook hebben ze regenjasjes voor de honden.  

honden page profiel WilmaWilma

ja meer voor mezelf ja, Olly droog ik af bij mij binnen met idd speicale doek voor honden.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

" ja meer voor mezelf ja, Olly droog ik af bij mij binnen met idd speicale doek voor honden. "

Voor olly, zijn er ook regendekjes, kijk bij Jantien haar bericht. 

honden page profiel Ineke2Ineke2 3 doggies

honden foto van Ineke2

Ah voor jezelf. Tegenwoordig vraagt men voor de hond.

Wat ik fijne regenjassen vindt zijn de jassen van de anwb. Altijd water en winddicht.gaan jaren mee, vallen wel klein. Maar heel veel zakken 

honden page profiel MeiMei

honden foto van Mei

" ja meer voor mezelf ja, Olly droog ik af bij mij binnen met idd speicale doek voor honden. "

Bij decathlon hebben ze goeiehp-thumbsup

Je kunt online bestellen of naar de winkel als die er is bij jou in de buurt

 

honden page profiel KeesKees 2 doggies

honden foto van Kees

Ik heb echt een heel simpele van de Aldi voor 20 euro of zo. Heb m al jaren en is nog steeds dikke prima.

honden page profiel BottekeBotteke

honden foto van Botteke

" Goedemorgen
Nu met al die regen en ook voor in de toekomst is een goeie regenjas wel erg fijn, maar dan wel eentje die ook warm is voor de winter bv en je aan trekt als jas en er niet overheen. "

Elke doet het goed, ze moeten het graag willen aandoen. Meestal hier ingespoten met van dat spul dat je schoenen of jas drooghoud. We hebben dus meerdere versies aan tuigen, riemen en jassen.

honden page profiel DanielleDanielle

Een regenjas voor de winter is veel te warm om in de zomer te dragen, of bedoel je zo'n jas die je over je 'gewone' jas doet?

Ik heb een regenjas van America Today zonder dikke voering (je hebt ook met voering voor in de winter). Vind hem heel fijn, gebruik hem al jaren en vandaag nog gebruikt. In de winter draag ik gewoon mijn winterjas met capuchon.

honden page profiel WilmaWilma

nee eentje die je gewoon als jas aandoet, anders wwrkt het niet snel vind ik.

honden page profiel BottekeBotteke

honden foto van Botteke

" nee eentje die je gewoon als jas aandoet, anders wwrkt het niet snel vind ik. "

Kijk ff wat je hond fiijn vind aan model, sommige vinden een dekje fijn andere poot gaatjes. Heb een baseball jackie maar ingespoten met dat schoenenspul.

 

Gaat erom dat die kouwe druppels niet op dat enkele vachie vallen, hitte zit in de voetzolen, nek, de buik en bij blokje om de kerk. Gewoon lekker losgaan op bestellen en kijken wat die prettig vind.

honden page profiel Anna NiemAnna Niem

Ik probeer een beetje m'n plasticverbruik terug te dringen, veel regenjassen zijn van synthetisch materiaal gemaakt (en bovendien vaak waterafstotend gemaakt met PFAS sprays). Daar wilde ik niet aan dus ik heb nu een waxjas gekocht van Barbour. Misschien niet 100% waterdicht als je in een flinke hoosbui terecht komt, maar voor de gemiddelde Nederlandse regenbui voldoet het prima. Je moet zo'n jas wel zeker ieder jaar eens opnieuw waxen, dat is best een werkje.

honden page profiel BottekeBotteke

honden foto van Botteke

" Ik probeer een beetje m'n plasticverbruik terug te dringen, veel regenjassen zijn van synthetisch materiaal gemaakt (en bovendien vaak waterafstotend gemaakt met PFAS sprays). Daar wilde ik niet aan dus ik heb nu een waxjas gekocht van Barbour. Misschien niet 100% waterdicht als je in een flinke hoosbui terecht komt, maar voor de gemiddelde Nederlandse regenbui voldoet het prima. Je moet zo'n jas wel zeker ieder jaar eens opnieuw waxen, dat is best een werkje. "

Pfas ben ik groot mee geworden. Ja je kunt ook een goedkope jas met kaarswax inwrijven.... maar wie heeft daar nog de tijd voor?yell

 

Model, vind ie leuk om aan te trekken..... dat behouden we. Gaat het stuk, dan maken we het, is het vies dan wassen we het, ect. Je hebt spul voor waterdicht, doe je vier maal per jaar. Iets met dure schoenen enzo wink ANnieniem je helpt me herinneren dat mijn schoenen weer toe zijn aan een waterdichte laag hp-shiny

honden page profiel DanielleDanielle

" nee eentje die je gewoon als jas aandoet, anders wwrkt het niet snel vind ik. "

Dus, zoals ik ook zei, een regenjas voor in de winter is veel te warm om in de zomer te dragen. Of hoe zag je dat voor je?

honden page profiel WilmaWilma

Goedemorgen

nog geen idee dat zie ik in de winkel wel, die zullen dat ook wel weten, en ik ben blij met de reacties van hier.

Volgende forumvraag: Pup went niet aan mij
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^