Inside vanochtend vroeg, hahaha….nee gelukkig geen gejoel van dr, hoewel……als ze de kerkklokken hoort die hier naast het huis staat, zie ik haar kijken en…….ben ook benieuwd wat ze doet als de sirene gaat de eerste maandag van de maand. De volgende test van het luchtalarm zal plaatsvinden op maandag 7 april 2025 om 12:00.
Zo een overgordijn opgehangen, snachts is vika onrustig als er licht schijnt aan de straatkant, ze loopt te banjeren….kijken wat het vannacht doet. Ik heb alleen vitrage, die gaan savonds helemaal dicht maar dan nog ziet ze natuurlijk licht aan de straatkant wat aan en uitgaat. Beetje donker nu in de hoek….niet erg.
Kwart over zes , mooie tijd, om op te staan, half zeven eten, Vika, alles op…. En ik aan de koffie met een klein broodje en ja daar ga ik dan toch overslag…..had me voorgenomen dat er niets gegeven wordt voortaan van mijn broodje als er een hond komt, en Vika was hier de eerste dagen die niet wist wat een broodje is……mooi toch, broodje voor mij alleen , Vika is hier nu vier weken, en is ook een vreetwolfje geworden waar ik zelfs voor uit moet kijken dat ze niets pikt. En mijn broodje ? Ja dat deel ik dus ook al met dr. Doet me zo denken aan de anderen twee die ook altijd een deel van mijn broodje smorgens kregen.
En het overgordijn wat ik achter de vitrage gehangen hebt, werkt….. even vond ze de donkerte raar maar ze heeft zich er bij neergelegd …..geen gestaar meer naar buiten als er daar wat lichten aan en uit gaan. Later opstaan doet ze nog niet, helaas…wachten tot de winter.
Het hoeft niet altijd wat toe te voegen toch?
Soms is iets gewoon lekker en als je maat houdt met het lekkers wordt het alsmaar lekkerder
Dat is helemaal waar.
Loes geweest, met Vika gewandeld en naar de intratuin , koffie gedronken…loes vond Vika weer gegroeid en bijna net zo groot als Ogin…., zelf zie ik dat niet, veel bezoekers die voor Vika op hun hurken gingen, en haar heel leuk vonden…en ja ook Vika vond dat natuurlijk geweldig.
Vanmiddag wezen zwemmen badderen met Vika, twee honden waren er dus mocht Vika los, een klein opdondertje die lelijk deed, Vika liet dat hondje met rust, ze wordt niet gecorrigeerd door mij ze gaat zelf weg….een grote labrador met bal, een zeer sociale hond, samen met de bal gespeeld, en Vika pakte de bal niet af van deze hond, een pubergedrag van Vika kwam niet tot uiting, een goede socialisatie , wel ging ze mee achter de bal aan heerlijk het water in, maar maakte geen aanstalten op de bal, en de labrador vond Vika best leuk…daagde dr uit, volgende keer ook voor Vika een bal meenemen. Niet te lang, een half uurtje en we zijn verder gegaan, Vika liep zonder meer mee met me……. Thuis een konijnenoor…ze is echt heel makkelijk, ze heeft het naar dr zin gehad daar bij het water….voorzichtig ben ik nog met dr.
Ja zeker…..bij het water, met het baasje van de labrador, zo rustig is Vika dan al, en ook in de intratuin, mensen die langslopen, en haar een kriebel geven, blijft ze ook heerlijk rustig……veel corrigeren is totaal niet nodig bij dr, is ze druk dan…klaar, en ze neemt direct afstand…. Ook als een hond lelijk doet gaat ze niet door bij die hond ze gaat weg. Wel kijk ik goed naar dr gedrag hoor.
Eten op, voldoende gehad, en als toetje een gekookt eitje, in het begin toen ze hier net was kreeg ze ook een gekookt eitje maar, vond ze wel heel raar zo,n glibberig eitje, heel voorzichtig at ze er van en nu ? Ik tik het eitje en, ze staat al te springen, even in wat stukjes snijden en hap slik weg…. Een rauw eitje gaat er ook al zo in. Steeds meer voedingen gaat ze waarderen, zo ook de gekookte krootjes die ze bijna dagelijks wel er wat van krijgt. Vandaag is ze nu vier weken bij me…
Waarom kreeg ze bij de fokker dan wel brokken, als het zo slecht is voor een groot ras en ze er zoveel van poepen?
Misschien kennen ze nog niet anders in Rusland?
Maar het is fijn dat ze nu alles leert eten!
Geen idee sylvia, fokker gaf alleen brokken…. Tuurlijk hebben ze daar ook vers vlees fokker gaf alleen brokken… , Slecht zijn brokken helemaal niet, maar van royalcanin wat ze daar kreeg poepte ze wel zes keer…grote hopen op een dag. Vika zag er prachtig uit hoor, niets mis mee. Alleen wat te mager.
Brokken is meestal een stuk goedkoper. Kan me wel voorstellen dat ze daarvoor kiest met meerdere grote honden.
Kwart over zes , okee niet langer, meisje moet er uit en heeft honger dus strompel ik eruit en de gordijnen open , meisje eruit en…eten, zo de koffie staat klaar….Vika een tevreden buik. En ik koffie met mijn broodje, delen doen we niet meer aan, oei…okee klein kapje dan, eerlijk zullen we alles delen is hier het motto.
Tevreden. ? Straks voor we weggaan doucen en wel je punkhoofd even kammen he?
Gordijnen open, Vika is echt een gluurder, wil weten wat ze daar aan de overkant doen…. Gaan met de auto weg en……. Waar gaan ze naar toe ? Het is zaterdag, brood halen. Of ze kijkt of de krantenman ook bij ons de krant in de bus gooit.
Woh……buurman terug, met…brood…. Staat ze ook nog met haar staart te wapperen, wie weet krijgt ze wat van de buurman….ja zaterdag he….
Vandaag vier weken dat Vika bij me is, rustig aan gedaan met de wandelingen, iedere dag naar blauwe stad, rustig daar, gaat heel goed, zelfs nu ze bouwkavels bouwrijp maken kan ze toch er rustig langs als ik haar geruststelt van het lawaai. Vanmiddag voor het eerst in de wijk gewandeld, een korte ronde, wat onzeker en overal even stilstaan en om zich heen kijkend, ging goed tot…… er een fiets door de wind op de grond valt, ik schrok ook hoor, was een fiks lawaai, ben blijven staan zodat ze kon zien wat er aan de hand was, ze heeft een veilig tuigje om …verder gelopen en het ging goed…ook de brandgang opgelopen, is toch smal en hoge schuttingen, voelde toch vertrouwd ze zag de auto, liep er netjes omheen naar de huisdeur….weer even wat gedaan met dr wat nu iedere dag even gedaan wordt…niets buiten gedaan, alleen maar rondgekeken.
Een bange hond, of verlegen of timide hoe je het noemen wilt. Het is te zien aan haar staart, die op sommige fotoos toch al wat los komt en daar dan niet meer zo stevig tegen de achterpoten wordt gehouden,
Het is lastig, maar zo dankbaar om het vertrouwen te zien groeien.
Is geen bange hond, ze moet alles nog ontdekken. Wanneer ze in rust staat hangt de zware staart altijd dicht tegen dr billen aan hoor. Kan je het filmpje zien .? Kan je zien dat het geen bang hondje is. https://www.facebook.com/groups/1207551606028237/permalink/9331432496973400/?
Wanneer ze in rust staan hangen de staarten altijd tegen hun billen aan, Ogin is dit.
Wanneer ze lopen, komt de staart wat van hun billen af.
Staarten hangen als ze stilstaan bijna altijd tegen hun billen aan, gaan ze lopen bewegen dan gaat de staart wat omhoog . Dit is Ogin.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?