
Dit is mijn artikel tot nu toe:
http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_509-Verschillende-commando's-met-clickertraining.php
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Een avatar van je eigen hond !" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Geweldig!
Wiki op HP!
We gaan met de tijd mee!
@Irene...hier ook spontaan geen fatsoenlijke inspiratie meer, plotseling last van dyslexie...


Leuk stukje, Wichita. Heb het nog niet helemaal gelezen, maar wel een stuk!
Misschien kan je hem nog aantrekkelijker maken met foto's ofzo?

mijn nieuwe avatar staat erop.
moet wel heel goed kijken, wat er staat. hahaha maar zelf weet ik wie en wat het is.
bedankt Arjen en moderatorteam . voor het goedkeuren van het verzorgings stukje.

niet vergeten de avatar aan te vragen allemaal he, ander weten we niet wie we er 1 toe moeten kennen

niet vergeten de avatar aan te vragen allemaal he, ander weten we niet wie we er 1 toe moeten kennen "
naar je profiel gaan, daar staat , nieuwe avatar aanmaken, foto uploaden, dan ctrl vasthouden, en ik heb de knop F5 ingedrukt gehouden, en voila hij staat er op.

Idd gewoon even wachten. Als het goedgekeurt wordt hoor je niets maar kun je een eigen avatar uploaden maar als het niet wordt goedgekeurt stuur ik je een berichtje met de uitleg wat er verbetert kan worden
Het kan wel even duren want we kijken er met 3 mods naar en het is voor ons ook even wennen 

Ik zou zo gauw even niet weten wat ik zou moeten schrijven, maar ik zou wel graag zo'n avatar willen! Dat wordt nog even denken dus, haha.

heb nog even een vraagje, een kleine hoor.
wordt de avatar nog veranderd of blijft tie zo precies van de foto ? en kan die veranderd worden ? daar bedoel ik mee, of er een andere duidelijke foto gedownload kan worden ?


leuk,
alleen ik weet niet of ik en artikel kan/ga schrijven, geen inspiratie tot nu toe
Gr. J&M

Ik heb ook mijn stukje geschreven 
http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_519-Raskeuze..php

Ik heb ook een stukje geschreven
:
http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_518-Vachtverzorging-van-een-Border-Terri%C3%ABr.php
xx

Dat wordt nog 'werkendag' voor de handige mods!
![]()
Toch een leuke actie, die zijn weerga niet kent!

Zo, inspiratie de vrije loop gegeven
Maar ik ben verder nergens een expert in ofzo, dus hoop op deze manier misschien mensen op weg te kunnen helpen.

nu ik de nieuwe avatar zie , vind ik ze eigenlijk te klein... ik ga er geen moeite voor doen

Mijn artikeltje is ook klaar:
http://www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_521-De-verschillen-tussen-galgo-en-greyhound.php
Ga er nog meer maken, vind het eigenlijk wel leuk ![]()
Vraagje: kan je foto's invoegen in de encyclopedie?


Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Een avatar van je eigen hond !" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?