HondenPage baasje Griffylover

Wat schreven de vrienden van Griffylover op het forum

honden page profiel Binky & baasje Binky & baasje schreef in Update! Op de wachtlijst …
Update 30.10.2025; Gisteren bericht gekregen van onze fokker dat een van haar teven loops is geworden en eind volgende week gedekt wordt! Duimen jullie mee voor een geslaagde dekking? We zitten erbij, deze dekking!
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Hieperdepiep! Beer is TIEN!
Gefeliciteerd lieve beer 
honden page profiel Binky & baasje Binky & baasje schreef in Keuzestress, Markiesje of toch wat anders
Je hebt al een keuze gemaakt zag ik op je profiel   Mooi pupje
honden page profiel Binky & baasje Binky & baasje schreef in Update! Op de wachtlijst …
" Houd je ons op de hoogte? " Ineke2 Ja zeker!
honden page profiel Binky & baasje Binky & baasje schreef in Update! Op de wachtlijst …
Klopt, Tibetanen zijn eerder kleine herders idd. Snap ook niet waarom ze Terrier erachteraan plakken.  In elk geval verkocht aan t ras; zo leuk bij de fokker afgelopen zondag. Ben helemaal fan! Nu het lange wachten tot de eerstvolgende dekking plaatsvindt. Spannend!!
honden page profiel Binky & baasje Binky & baasje schreef in Update! Op de wachtlijst …
" Natuurlijk kan ik je nog wel willen jullie een reu of teef ik was het baasje van poppy maar die is er ook niet meer die is 26 februari overleden  " Koert van Texel poppy x Hey Koert, ik had inderdaad zoiets gelezen.. Jammer dat ze niet t eeuwige leven hebben..   We hebben een lichte voorkeur voor een teef, maar deze fokker werkt met karaktertests en als daar uit komt dat een reu beter zou passen, dan is dat helemaal prima.
honden page profiel Binky & baasje Binky & baasje schreef in Update! Op de wachtlijst …
Hallo allemaal!   Waarschijnlijk zullen de oudere leden van deze site me nog wel kennen, samen met mijn hondje Binky. Binky is midden 2023 overleden.   Inmiddels zijn we twee katten en een dochter verder. Jolie, een Siberische boskat van bijna 2 jaar. En Saartje, een kruising Bengaal van bijna 1 jaar.En dan onze dochters, Loïs van bijna 5 jaar en Hanna van 2 jaar.  Omdat ik een hond écht mis, zijn we al een poosje bezig met oriënteren naar welke ras bij onze gezinssamenstelling zou passen. Na meerdere rassen te hebben bezocht bij kennels staan we sinds afgelopen zondag op de wachtlijst voor een Tibetaanse Terriër. Voor nu is het nog onbekend wanneer het volgende nest verwacht wordt, maar ik ben al helemaal fan.  Ik hoop via deze weg wat info te vergaren en m’n enthousiasme te kunnen delen!
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Ik kom er niet uit....
Wij hebben voor pampus nog nooit een pup gehad, dus was ook even spannend voor ons. En harley had echt wel een handleiding.   De fokker woonde dichtbij dus hebben elke week mogen knuffeln,  zo kwam de geur ook bij harley terrecht. Laatste weken voordat hij zou komen hebben we een nest deken meegekregen en bij harley in de mand gelegd of bij ons op de bank. Die hij elke keer vakkundig eruit gooi of zelfs weg smeet. Dat was wel het moment dat we even een o nee moment hadden.   De fokker stuurde met regelmaat filmpjes met geluiden van de pups erop en benoemde ook vaak pampus zijn naam tijden het filmpje. Denk dat dit er ook wel aan mee heeft geholpen.   Toen we hem mochten ophalen bleef ik beneden wachten met de pup en mijn partner kwam naar de auto met harley en zijn meteen gaan "wandelen".  Vanaf dat moment t was harley helemaal weg van hem.    In huis bleef de routine voor harley het zelfde, maar de pup sliep appart van harley als we er niet waren totdat het slopen voorbij was en de pup respecteerde wanneer harley zijn rust opzocht.   Eerste 2 jaar heb ik ze altijd apart uitgelaten op de ochtend ronde en de grote ronden in de bossen en het strand na. Daarna veranderen het in geleidelijk aan samen uit laten elke ronde en een paar keer in de week individuele rondes en trainingen.    Wel een kleine kanttekening ik heb dus geen ervaring met een derde hond erbij maar met een tweede hond erbij zetten bij een hond met een handleiding. Wij hoefde geen rekening te houden met katten maar wij hadden andere factoren waardoor we uiteindelijk de beslissing tot pup en dit ras hebben genomen. Nog steeds ziels gelukkig met deze keuze, maar we besefte ons ook dat het echt wel anders had kunnen verlopen. 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Ik kom er niet uit....
Hey marie-roses! Jou ken ik nog wel!   Ten eerste vind ik het helemaal geen gek idee dat je huidige honden nog wat over kunnen brengen naar een eventuele nieuwe hond. Wij hebben toen der tijd heel bewust om juist die reden er een hond bij genomen, harley was toen ook best wel wat ouder.    Harley ging altijd goed met pups, dus de keuze voor ons was makkelijk. Harley heb ik niet vanaf pup af aan gehad, was ook een herplaatsen met wel vier rugzakken zogezegd.    Pampus en harley hebben echt nog nooit lelijk gedaan tegen elkaar, echte maatjes waren het.   Wilt nier zeggen dat ik weer voor een pup of juist een herplaatser ga. Ik kijk vooral wat ik dan passend vind in onze gezinssituatie. Wellicht voor jou ook wel een idee om op die manier een keuze te maken?   Mocht je nog vragen hebben..... vraag maar raak! 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Vaarwel, Nukka
Heel veel sterkte met dit grote gemis.
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Afscheid van onze PEPIJN
Heel veel sterkte met dit grote verlies jantien.
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Vacht
Hey malissa,   Kan me voorstellen dat je wellicht tegen wat onbegrip aanloopt, want de (boven) vacht van je hondje ziet er inderdaad prachtig vol en glimmend uit!   Persoonlijk zou ik een huiskrabsel laten nemen en eventueel doorverwijzing naar een dermatoloog vragen om erger te voorkomen of te onderscheppen. Dit kan prima naast het eliminatie dieet en hoeft niet na elkaar opgevolgd te worden.   Ik heb een hond met ernstige huid klachten en dit is de meest korte weg in mijn ogen om tot iets te komen.    Er zijn overigens heel veel oliën en kruiden die voor de huid en vacht geschikt zijn. Maar door mijn enorme zoektocht ben ik er wel achter gekomen dat een hele hoop ook gewoon reclame is en eigenlijk niets doet. Mocht je die weg in slaan is mijn advies dan ook om hier gedegen advies in te vragen bij bijvoorbeeld een dermatoloog enz.   Succes!
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Tot ziens lieverd
Heel veel sterkte koert!
honden page profiel esther esther schreef in Mijn allerliefste meisje….Ogin.
Jeetje Willemijn, wat vind ik dit erg voor je...ze zal een grote leegte achter laten. Gewoon niet te bevatten. Gecondoleerd en ik wil je heel erg veel sterkte toe wensen.
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Hond van vriendin aangevallen, eigenaar staat onder bewind
Aangiften doen bij politie en verzekering van de herder eigenaar. Dan komt de vraag bij bewind terecht. Je kan uiteraard aan de man ook vragen of bewind met jou contact opneemt of dat je telefoonnummer van bewind mag hebben. Wellicht staat deze persoon ook wel onder mentorschap, dan kan mentor er ook Iets mee.
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Het eerste jaar van Timmy het katoentje, alweer 5 jaar
 gefeliciteerd met timmie! Vijf jaar alweer. wat gaat de tijd vlug!! 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Dag Kaylo
Heel veel sterkte met dit grote verlies.
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Welke (middelgrote) hond past in dit plaatje?
Heb je al eens gekeken naar de poedel (je hebt ze in 4 maten). Wellicht de middenslag? Of de tibetaanse terriër. Hollandse smaushond zijn ook erg actief en leerbaar.   Als je echt een wat grotere hond wat vind is de barbet of de griffon korthals ook nog een leuke optie. Maar uit je verhaal lijk ik te proeven dat je wat meer naar de middenslag wilt.
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Balou 18-5-2012 / 15-5-2024.
Ach marga wat een verdriet! Heel veel sterkte voor jou en Lotus en alle mensen en dieren om jullie heen die hem ook gaan missen.
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Aedon
Ach jeetje wat een verdriet. Heel veel sterkte! 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Vaarwel lieve, knappe Penny
Heel veel sterkte met dit grote verlies.
honden page profiel esther esther schreef in vuurwerkvrije omgeving gezocht voor volgend jaar
" Ja dat had ik al gelezen, maar ik ga naar de Drunense duinen, had wel naar Texel gewild, maar volgend jaar misschien. " yooop Doe maar, gaan we lekker daten!
honden page profiel esther esther schreef in vuurwerkvrije omgeving gezocht voor volgend jaar
" Vroeger gingen we naar Texel, maar huisjes zijn zo duur geworden en ik laat mijn papegaai niet graag te lang alleen, iemand zou haar kunne eten geven maar dat vind ik zielig.   Idioot duur gewoon, maar wij doe het nog steeds elk jaar. Dan zitten we net buiten de Koog, maar ook hier was het nu veel meer vuurwerk dan voorgaande jaren. Viel ons echt tegen. De dagen rond kerst en oud/nieuw zijn gewoon hoogseizoen prijzen, helaas   " to Ik denk dat de Koog ook wel het meest drukke ( onrustige ) dorpje is van Texel wat dat betreft.. Maar de Cocksdorp is ook een mierennest met al die toeristen. Wil je echt rustig zitten dan zou ik voor Oost kiezen. Ik vind het sowieso heel erg meevallen op Texel, het fijne is dat het vuurwerk hier zich meestal beperkt tot oudejaarsavond, tussen 0.00 en 2.00. De dagen ervoor, of nieuwjaarsdag hoor je praktisch niets meer.
honden page profiel esther esther schreef in vuurwerkvrije omgeving gezocht voor volgend jaar
" Nee, in Apeldoorn mag geen vuurwerk afgestoken worden, al een paar jaar niet.    Maar je moet t altijd vragen bij t hotel. Het bos zit er direct achter, daar gaan ze geen vuurwerk afsteken lijkt me. " Kees In Apeldoorn, maar ook in Ugchelen en de rest van de omgeving wordt juist héél veel vuurwerk afgestoken. Al jaren. Beslist geen plek voor een doodsbange hond..
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Vertrouwt jouw hond jou
" Mijnheer pluto zijn bericht.  We hebben het hier over het inslijten van een gewoonte die hooguit steeds een paar seconden duurt. Toen er vorige zomer een wesp in zijn bak vloog, kon ik de bak zonder enig probleem wegnemen .      —————————————  Ik heb een hond van 75 kilo, en moet dan eens wat afpakken van mijn hond als er gevaar dreigt, moet dat zeker zonder problemen afgepakt worden….daar ga ik wel in mee. " Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . " mijnheer" pluto kan prima zelf antwoorden aangezien zijn antwoorden vaak anders zijn dan dat een ander invuld ben ik dus heel benieuwd  elke keer verzint hij weer mooi iets nieuws dus was benieuwd waar hij nu weer mee kwam. Maar dankjewel voor het invullen van zijn antwoord, dat bespaart hem/haar/het weer werk 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Vertrouwt jouw hond jou
" Vanaf het begin, steeds voordat mijn hond eten krijgt haal ik hem aan en zeg “lekker eten” dan zet ik de bak neer en raak ik die bak heel even aan dan sta ik op en aai hem wederom over zijn nek en rug. “lekker he Pluto“ . Als hij uitgegeten is doe ik dit nogmaals. We hebben het hier over het inslijten van een gewoonte die hooguit steeds een paar seconden duurt. Toen er vorige zomer een wesp in zijn bak vloog, kon ik de bak zonder enig probleem wegnemen Ik verplicht niemand iets maar stel je voor een Mastino van 70 kilo . . . (Topic is trouwens bedoeld voor beginnende hondeneigenaren, de ‘hondenfluisteraars’ en ‘specialisten’ hier weten dit natuurlijk al) Training loont " Pluto En waarom doe je dit dan? 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Waakhond en gezinsmaatje
Heb je al gekeken naar de grote Pyrenees berghond of de rodeshian ridgback? 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in Kleine/middengrote hond, bos, aan mensen gehecht.
          Een elo? 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in UkkePuck
          Heel veel sterkte 
honden page profiel  Kiki met Harley D. & Pampus Kiki met Harley D. & Pampus schreef in kiezen van geschikte hond --> therapiehond
          Ik heb vooral een heleboel vragen, als je daar je antwoorden op weet kan je ook makkelijkere een keuze maken.   Weet je al welke opleiding je wilt gaan doen met je hond? ga je een AAI of DAI opleiding doen? Ga je een ander soort opleiding doen? Hoeveel jaar? Wat zijn de eisen voor de hond en handler? Moet de hond gekeurd worden?    Hierboven is al opgenoemd dat het via officiële hulphonden organisaties kan en wmo. Dit kan alleen als je de hond daadwerkelijk voor je zelf in gaat zetten in het dagelijks leven en niet om de hond voor andere in te zetten.    Hou er rekening mee dat als je alles echt officieel wilt gaan doen je hond met ongeveer 8 jaar niet meer aan 't werk mag.    Overigens ben ik het met Hannah eens, als je niet weet waar de hart ruis vandaan komt of de lange termijn effecten heeft zou ik dat persoonlijk willen nagaan hoe en wat. Bij officiële opleidingen zal een oudere hond niet snel geschikt bevonden worden en de vraag is ook moet je dat willen? Als je hond ziek is mag deze niet ingezet worden. Oudere honden hebben nu eenmaal meer kans op ongemakken.     
 

Vrienden van Griffylover

honden foto van Machtel, Romeo en Luca +honden foto van lydahonden foto van Lopes honden foto van Tim † Yoran Rixthonden foto van Joy & Lunahonden foto van corrie koopmanhonden foto van Samantha & Athoshonden foto van INhonden foto van tinekehonden foto van jacquelinehonden foto van Natalie & Mo honden foto van bibiane honden foto van julia en spikehonden foto van Simone & Grismohonden foto van Simonehonden foto van Kobus & Cashonden foto van Loes & Kaya honden foto van Lindahonden foto van Sigrid, Sandy, Diva & Nalahonden foto van Irene Emma. honden foto van Hannah en Pépéhonden foto van Lindseyhonden foto van Lottehonden foto van Claud & Brunohonden foto van Rivka met pup Josefientje Takkenboshonden foto van Suusjehonden foto van Roos' & Max'honden foto van corinahonden foto van mohonden foto van Randjehonden foto van Joëlle <3 Sammie honden foto van meert nancyhonden foto van Lise met Ruby, Naïn & Qalvinhonden foto van gideon en estherhonden foto van Jolanda & Cockertjeshonden foto van esther honden foto van  Kiki met Harley D. & Pampushonden foto van Kaatjehonden foto van pienhonden foto van Abby &Google honden foto van -honden foto van  Sabine en Mini Max honden foto van Fiebe & *Chihuahua Luna* honden foto van sinsy en Dexhonden foto van Lagendijkhonden foto van mariellehonden foto van Laura & Bo!honden foto van Jelena en Zi.honden foto van Anouschkahonden foto van Inge, baasje van Gina, Flynn en Wobbehonden foto van Anneloes, Fleece addicthonden foto van Binky & baasje honden foto van Phylicia scooby en ukkie:)honden foto van Rellende Pubershonden foto van Bert & Diemerhonden foto van d'haeyerhonden foto van stippelteamhonden foto van Tanja, Tommie&Nikkihonden foto van kimberley

^