HondenPage baasje Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwint

Wat schreven de vrienden van Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwint op het forum

honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in The road to... Dialga in Nederland!
" Ja, onbekend maakt inderdaad wel onbemind. De meeste mensen gaan toch voor een 'veilige optie'.   Wat grappig eigenlijk. Dat ze als fokkers niet alleen bezig zijn met de nieuwe aanwas van hondjes, maar ook met de nieuwe aanwas van mensen.     " CatnDog Persoonlijk denk ik dat het ras nog wel meer gepromoot zou kunnen worden, maar nieuwkomers worden enthousiast binnengehengeld als ze zich aandienen     Ik doe ondertussen ook mijn best mensen te enthousiasmeren. Mijn zusje, waar Mike nu woont, liet weten over een aantal jaren ook een zoi te willen  Meer daarover straks, want de eerste ontmoeting met Mike is geweest! 
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in The end, of toch nog niet?
Vandaag een fijne en troeteldag er van maken, het blijft altijd verdrietig om afscheid te moeten nemen maar verder lijden besparen…..sterkte hoor..
honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in The road to... Dialga in Nederland!
" Leuk!   65 cm is al flink aan de maat. Hij ziet er prachtig uit.   Ik denk trouwens dat het wel een goede zaak is dat de Barzoi niet zo populair is. Zodra een ras populair wordt, krijg je snel 'foute fok'. " CatnDog Hmmja, maar het ras is aan het 'vergrijzen' als het ware. Veel oudere liefhebbers maar geen jongere. Terwijl nieuwe geïnteresseerden noodzakelijk zijn om het ras in stand te houden. Mensen die aan een zoi beginnen, blijven er meestal ook bij hangen (snap ik wel  ) maar er moeten dus wel nieuwe mensen bij eigenlijk... Het zal nooit super populair worden want ze zijn heel erg groot en dat is niet voor iedereen praktisch en haalbaar. Maar ik denk oprecht dat veel meer mensen dit een heel leuke hond zouden vinden, maar dat ze er gewoonweg niet bij stil staan want mensen hebben geen idee dat dit ras bestaat. 
honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in The road to... Dialga in Nederland!
" Oh hij is prachtig Zo fijn om te lezen dat hij in karakter ook gewoon super geweldig is! Daar ga je zoveel leuke tijden mee hebben! " Tamara & the A-Team Dat is wel de bedoeling     We zijn ondertussen lid geworden van de Nederlandse Barsoi Club. Die organiseren vanalles door het jaar heen en komende zomer in augustus is een groot meerdaags evenement wat eraan komt.  Ik ben ook de procedure gestart om Dialga bij de Raad van Beheer te registreren. Hopelijk gaat dat allemaal vlot. 
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Kees'vriendjes
Ken het, heb Bams bed dan ook nooit weggedaan, ze slaapt erop, heb ze op elkaar gelegd, nou is ogin wel een echte bedhond maar direct erop…ze hadden altijd een eigen plekje…..ik vind het moeilijk om bij Ogin een pup te plaatsen, wil het niet meer meemaken dat als er een wegvalt er zo gerouwt wordt door de hond om een maatje, Ogin is vier jaar bij Bams  geweest als pup,  en nooit alleen geweest …..   het verlies is over bij Ogin, maar af en toe roep ik per ongeluk de naam , op de wandeling, Bams, en dan kijkt ze toch om zich heen.
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Hond overgevoelig voor supplementen
" Kan ze niet tegen, zit ook rund in. " Lola Okee, wat jammer..
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Hond overgevoelig voor supplementen
Een optie voor , primeval gelatinaat ?    Ingredienten…..   De bijzondere aminozurenketen van PrimeVal Gelatinaat correspondeert met die van het kraakbeen in de gewrichten van de hond en is een hoofdbestanddeel van het bindweefsel, de nagels, botten, pezen, banden en de huid. Zonder afbreuk te doen aan de betekenis van glucosamine voor het kraakbeen, dient vermeld te worden dat Gelatinaat een bredere werking heeft in het lichaam dan glucosamine alleen. Glucosamine is naast chondroïtine, MSM zwavel, omega vetzuren, calcium, koper, magnesium en ijzer, één van de belangrijkste voedingsstoffen voor het kraakbeen. Gelatinaat is echter tevens actief in het bot (botdichtheid en breuken), banden en pezen (verrekking), de nagels (scheuren) en de haren; dus in feite in de gehele hond, met uitzondering van zijn spieren.   INGREDIËNTEN PRIMEVAL GELATINAAT   Samenstelling: Collageenhydrolysaat (rund) 99%, organische mineralen, aroma, collageen type II.  
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Herplaatsen? En hoe weet je het zeker?
" Hi iedereen, Omdat jullie zo mee geleefd hebben even een berichtje. Het huisje voor Toos gister was geweldig maar de klik met het al aanwezige hondje was er niet.  Wel zijn we tot inzichten gekomen mbt haar energie. Want zelfs na 1.5uur rennen in de paardenbak was ze naar een kwartier slapen weer ready to go. Oftewel ze heeft geen grens.  Dit heeft ons ook weer aan het denken gezet. Zijn wij echt zo’n slecht huisje? Of heeft ze t goed bij ons maar moeten we andere aanpassingen doen? Voor nu hebben we gekozen om Toosje bij ons te houden en gaan we kijken naar een hondeopvang voor bv 2 dagen per week.  We zijn er wel achter gekomen dat we eigenlijk een heel fijn plekje zijn voor onze hondjes. Soms is die bevestiging ook even goed.  Tot zover de update " Tessa Wauw, heel goed nieuws…je kan Toosje niet missen, en heus bij het ouder worden wordt Toos een rustiger hond, en wat ik van je lees, komt Toos helemaal niets te kort…en als het kan, 2 daagjes opvang, heb jij eventjes je handen vrij, niets mis mee hoor…
honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in The road to... Dialga in Nederland!
We krijgen trouwens ook veel complimenten over Dialga, met name over zijn staart die ontzettend lang is met grappige gekrulde haren. En over dat hij zo rustig is en stabiel reageert op allerlei indrukken.  En heb ook al meegemaakt dat mensen in een rijdende auto stopten om naar hem te kijken. 
honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in The road to... Dialga in Nederland!
Dialga is alweer 20 weken oud! Heb een mooie foto van de zijkant genomen toen hij een vogel zag vliegen. Hij ziet er prachtig uit, alhoewel ook wat ongemakkelijk en uit verhouding haha  Volop in de groei! Hij is nu al hoger dan Tjardo de stabij. Hij is nu circa 65 cm hoog.    We hebben een nieuwe halsband besteld, een martingale van 5 cm breed in een zacht maar stevig stofje. Die komt ergens volgende week binnen denk ik.    Het gaat nog steeds heel goed. Ik merk dat we elkaar steeds beter leren kennen en dat hij echt op ons gesteld is en dat voelt heel erg fijn  Hij is ondernemend en kan steeds meer. Zijn nieuwste trucje is 'stoel', waarbij hij zijn voorpoten ergens op neerzet en dan om zijn 'stoel' heen draait met zijn achterpoten. Een body awareness oefening om hem zijn achterpoten te laten gebruiken. Hij is zo slim, ik deed shaping om de oefening aan te leren en hij had het binnen 5 minuten door.     Hij is zo leuk. Ik kan er echt niet over uit. Ik snap niet dat dit ras niet populairder is  
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Even m'n frustratie kwijt.
.  Iemand hier in de buurt adviseerde en halti voor de winderige dagen. Maar ik heb daar geen ervaringen mee. En zou ook niet weten hoe ik daar mee moet trainen.         ———————.      Niet overwegen Irene , je hebt een fijn en goed tuigje.
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Even m'n frustratie kwijt.
Irene geen halti, als je hond een spurt neem met zo,n halti om is zijn nek gebroken, niet overwegen, het tuigje wat je hebt is veel beter, ik heb ook een grote zware  hond 75 kilo, en heb een y-tuigje gehad wat goed beviel, nu niet meer nodig ze is ouder en is niet meer rebels….en een blaadje af en toe laten vallen is toch anders dan dat die de wind in zijn Poepert voelt…
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Kees'vriendjes
Ik zeg het een beetje verkeerd, wij mensen zien niet snel dat een hond rouwt …ik heb dat ook meegemaakt met ogin, dacht die is ziekies, ze had niets, arts advies was, ga wandelen op stukken gebieden waar Bams nooit geweest is, heb ik gedaan….en ook ik heb ogin de tijd gegeven….
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Kees'vriendjes
Mooie fotoos, Kees….en ja zo zonder zijn maatje en ook voor jou altijd verdrietig, en ook moeilijk.  Goed dat je gegaan bent….Paddy rouwt ook al zien we dat niet vaak bij een hond, maar jij kent Paddy als de beste en ziet dat wel degelijk, het gaat straks ook beter hoor met Paddy.  Geef het de tijd ook voor jezelf.
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Herplaatsen? En hoe weet je het zeker?
Tessa je doet best een hoop voor Toos, alleen zou het fijn zijn als er iemand op de dag een hele lange wandeling extra met dr maakt, heb jij je handen vrij, en dat mag en kan best zo,n drie x in de week, er zijn veel ouderen die graag wandelen en dan het leuk vinden om een hond mee te nemen…..aan de lijn, briefjes neerhangen bij de supermarkt, dierenarts, dierenwinkel en dan afspraken maken…dan heb jij een gerust gevoel, je geeft aan dat je veel van Toos houd en dat Toos een lieverd is, nou die wil je toch niet wegdoen he… 
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Herplaatsen? En hoe weet je het zeker?
" Bedankt voor jullie reacties! Heb ik idd ook aan zitten denken qua oppas enz. Financieel is dat misschien niet helemaal haalbaar maar misschien dat we hier en daar nog wat kunnen schrappen. Is jullie ervaring met honden opvang goed? Ik ben altijd zo bang dat ze daar aangevallen worden, hoor altijd nare verhalen erover. Maar misschien hoor je de goede verhalen niet.  " Tessa Je zou ook eens kunnen navragen of iemand de hond mee wil nemen op een wandeling, dat zijn dan niet zoveel kosten als een dagopvang, en heeft Toosje lekker haar energie kwijt geraakt….
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Herplaatsen? En hoe weet je het zeker?
Herplaatsen Toos ?     Jullie hebben Toos toch al wat jaartjes, twee als ik het goed heb, mei 2021, kwam ze bij jullie toch ? Als het even tegen zit wat altijd kan, is het geen reden toch voor een herplaatsing ? Als je het even te veel vind, kijk dan eens naar een dagopvang zodat ze twee daagjes in de week er naar toe kan en heb jij je handen even vrij, is dat misschien een optie voor je ?
honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in Crufts 2023
" https://www.youtube.com/watch?v=rQ-pQr3jWnM Best in Show.  Verrassende winnaar!  Leuke hond. " jantien De Lagotto heeft gewonnen, wat leuk! De eigenaar was ook heel erg blij  20 jaar hier naartoe gewerkt...!
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Even m'n frustratie kwijt.
Gelukkig staat er niet altijd een stormachtige wind, maar wat je over komen is is naar en vervelend en gevaarlijk, er zijn zeker sterke ontsnappingstuigjes te koop, kijk daar eens naar…..
honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in The road to... Dialga in Nederland!
Onze logé Joy gaat over een paar dagen weer naar huis, want mijn nichtje is geboren!   Dialga zal het rijk weer voor zich alleen hebben. Ik denk niet dat het hem heel veel uitmaakt, want Joy wil toch niet met hem spelen  Hij vindt het wel heel leuk om haar uit te dagen, maar daar gaat deze dame niet op in. Het is wel grappig om ze naast elkaar te zien. Joy is kort en dik en Dialga lang en dun   Dialga heeft in Kayan de Australische herder wel een grote speelvriend gevonden! Helaas nog geen foto's of filmpjes van. Maar die twee zijn prachtig om samen te zien. Kayan is 9 maanden oud en zal niet heel veel groter worden dan hij nu is. Hij loopt nu al onder Dialga door! We hebben Dia opgemeten en hij is al 63 cm hoog bij de schouders.  Vandaag hebben Dialga en Kayan elkaar afgemat zoals alleen pups dat kunnen doen. Daarna is Dia heerlijk gaan slapen. Lekker!    Het gaat heel goed nu. Hij is al bijna een maand bij ons, bizar hoe snel dat gaat! Dialga is super slim en pakt nieuwe ideeën heel snel op. Wat hij nu allemaal al kan:  Zit, af, staan. Plaats. Boep (hand aanraken met neus, dat is super grappig, handig, en hij vindt dit heel leuk). Kus. Hoog, laag (van de bank op en af!). Blijf.  We zijn bezig met zelfbeheersingsoefeningen, omdat hij ontzettend graag eten wil. Commando blijf gebruiken we daarvoor. We laten hem ook zitten en wachten voordat hij naar binnen mag na het uitlaten, en voordat hij naar binnen mag vanuit de hal, zodat we hem kunnen afvegen indien nodig.  Ik heb zijn nagels voor het eerst geknipt en dat ging super goed. Ik ben gewend aan Mike die het absoluut niet fantastisch vindt, dus die krijgt na elke nagel een brokje. Zo deed ik het dus ook bij Dialga en die vond dat excellent.   Geen enkel probleem daar. Ik mag de hele dag wel nagels knippen als dat betekent dat hij telkens brokjes krijgt.   Ook zijn we begonnen met af en toe even alleen laten en dat gaat ook heel erg goed. Hij kan nu zo'n 3 uurtjes alleen zijn zonder problemen. Hij houdt van slapen en is heel relaxt, een goede combinatie.  Terwijl ik dit typ, ligt hij te dromen en hoor ik een langgerekte grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrom  Dit zit in zijn dromen achter de eenden aan denk ik.  We zijn heel erg blij met ons grappige kleine grote mannetje  
honden page profiel Witte DraakWitte Draak schreef in Crufts 2023
Ik ga het zeker zien. Ik vind agility altijd leuk om te zien en ik ben geïnteresseerd in de keuringen en BOBs. 
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Aankopen voor de hond
Ik wacht nog even op bol.com, had deze al een mail gestuurd….denk er over na…Maylo…ook die van jou zien er prachtig uit.
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in PAWdventures van Tess | 2 jaar oud!
Van harte gefeliciteerd, twee jaar alweer, nog heel veel fijne jaren saampjes.
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Indy vereeuwigd op papier.
" Bedankt iedereen.Ja,geschilderd van een foto.Toen we met Indy in Cadzand waren. " Eggermont Katelijne Nou vind het wel heel erg knap zeg….je hebt talent…
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Indy vereeuwigd op papier.

honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Indy vereeuwigd op papier.
Heb je deze geschilderd? Prachtig….  Verdrietig toch altijd en zo,n groot gemis….
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Aankopen voor de hond
  Kleur en omvang is uitmuntend 80 cm! , maar te smal voor dr en deze glijd niet goed….
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Aankopen voor de hond
Danielle, heb van jou al eens een halsband met lijn gehad, heb je voor Bams gemaakt, voor Ogin zit deze niet prettig, te dikke vacht rond dr nek, bij bol.com is de binnenkant een glijdende stof….     Deze heb jij voor Bams gemaakt…..
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Aankopen voor de hond
Ik wil graag een nieuwe roze halsband een brede voor ogin hebben, nergens te krijgen, haar halsomtrek is te groot….bij bol.com een, maar die worden misschien pas over vier weken geleverd in de winkel….
honden page profiel Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .Willemijn _ baasje van Ozjin _ Bams ¥ . schreef in Profine salami.
Dit kwam ik tegen van voerwijzer.              Hoeveel calcium moet er in rauwvoer zitten? Honden Voor pups zijn de richtlijnen afhankelijk van het verwachte eindgewicht, omdat grote rassen sneller groeien. Met een klein ras wordt bedoeld honden die minder dan 15 kg wegen wanneer ze volwassen zijn. Honden die zwaarder dan 15 kg wegen als ze volwassen zijn, vallen inder middel/groot ras.   Minimaal %calcium Maximaal %calcium Max verhouding calcium/fosfor* Pups klein ras tot 14 weken 0,5% 0,7% 1.6/1 Pups klein ras vanaf 14 weken 0,4% 0,8% 1.8/1 Pups middel/groot ras tot 6 maanden 0,5% 0,7% 1.6/1 Pups middel/groot ras vanaf 6 maanden 0,4% 0,8% 1.8/1 Volwassen honden 0,3% 1,2% 2/1 Dragende/zogende teven 0,5% 0,7% 1.6/1
 

Vrienden van Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwint

honden foto van DISHAhonden foto van fabiennehonden foto van Djowhonden foto van Kim en Casperhonden foto van Liesbeth/Skinnyhonden foto van Liesbethhonden foto van janet honden foto van sorayahonden foto van Machtel, Romeo en Luca +honden foto van wilma (sanne&joda)honden foto van Josienhonden foto van Shepherd Story Teamhonden foto van Willemijn _ baasje van Ozjin _    Bams ¥ .honden foto van Silvyhonden foto van Annelies Remmighonden foto van Naomiihonden foto van kiiimsx3honden foto van dogfriendhonden foto van joyce & tarahonden foto van Meisjeshonden foto van Wichita en haar roedel - Eevee, Elphaba, Glacee, Grant & Bloomhonden foto van Kim & Peet met Cooper & Quierohonden foto van ...honden foto van eddyhonden foto van zonnetjehonden foto van Lopes honden foto van Yvettehonden foto van Tim † Yoran Rixthonden foto van bets-bean&raiderhonden foto van Petra,  *Lily Jane*   & Jiphonden foto van lizethonden foto van *honden foto van Sonja, John, Iggy+ ,Chelsea en Amy.honden foto van BC & CChonden foto van Wil Kettmannhonden foto van Sproethonden foto van ***^Noortje^*** honden foto van Japjeshonden foto van Floor en Fiefie honden foto van Cel, Jacko, Louis en Poeshonden foto van Tanjahonden foto van bchonden foto van Marjolein en Noa en kleine Levihonden foto van Vivianehonden foto van Paco, Zara, Saltarin, Sam,Muis,Vera, Papadopoulos en Odette (Terra+, Dinky+)    honden foto van marionhonden foto van Jin & Melo de tennisballenverzamelaar.honden foto van Hanne baasje van  Bonny honden foto van Hannie met Beer en Chelseahonden foto van TZNhonden foto van sandytje&carisleyhonden foto van sonjahonden foto van samantahonden foto van Charlottehonden foto van nicole & rocky , Bickel en maxhonden foto van Ingrid en Thibohonden foto van kellyhonden foto van Ellyhonden foto van jannyhonden foto van Ineke Bertholethonden foto van claudia& ladyhonden foto van Harriet07honden foto van Witte Draakhonden foto van Rowan en zijn hond chico!honden foto van Oliviahonden foto van MIKAhonden foto van millyhonden foto van Boemer honden foto van Vaanii&&lunahonden foto van Bianca & Tarahonden foto van xxhonden foto van aneg1974honden foto van Keeshonden foto van Indrahonden foto van Chantal_*_Binkyhonden foto van Annhonden foto van Huize Onyx  (Amber ( Rip ) Boomer ( Rip)honden foto van lisa en layckahonden foto van Vera en de max !honden foto van Sonja & Borishonden foto van PPPPPhonden foto van Irene Emma. honden foto van Basjehonden foto van Lottehonden foto van Sandra en Fleurtjehonden foto van Inge, Nico en Dolyhonden foto van Mandy en Novahonden foto van dustyhonden foto van Celine & Yacko honden foto van Wieke en Rastahonden foto van toby&laurahonden foto van Esméehonden foto van Samhonden foto van Paulinehonden foto van Suusjehonden foto van Chaverahonden foto van Tanja honden foto van ria&aikahonden foto van sofiexCesarxCanneloxSnowyhonden foto van Thera Seijkenshonden foto van Petrahonden foto van Jannick & Tesshonden foto van ~*Sandy*Yoda & Yip*~honden foto van meert nancyhonden foto van Lise met Ruby, Naïn & Qalvinhonden foto van Rowanhonden foto van Niet meer actiefhonden foto van Justmehonden foto van Inge en Jessy & Bintihonden foto van Mirandahonden foto van jennyhonden foto van esther honden foto van lisa & samhonden foto van Pascallehonden foto van Gwennhonden foto van Ellen, Saar & Gaiahonden foto van Dominique & Mackenzie honden foto van Dorie, Falcor †,  Atreyu en Jaydeehonden foto van jeannethonden foto van Sandra Bloemhonden foto van liesbeth en de bende .. honden foto van  Sophietje  **** rip Taat*****honden foto van Cindyhonden foto van Monique Bhonden foto van Iljahonden foto van nollie lentzehonden foto van fiev

De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^