Ik las net op een ander topic, dat Bamse als troetelnaam Boebiboeb heeft. Luistert hij daat ook naar?
Ik noem Nera af en toe Poepie, (weet niet hoe ik er bij kom), maar daar luistert ze ook naar. Misschien, omdat ik ook naar haar kijk, als ik Poepie roep??
Heeft jullie hond ook een troetelnaam en luistert hij/zij hiernaar?
Groetjes
Olga
Dit onderwerp staat op slot
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "troetelnaam" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
Hier hebben ze ook van allerhande naampjes, Tammy luistert ook naar trut, molmoes (limburgs) Darcey naar ezel en knoebelejoep (limburgs) en Luka naar witte, donder, duivel , menneke (limburgs).
Naar dat soort naampjes luisteren ze ook, hoef ik ze nog niet aan te kijken, maar ze weten wel precies wie ik bedoel.
Is af en toe wel geiig om te zien, LUka houd dan meestal zijn kop helemala scheef als ik een van die namen zeg.
Sem luistert eigelijk naar alles, maakt niet uit, net als wat Marit al zegt.
Zeg je een naam op de zelfde vrolijke toon dan luistert hij, maar boeffie is toch op het moment wel het meest gebruikte. Omdat we aan het bouwen zijn haalt hij de raarste streken uit dus "boeffie"
ja bamse luisterd naar de naam ...boebieboep...
dat komt omdat ik altijd voor haar ...zing....
zoals ook het liedje ..kabouter plop... plop plop. als ik naam boebieboep zegt, denkt ze ,,,o daar gaat ze weer.. ik dan. hahahaha
bamse is echt een luisteraar, geen fluisteraar.
vind het geweldig hoe bamse reageert, lijkt echt alsof ze me begrijpt. haha en verstaat. gelukkig weet ze niet hoe oud ik ben, zeg ik dus ook nooit tegen dr, anders fronst ze de wenkbrouwen. ......
Ons dwergkeesje heet Twinkle, maar ze wordt ook genoemd: Twink, Twinkie en Tinkie Wink. Mijn vriendin zegt het altijd en ik ben het onbewust over gaan nemen Het hondje luistert overigens naar alle 4 de namen.
enkele voorbeelden, baby, babe, trunkselie, sletje(slettebak schijnt ook een betekenis van haar naam te zijn en zo kan zich ook echt wel eens gedragen...)
Owjeeee daar vraag je wat hihihhi heb er pas met het vrouwtje over gehad van diana(maltezer) (waar ik werk), ik zeg : als jij nou opschrijft hoe wij diana allemaal wel noemen, hebben we een oneindige lijst
En Rebbel luisterd het meest naar engeltje,schatje,troeleke,mopske,kontje,truske.......
wij noemen Joep-> joepiedepoepie of joepie en als hij echt moet luisteren JOEP
Sofie-> ietjefietje of fietje en als die moet luisteren SOOOOFIE
en dan Kiki-> kieksel of kiek en als die moet luisteren KIKIII
Nu hebben wij bassets en die hebben allemaal het OVDS syndroom.
of ook wel Oren voor de sier syndroom.
dus ik kan ze net noemen hoe we willen luisteren is puur mazzel
de meisjes hebben ook troetel naampjes Laila ; loeloe en Fay klein drollo en Gaby toeter en Roosje Roza ach ik heb nog veel meer maar ze komen echt wel hoor ze vinden het nog leuk ook geloof ik
Mvg Selma
S
Shauni (gast)
24 november 2010, 15:37
Weet iemand soms een troetelnaam voor mijn hond Imke een cavalier king charles spaniel? maakt niet uit welke het is
Ons teckeltje heet Ruby, maar we noemen haar meestal Roepje...en als we met een hoge stem, Ooooh Roebiepoepie noemen, dan stijgt ze zo wat op!! Helemaal gek wordt ze dan hahaha.
Indy noemen we vaak Indypindie
Denver, is Denverbilly of Billetje, hij heeft namenlijk zulke lekkere kleine, en gespierde billetjes
Sara luistert ook naar Flappie (dit is een van mijn moeders woorden Ze heeft helemaal geen flaporen!)
en naar Saar, Saartje en Stinkerd haha.
Kobus luistert ook naar Kobie en voor de rest hebben we nog niet echt andere namen voor hem..
Dit onderwerp staat op slot
Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "troetelnaam" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan