Ik heb al eens ergens gelezen van mensen die met hun hond of kat naar een dierentolk zijn geweest omdat hun gedrag niet goed was en na zo een gesprek het dier in kwestie thuis opeens helemaal veranderde.
Heb jij dat al eens gedaan of ken je zo iemand?
Of denk je dat het onzin is??
Laat het mij weten
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dierentolk" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Hoi Lindsay,
Ik heb er ervaring mee..
Heb er een cursus in gevolgd..
Heb zelf met een kat gesproken van één van de cursisten...
Kan je zeggen; het is heel verrassend..
De cussist die mijn hond sprak kon mij dingen vertellen
Maar bij thuiskomst - in een gesprek met mijn man - bleek dat mijn hond die dag inderdaad mee had gemaakt wat de cursist mij vertelde..
En zo kan ik nog wel een uurtje doorgaan...
Nou, verklaar jij dat maar...
Lieve groet, Ilja
Hey ilja ,
Ik geloof wel dat er mensen zijn die dat kunnen om met honden te communiceren maar kunnen ze ook hun gedragsproblemen oplossen???
Groetjes
3 doggies 
Hoi,
Als het dier wil praten daarover heb allicht een "insteek"...
Dan kan het probleem opgelost worden als je weet waar de schoen wringt..
Ik heb ook een cursus gedaan op een andere basis; "opstellingen met dieren"
Ook heel verassend...
Als je er meer over wilt weten dan lees ik het wel via een pbtje..
Lieve groet, Ilja
Nou ik denk als je met een dier kan communiceren ook weet wat ze dwars zitten,en als je dan weet waar het dier mee zit,dat je dat aan kan pakken en zo het probleem op kan lossen.
Ja lijkt me ook zeer verassend, wel leuk dat je man het je kon vertellen dat Sterre dat die dag had meegemaakt echt heel leuk. heel mooi.
liefs natascha
3 doggies 
Hey,
Ook ik heb er ervaring mee. Heb een hondje dat sinds het begin zeer angstig is t.o.v. mensen. Ik was ervan vertuigd dat er iets in de nest gebeurd was bij de kweker, maar zeker weet je dat nooit.
Ik stond op een bêpaald moment als het ware tegen een muur... Ik wist niet meer hoe ik mijn pup moest en kon helpen.
Een kennis gaf me het adres door van zo'n dierentolk. Ik dacht dat het allemaal 'hokus pokus' zou zijn, maar er ging voor mij een nieuwe wereld open. Die vrouw vertelde me via conversaties met mijn hond dingen die niemand anders zomaar kon weten. We kregen heelwat info over wat er was gebeurd tijdens de inprentingsfase van mijn hond en waarom ze zo angstig was t.o.v. vreemden.
Ik ben nu nog steeds in behandeling met mijn hond. We zijn nu 3 maanden bezig. Het gaat niet snel, maar we gaan vooruit en dat is toch wel het belangrijkste.
Wat ik ook zeer verrijkend vond is dat mijn relatie met mijn hond ook helemaal veranderd is sinds die vrouw in onze levens kwam.
Groetjes,
Luna xxx
3 doggies 
Goh ilja..
Wat ontzettend interessant.
Kan je daar gewoon een curcus voor volgen? Ik kan dat namelijk echt niet plaatsen. Hoe te communiceren met dieren. Zijn het voornamelijk gedachtes die je binnen krijgt ofzo? En dan met name dieren die heen zijn gegaan he.. Kijk zo communiceren met mijn diertjes lukt me. Ik versta ze op een manier zoals ik het van ze aflees. Maar echt heen gegane zieltjes.. Nee dat kan ik niet plaatsen. AL vind ik het wel ontzettend interessant..
Ik vind het leuk dat er nog mensen zijn die dit al gedaan hebben .
Ik ben namelijk aan het twijfelen of ik eens zou gaan bij zo iemand.
3 doggies 
Hoi,
Je kunt ook communiseren met dieren die "nu" leven...
Het hoeven geen overleden dieren te zijn..
De informatie waar ik mee thuis kwam was ook actueel...
Lieve groet, Ilja
3 doggies 
Hoi Luna,
Ja, het is inderdaad een "verrijking" van je leven...
Fijn dat jij dat ook zo ervaren hebt..
Sinds ik zelf die workshop heb gedaan sta ik anders in het leven...
Pik ik zowiezo vaker "gedachten" op van mens én dier...
Lieve groet, Ilja
lindsay bedoelt of het dier "zelf" verandert doordat er een soort gesprek heeft plaats gevonden, dus niet alleen het dier verteld maar er kan het dier ook iets verteld en verduidelijkt worden waardoor het dier zelf verandert. Dit bedoel je toch Lindsay?
Ja, dat kan heel goed. Het dier moet er wel zelf van overtuigd zijn (hij kan er anders tegen aan kijken dan een mens).
3 doggies 
Heel intressant!!!
Zelf heb ik reiki 1 en 2 gedaan.
Als er ooit bij mijin de buurt een workshop over communicatie met dieren komt schrijf ik mij natuurlijk ook in.
Er is zoveel was ik nog wil leren
Zelf denk ik dat we als kind al deze dingen min of meer vanzelf weten, maar ergens onderweg op het levenspad verliezen. Sommigen al heel vroeg, anderen nooit helemaal.
3 doggies 
Hoi Dobry,
Ja, als kind staan we veel meer open voor dit soort signalen..
Later, als we ouder worden verleren we dit..
We gaan te rationeel denken..
Raken ons gevoel kwijt...
We zijn te veel bezig 'in' ons hoofd..
Op zo'n cursus leer je je hoofd leeg te maken, geen gedachten te hebben...
Je open te stellen en je antenne's te gebruiken...
"Iedereen" kan dit weer opnieuw leren, we hebben het allemaal nog in ons, diep onderin..
De één pikt het gevoel sneller op dan de ander..
Lieve groet, Ilja
Ja anoniem dat was het eigenlijk .
Of bij een gesprek de hond zelf verandert door het gesprek zonder achteraf het probleem aan te pakken.
Groetjes
3 doggies 
ben wel heel benieuwd of dat mogelijk is.. lijkt me wel super als iemand dat kan, voor de hond ook ideaal toch haha
3 doggies 
Hoi Ilja
Ja klopt, als kind "wist" ik ook bepaalde dingen, ik weet nog goed toen ik 4 jaar was en in plaats van in bed te liggen uit het venster zat te kijken ik ineens mijn overgrootmoeder zag lopen. Ik wist zeker dat zij het was omdat ze nog in zo n zeeuwse klederdracht rondliep. Ik ging toen naar beneden en dacht dat mijn opoe (zo noemde we haar) gekomen was maar zag haar nergens. Toen ik aan mijn moeder vroeg waar opoe is vertelde mijn moeder dat die gewoon thuis is. De volgende ochtend stond mijn tante voor de deur dat opoe de vorige avond overleden is....
Vroeger had ik veel van die "ervaringen" die in de loop der jaren weggesleten zijn. Met de reikistudies kwamen al deze herinneringen weer boven.
Wat betreft het communiceren tussen hond en mens ik heb het idee dat dat in beelden en gevoelens gaat? In reiki leer je ook wel reiki met dieren maar ik heb het gevoel dat ik dat nog niet begrijp, of als ik het probeer bij mijn hond dat ze mij niet begrijpt....misschien moeten we elkaar eerst nog beter leren kennen, we kennen elkaar pas 2 maanden.
Is er dan iemand die mij kan helpen aan een adres van zo een dierentolk die ons hondje zou kunnen helpen????
3 doggies 
@ Lindsay,
wat is er 'mis' mee dan??
@ Ilja,
Och, wat had ik die cursus óók graag willen volgen zeg
Groetjes, Beau
3 doggies 
Hoi,
Goh, da's bijzonder dat je Opoe zag...
Jammer dat je dat kwijtraakt in de loop van je leven hé..
Ik ken dit soort ervaringen..
Ik zat ooit eens in de woonkamer en zag ineens m'n kat voorbij komen langs het raam aan de buitenkant..
Die kat kon helemaal niet van dak vallen, kon met geen mogelijkheid op dak komen...
Daarbij wist ik dat hij lag te slapen in onze slaapkamer..
Maar omdat je je ogen geloofd ben ik weer terug gelopen - naar de slaapkamer - om te kijken of de kat er nog lag...
Drie uurtjes later riep ik de kat om te eten...
Gaan kat meer te bekennen terwijl hij altijd in "know-time" voor me stond als ik hem riep...
In heel het huis was geen kat meer te vinden..
Even later werdt er aangebeld door één van de buren..
De kat zat op het portiek voor de deur te miauwen...
Kennelijk was hij aan de achterkant - waar een raam openstond - van twee hoog naar beneden gevallen...
Gelukkig mankeerde hij niets en had hij - door om het blok huizen te lopen - weer z'n eigen voordeur weten te vinden.
Ja, in plaatjes denken...
Je er een 'voorstelling' er van maken en dan doorzenden...
En oefenen...
Ik had met m'n allereerste hondje en met m'n vorige hond heel sterkt contact...
Als Jip en ik samen aan het wandelen waren en ik had een gedachte; dus ik deed nog niets..] 'ik ga zo de bal even - stiekum - weggooien/neerleggen en hem terug sturen om de bal te zoeken'..
Op alleen de gedachte, keek Jip al om...
Dit gebeurde eigenlijk altijd...
Ook bij de wandelingen die ik varieerde - qua paadjes inslaan - dan maakte ik een keus in m'n hoofd en dan liep Jip al dat desbetreffende paadje is...
Ook na z'n overlijden heb ik hem nog heel vaak gezien in ons huis..
Ook Sterre zag hem... niet...
Misschien komt dit nog wel..
Ik wacht het af...
Maar voor jou is het misschien wel leuk om dan zo'n workshop te doen..
Je zult het waarschijnlijk alleen maar weer wakker moeten maken...
Sinds ik die workshop gedaan heb, heb ik het ook veel vaker met mensen die me na staan...
Met name met m'n partner...
Lieve groet, Ilja
3 doggies 
Echt wat ongelooflijk interessant dit zeg..
Ik zou ook wel eens zoiets willen meemaken!
Zijn hier ook dierentolken in Leeuwarden? Of Friesland.
Die deze cursussen aanbieden? Of een workshop?
Had al even gezocht maar kan het nergens vinden:(
Er is een cursus in belgie denk ik er staat namelijk geen adres bij het is een basiscursus
Wat komt er aan bod?
· Het bespreken van het bewustzijn van dieren
· Leren communiceren met dieren
· Versterk en ontwikkel je intuïtie
· Los je eigen blokkades op
· Dieren meditatie
· Vind jouw eigen kracht!
· Spiritueel contact maken met dieren
· Bespreken van problemen met eigen dieren
· Bloesemtherapie en reiki toepassen bij dieren
· Hoe dieren spiegelen
· Certificaat van deelname
De cursus wordt gegeven door dieren Communicator & Healer;
Boey Kristina
Lindsay, Dave heeft een e-mail adres van een paragnost (ook met dieren). Vraag via pb het e-mail adres (is gratis).
3 doggies 
Hoi Ilja, geweldig intressant die ervaringen die jij had met je kat.
De ervaringen die je met Jip had herken ik in zekere mate, zoiets had ik ook met mijn vorige hond, mijn duitse herderteefje Inga, ik had haar van pup af aan en had echt het gevoel dat ik haar door en door kende. Soms piepte ze en zei mijn vriend dat ze moest ophouden met bedelen. Ik zei dan dat niet piepte omdat ze wil bedelen maar omdat ze buikpijn heeft. Dat kon ik gewoon voelen, niet de pijn maar dat er iets niet goed was. Later bleek toen ook dat ze schijnzwanger was.
Met mijn huidige hond zou ik graag willen weten wat ze meegemaakt heeft in het asiel waar ze zat, zou iemand dat ook kunnen uitvinden? Ik bedoel ik weet dat het slecht was dat is niet zo moeilijk, maar ik bedoel hoe ze dat alles ervaren heeft of ze hoop had op een beter leven en waar ze de kracht vandaan had om zoveel jaren zulke slechte omstandigheden te doorstaan.
intressant hoor allemaal
3 doggies 
wij hebben hier in rotterdam wel een hondenhypnotieseur maar of het echt werk weet ik niet
ben nig niet met hem in contact gekomen hij zit verbonden aan een hondenschool.
volgens zeggen heeft hij hele goeden resultaten geboekt
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "dierentolk" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?