3 doggies 
Yeeejjjjjjj..... Monique en de Zeeman gaan weer aan de pup ![]()
Wat een super leuk nieuws zeg, een hele spannende periode tegemoet.
Wij volgen vol spanning mee 

Ik durf het bijna niet te zeggen,zal ook mijn openingspost aanpassen.
Diep in mijn hart bleef ik twijfels houden bij een engels staffordje,oppas,niet met andere honden kunnen....een geweldig ras maar ook ééntje met beperkingen.
Heb lopen wikken en wegen,zeeman wilde alleen maar een sbt.
Heb hem de vraag gesteld als ik ziek mocht worden ga jij dan minimaal 3 uur per dag,fietsen,speuren,zwemmen wat dan ook want dat heeft dit ras ook nodig.
Hij is zeeman en heeft nooit een hond opgevoed geen idee heeft hij,hij vind het ras zo geweldig thuis. Ik wil niet meer honden moeten ontwijken,lopen in de vroege ochtend of late avond,bang zijn voor loslopende honden.
Ik denk dat moet ik mijzelf niet meer willen aandoen omdat zeeman ze zo leuk thuis vindt,dat zijn meer honden.
Ik verschillende rassen bekeken,een dwergschnauzer,nee blaft te veel en nog wat rassen maar diep in mijn hart is er nog een ras die ik leuk vind maar de gezondheid van dit ras. Maar ik heb een fantastische fokker gevonden die aan al mijn eisen voldoet om een zo gezond mogelijk hondje te kweken(stamboom)
Om een lang verhaal kort te maken,zeeman is helemaal om,hij staat 100% achter mij keuze,ik sta definitief op de wachtlijst als eerste
de pups worden in oktober geboren(heeft de fokker nog niet openbaar bekend gemaakt,het wordt een geweldige combi en pas als ik zeker weet dat er een teefje voor ons bijzit zal ik de naam van de fokker en het ras hier bekend maken.
Jullie raden het nooit,wordt vervolgd
3 doggies 
Ik denk dat je er niet verkeerd aan doet als je twijfelt Monique
Je hebt ondertussen ervaring genoeg met het ras om naast alle super leuke kanten ook zeer zeker de 'nadelen' te kennen
En die 'nadelen' zijn helemaal niet erg, maar wel goed om je er van bewust te zijn of je dat nog 15 jaar wil managen
Ik ben heel benieuwd wat het voor ras het gaat worden....we blijven gewoon heel hard voor jullie duimen dat er in oktober een prachtig nestje geboren gaat worden waar dan ook nog eens een hele mooie dame voor jullie tussen gaat zitten ![]()

Dank je wel Ina, in het café hier had ik het er wel eens over dat ik zo bleef twijfelen en Marga zei toen, dat heb ik ook gehad.
Haar grote liefde waren grotere honden en toch heeft ze verstandelijk gekozen voor kleinere honden omdat deze minder beperken. En ze houdt er net zoveel van als haar vroegere grote honden.
Ze zei je moet een keuze maken tussen hart en verstand.
Dat heb ik nu wel gedaan in mijn hart altijd een stafford maar met hart en verstand nu toch een ander ras.
3 doggies 
Ik denk dat t best slim is Monique. Je bent dan iets minder beperkt. Ik heb geluk dat keeshondjes in verschillende formaten bestaan.
Ik gok op een border terrier. 
3 doggies 
Nou maak je het wel heel spannend, ik ben benieuwd welk ras je hebt gekozen, maar wacht rustig af
En je overstap snap ik ook goed, ik val op grote allemans vrienden, lief voor kinderen vooral, maar mijn volgende hond (hoop dat Diesel er nog heel lang is) zal zeker een maatje kleiner worden.
3 doggies 
Ja heel begrijpelijk Moniqeu, Nou ben ik me toch nieuwsgierig, maar ik zal geduldig afwachten

Monique...ik weet dat je je hart verpand hebt aan de stafford, de liefde die je had voor het ras, en nu voor een heel ander ras....en wat ik nog leuker vind, je weet maar nooit, Ogin en jouw toekomstige hond kunnen zeker weten door een deur....

Heb in het café al de grap gemaakt,ik mis nu wel een hond,zal ik er zolang ééntje van kees lenen
3 doggies 
Haha, dat schiet mij soms ook wel eens door t hoofd. Als we niet zo ver uit elkaar woonden mocht je Lucie wel even lenen. 
3 doggies 
Ohhh nu word ik heeel nieuwsgierig.
Maar Monique, een lhasa was ook voor mij niet het ultieme ras meteen, ik heb drie jaar gezocht. Kwam uit op de lhasa omdat ik ook twijfels had bij mijn vorige ras. En ohhh, je weet het, we zijn zo blij met Diekje

Ik vind het wel fijn dat iedereen mij begrijpt,ik kom zo wispelturig over maar dat ben ik echt niet....
Heb altijd goed geweten wat ik wil maar nu sloeg steeds weer die twijfel toe en eigenlijk is mijn advies altijd aan iemand die twijfelt,bij twijfel niet doen....
3 doggies 
Ik vind t juist goed doordacht. Ik zou ook t liefst allemaal Paddy's willen. Had bijna een teefje van het volgende nest een paar jaar later gekocht. En toen ging ik nog eens goed nadenken, en voor een Hollandse Smous gegaan. En inmiddels ben ik daar ook ontzettend van gaan houden.
3 doggies 
Wispelturig? Nee zo zou ik het niet noemen. Het is een keuze voor heel wat jaren en daar moet je goed over nadenken. Bij twijfel niet doen, zeg ik ook.
Mijn zoektocht , ik wist al snel, een klein hondje. Niet wit. Kwam bij de cavalier, maar niet gezond, toen het leeuwhondje, ja dat was het helemaal, op papier, later de havanezer, de shih, de naakthond met haar en toen de lhasa. Als er eentje wispelturig en een wijfelaar was, was ik het. Nu zeg ik, goed gekozen. Hoewel Timmy mij ook heel leuk lijkt, haha, maar ja naar dat ras niet gekeken, want wit.
3 doggies
3 doggies 
Oh ja die gezondheid had ik over heen gelezen.
Moeten we echt tot oktober wachten???
3 doggies 
Ik begrijp het heel goed, je schrijft er duidelijk genoeg over, de punten waar je over twijfelt.
Ben benieuwd welk ras je voor gaat, ik denk één van de kleinere rassen maar wel met genoeg pit en karakter.
3 doggies 
ik had dit helemaal gemist, wat leuk dat je weer voor een hond gaat
spannend Monique!
3 doggies 
Je hebt tijd, neem die tijd, ga bij fokkers op bezoek van diverse rassen eventueel, misschien clubwandelingen. Ga voor het ras wat nu bij je past, nu in je leven past en waarbij je je goed voelt.

Ik ga zeker bij de fokker langs,ben al aan het sparen voor de vliegtickets als de pups geboren zijn.
De keuze is al gemaakt.
3 doggies 
![]()
3 doggies 
Gelijk heb je hoor....twijfel is iets heel normaals, maar als je onderbuikgevoel dan toch echt doorslaat naar 'beter niet', kan je maar beter naar je onderbuik luisteren 
Hoe dan ook....wat het ook moge worden (ééntje van ver zo te lezen) zal het welkom en geliefd zijn....en dat is het aller belangrijkste toch 

Ik wil ook mee.....en ga alvast ook sparen...
3 doggies Wat spannend, ik ben zo benieuwd!
3 doggies 
Je gaat in Schotland een West Highland White Terrier halen!
3 doggies Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?