En tillen dat is echt te zwaar
Maar als het echt niet anders kan (als het erger word) ga ik beneden slapen "
Goeie optie...slaap even beneden, het is een week...als je zo de geborgenheid voor Gijs kan garanderen, hoe fijn is dat.
Goeie optie...slaap even beneden, het is een week...als je zo de geborgenheid voor Gijs kan garanderen, hoe fijn is dat.
Lieke .... Zal ook lekker beneden slapen als dat gijs rustiger maakt
Hier lekkere wandeling gemaakt ... zijn naar soort van strand geweest met meer .... een anderhalf uur maar met stevige klimmen erbij.
Hier 1 foto maar rest staat in topic waar te gaan wonen .... het lijkt donker maar met mobile lastig en hangt van lichtinval af




Gaan morgen naar 't strand ipv vandaag haha.
Net wel een stuk van de grond verkent en dolcinea sprong als een konijntje door de bosjes haha
De grond hier is zo groot geweldig!
jawel mijn moeder is nu heen. Ik heb net 10 minuten de honden uitgelaten.
Prachtig daar Jeanine....
Goed zo....wat lief van je mams, Lucia.
En toch met de honden er even uit, doet jezelf ook een hoop goed hoor....
Ik ga warme chocolademelk maken.......
Jeanine, Chayenne mooie stukken natuur waar jullie zitten. Heerlijk wandelen daar.
Ik subiet een tas thee met een stukje chocolade.
Wilde graag nog even naar de blauwe stad, maar het hoost en het is al donker, ze maken geen aanstalten, liggen hier lekker aan mijn voeten, morgen weer een dag..
Ja in deze hoek nog niet geweest maar dankzij netwerk app FB ontdekken wee steeds meer waar te kunnen wandelen met honden ontdekten zo ook een camping en je kunt helemaal om het meer wandelen.
Een camping....zo vlakbij het meer, heerlijk voor vakantie dus.
Ja is geen mega luxe maar verhuur huisjes ... Voor tent en caravan maar zal heerlijk zijn als je van dit soort campings houdt
Ik hoef geen luxe, wel fat mijn honden heerlijk kunnen wandelen en zwemmen, en ik een douce en wc heb is het voldoende...
Spaiky ligt op de bank te slapen, dus ik heb net rustig zijn cadeautjes kunnen inpakken, heb het beneden gedaan, vind het boven te koud. En hij heeft er gelukkig niks van gemerkt.


Dit krijgt hij van mij, een egeltje. Het ligt al heel lang in de kast te wachten totdat het kerstmis is. Inmiddels ligt het ingepakt op mijn bureau op mijn kamer.


Wat een verwennerij...
Wat een bofkont!
Ja ik ook niet en nier kunnen ze zich heerlijk uitleven .... en och die kleine ogin
H
Pik je mij en Puck onderweg op als je richting Jeanine gaat?
Nog even naar de kerstmarkt geweest. Stonden meer standjes nu. Runar mee, riep er iemand 'och kijk, een Shiba inu' hahaha.
Stond een standje ter ondersteuning van een vzw voor verwaarloosde honden. Doos hondenkoeken mee, is de houdbaarheidsdatum juli 2018 hahaha! Mijn honden gaan ook verwaarloosd worden dus :p

Klop klop, mag ik en mijn vrouwtje ook binnen in het huisje
Ik heb altijd het gevoel dat als ik de kerstboom neer zet Balou al weet hoe ver het is. En idd zo weinig mogelijk alleen laten, na de eerste kerstdag ga ik de deur niet meer uit dan begint het geknal hier meestal.
Je hebt niet goed gelezen dat was een standje van verwaarloosde hondenkoeken.
Wat is het mooi daar. Geniet er lekker van.
Wat word hij verwent, daar zal hij vast blij mee zijn.
Wat leuk en wat een hele hond al.
Hier begint het eigenlijk wanneer het s avonds vroeg donker wordt. Puck wil dan in het donker s avonds niet meer lopen. Dan is het snel plassen en weer naar binnen. Het lijkt ook alsof ze wat alerter is dan.
In de ochtend als het donker is, dan zijn er geen problemen.

En hier is alles mee gezegd met het filmpje......prachtig... wat was ze klein he, 8 weken oud en 12 kilo....ze is maar twee weken bij me geweest, en met bijna zes maanden kwam ze terug, geen kleine Ogin meer.....een hoop gemist. 19 december kwam en overwon ze, en 3 januari ging ze terug naar de fokker....
Het is helaas zo ver want mn nu met knallen enzo gun ik jullie allemaal zo de rust die hier is