
We hebben al meerdere nestjes gefokt en tot nu toe nog geen pup zelf aangehouden. Tot dat.... er een nestje geboren wordt en vanaf het begin één pup wel heel erg leuk is.... Dan is het besluit snel genomen: hij blijft!!
Little G Fellow:



3 doggies 
Het ziet er een knap en pienter kereltje uit! Prachtig snuitje op die laatste foto. Wordt vast een geweldige hond! Veel plezier met hem.
3 doggies 
Ahw, wat een leukerd !
, het is ook wel een plaatje om te zien
. Gefeliciteerd met je nieuwe pup

Och wat schattig! Leuk om een pup van je eigen nestje te houden Veel plezier en geluk met Fellow ![]()
3 doggies 
Oh wat een schatje ![]()
denk dat je er veel plezier aan gaat beleven want op de 2 laatste foto's straalt de "deugenieterij" er zo af ![]()
3 doggies 
Ohhh wat een schatje <3
Vooral die laatste pluizige foto vind ik echt heerlijk
Groot gelijk dat hij blijft.
Veel plezier met jullie pupke
3 doggies 
Och vooral die laatste dat bulleke, ja die kan je gewoon niet laten gaan.
Heel veel plezier met Fellow

niet zo gek Gea.....
afscheid nemen is al moeilijk genoeg , zo hou je er toch mooi een zelf, en past die heerlijk bij je anderen honden in de roedel, enne.... ik weet het wel hoor, je kan eigenlijk geen afscheid van een puppie nemen die je zelf gefokt hebt, je kan ze niet allemaal behouden, maar deze ....... niet zo gek.
3 doggies 
Gefeliciteerd met je pup!
Ik snap heel goed dat je hem niet kon laten gaan![]()
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?