Mwoah, over respect gesproken... Ik ben zo'n mens die z'n hond ook los laat lopen op de niet aangewezen plekken (waar ik dat veilig acht), omdat er verder niets is om los te lopen. Maar ben niet arrogant hoor en verbeeld me ook niets. Ik word ook niet kwaad op mensen die hun hond wel hebben aangelijnd, zou alleen ook wel eens wat respect en begrip willen van mensen die begrijpen waarom Sam daar dus losloopt en zich niet ergeren aan het feit als 'ie 1 van de 10 x eens niet luistert en toch op die aangelijnde hond afloopt. (stormen doet 'ie dan weer niet aan
). Leven en laten leven. "ik vind dat je je hond niet los moet laten lopen op plekken waar dat niet mag behalve als hij 100% luistert.. dat doet geen 1 hond, dus vind ik dat je ze aan de lijn moet houden.
logisch dat mensen niet blij zijn wanneer zij daar rustig op hun gemak met hun aangelijnde hond lopen en dan worden bestormd door een loslopende hond die daar niet eens los mag lopen.


3 doggies

)












