HondenPage baasje Anouschka
Wat schreven de vrienden van Anouschka op het forum
Pepijn & Otis schreef in
Flexadin Advanced - jonge teckel met HD
Bedankt voor de reacties!
Tsja, ervaring met flexadin hebben ze inderdaad natuurlijk wel, maar vooral omdat dat het enige is dat ze verkopen.
De kennis die ze hebben gaat (meestal! Uitzonderingen daargelaten natuurlijk) ook niet verder dan wat de vertegenwoordiger of fabrikant ze vertelt heeft. Ze kon mij ook helemaal niet uitleggen wat er zo uniek was aan flexadin. Dat neem ik ze absoluut niet kwalijk hoor, ze hebben namelijk wel heel veel kennis van andere zaken, maar daardoor neem ik dus niet klakkeloos hun advies over als het om voeding en supplementen gaat. Ik kan zelf gelukkig ook nadenken en advies inwinnen bij anderen die wél echt weten hoe iets zit en waarom je beter voor het een of ander kan kiezen.
Ik geloof overigens zeker dat Flexadin werkt, maar dat betekent niet dat het het enige of beste (of goedkoopste) is dat je kan geven. Ik bepaal bijvoorbeeld graag zelf de kwaliteit van de bron van de omega 3 die ik geef. Daar zit namelijk gigantisch veel verschil in. En ook in welke verhoudingen ik alles geef. Ik overweg dus ook zeker geen zelfde soort product van een andere fabrikant.
Inmiddels heb ik fijn advies gekregen van iemand waar ik mee verder kon in mijn puzzel. Mocht iemand anders er iets aan hebben: ik ga waarschijnlijk de Puur Glucosamine Extra geven samen met losse capsules UC-|| (da's anders dan gewoon collageen) en een nog uit te zoeken vis- of algenolie die in ieder geval niet op basis van zalm is.
Pepijn & Otis schreef in
Flexadin Advanced - jonge teckel met HD
" Ooooooooh, de teckeltjes Karel & Pepijn, die ken ik nog! Verdrietig te horen dat Karel overleden is... Zo jammer dat ze niet langer bij ons blijven, he. Ik denk dat flexadin advanced op zich wel een betrouwbaar product is. Maar of het echt heel doorslaggevend is in geval van ernstige HD weet ik niet. Misschien heb je wat aan dit topic? Gaat over HD en wat er goed heeft gewerkt: https://www.hondenpage.com/hondenforum/233205/hd:-hydrotherapie-werkt!.php "
Alaska's Finest!
Ik had eigenlijk afgesproken met hem dat hij 20 zou worden, maar helaas... :(
Ik ga dat topic doorlezen, dankjewel!
Pepijn & Otis schreef in
Flexadin Advanced - jonge teckel met HD
Hoi!
Zijn hier tegenwoordig nog mensen aanwezig met verstand van voeding en supplementen?
Ik kwam hier 600 jaar geleden zeer regelmatig, toen Karel en Pepijn nog jong(er) waren. Inmiddels is mijn lieve Karel helaas overleden en is Otis het nieuwe vriendje van Pepijn. Pepijn is inmiddels bijna 14 en still going strong. Otis is (uiteraard ook weer) een ruwharige standaard teckel van 1,5 jaar en helaas is er gebleken dat hij HD heeft en er al slijtage zichtbaar is bij in ieder geval zijn linkerheup. Hij heeft veel pijn dus de situatie is nogal sip.
We zijn nu op zoek naar een goede orthopeed om de vervolgstappen te bepalen, maar de dierenarts raadde in ieder geval aan om te beginnen met Flexadin Advanced en Royal Canin Mobility. Dat laatste doen we sowieso niet. Hij staat op een in de basis veel betere brok en die vul ik dan liever aan met supplementen.
Maar dan die Flexadin... Mijn indruk is mwah... En ik merk dat ik toch liever zelf in de hand hou wat ik in hem stop. Dus ik heb nu gekozen voor Puur Glucosamine extra, collageen van Organimal en een zalmolie (of algen, ik twijfel nog). En dat zou dan dus de Flexadin Advanced en de "speciale brok" van RC vervangen. Maar.. ik gaf net dus door aan de assistente dat ik afzie van de Flexadin (en waarom en wat ik dan wel ga doen) en zij schrok zich rot en was er oprecht van overtuigd dat dat een zeer slecht idee was. Volgens haar kan ik dat op die manier helemaal niet vervangen, want "dat werkt niet zo".
Dus nu twijfel ik dus toch he... Is dit een megaslecht idee van mij? Ben ik te eigenwijs en is Flexadin Advanced een absolute must en verziek ik mijn takkie op deze manier? Ik hoor graag hoe jullie hierover denken..
Griffylover schreef in
Leven met een herplaatser // welkom Bodhi!
Proficiat met je mooi gekleurde BC herplaatser. Leuk om te lezen dat het zo goed gaat. Ik wens jullie heel veel en lang plezier met elkaar.
Griffylover schreef in
Trots op mijn mannetje.
Lekker warm onder een fleece cape na een boswandeling.
Griffylover schreef in
Verjaardagkalender Brusselse Griffon
Als jullie iemand kennen die wel Griffonnetjes heeft of kent, willen jullie de kalender dan laten zien en hen naar ons doorverwijzen? Alvast bedankt.
Griffylover schreef in
Verjaardagkalender Brusselse Griffon
Dank je wel voor je compliment.
Griffylover schreef in
Plaats hier je facebooksite
Blokje (om) met Brando is onze fundraising-pagina op Facebook.
Je vindt er nuttige Brusselse Griffon hebbedingetjes voor hondenbaasjes.
https://www.facebook.com/groups/1255792621247851
Griffylover schreef in
Verjaardagkalender Brusselse Griffon
Brando en ik hebben een mooie verjaardagkalender gemaakt.
Elke pagina/maand heeft een eigen zwart-wit Brusselse Griffon-illustratie.
Je kunt de kalender inkleuren als je dat leuk vindt.
Onze kalender is te koop voor € 7,50 + eventuele verzendkosten.
Bestellen of meer informatie graag via een privé bericht of op onze profielpagina.
Griffylover schreef in
Trots op mijn mannetje.
Het is lang geleden zeg, dat ik op Hondenpage was. In die tijd is Brusselse Griffon Brando weer wat jaartjes ouder geworden. Mijn lieve mooie mannetje is inmiddels ruim 15 jaar. Over een week hopen we 'plus 5 maanden' te vieren.
Vorige maand heeft hij nog weer eens een orthomanuele behandeling gehad d.m.v. de Aharon-methode, waarbij enkele ruggenwervels zijn rechtgezet en hij goed gemasseerd werd. Nu het frisser weer is, plukt hij daar de vruchten van: hij kan, weliswaar op seniorentempo, weer grotere wandelingen maken in de buurt. En gaan we verder van huis, dan zit hij prinsheerlijk in de buggy.
Griffylover schreef in
Orthomanuele dierenarts, fysiotherapie, of allebei? | update: nu ook naar fysiotherapeut geweest | update: 17-4
Wat goed dat je met je hond naar een orthomanuele arts bent geweest. Geeft ze behandelingen met de Aharon-methode? Ben je misschien bij Iris van Deur geweest? Of bij Frederique in het Gooi? Mijn hondje heeft de afgelopen jaren 4 Aharon-behandelingen gehad en knapt daar altijd goed van op, hij verlaat meestal kwispelend de behandelkamer. Heel veel beterschap voor je hond en sterkte met je zorgen om Penny.
Griffylover schreef in
Reis met ons mee naar de poolgebieden: Laatste update p.3
Dank je wel dat je ons laat meegenieten van jullie prachtige reis, van je schitterende foto's en jullie honden in hun paradijs: sneeuw en kou. Ik kijk uit naar het vervolg.
Griffylover schreef in
My Mo(h)bile home - onze reisjes met de mini camper *p8 weer in Zweden*
Wauw, wat zijn jullie op mooie plekjes geweest. Ik heb genoten van je foto's.
Griffylover schreef in
Animal Event 2019!!!
Vrijdag kan ik alleen 's middags, maar (als alles goed gaat) dan gaan we daar wel Brando's 14e verjaardag vieren.
En zondag wil ik de hele dag gaan.
Zijn er hier meer Griffonnetjes en/of Brabanconnetjes en baasjes die naar AE gaan?
Griffylover schreef in
HP doggydate 2.0 *Dit keer in Baarn*
Wat leuk dat er een HP-wandeling is bij kasteel Groeneveld. A.s. weekend ga ik daar naartoe met voor een Griffon/Brabanconwandeling.
Griffylover schreef in
Mootje (p17 filmpje snuffeldoos)
Wat goed dat jullie ook gebruik maken van natuurgeneeskunde. Die therapeuten zien, voelen en onderkennen veel meer dan reguliere dierenartsen en dat heeft mijn Brandootje dus ook al het leven gered. Succes met de behandeling. Ik hoop dat je hondje er goed van opknapt.
Griffylover schreef in
Het gaat niet goed met mijn lieve hond.
Ook ik heb te maken met een zwakker wordende senior. Wat ik je kan aanbevelen ter ondersteuning van de gezondheid van jouw senior: zoek een natuurgeneeskundig diertherapeut in jouw omgeving en laat hem/haar je hond homeopathisch behandelen. Erkende diertherapeuten kun je, per provincie, vinden op de website van de beroepsvereniging BCND onder het kopje DIERTHERAPEUT. Zo'n therapeut besteedt veeeeeel meer aandacht aan je hond en hun kennis en behandeling gaat verder dan de vaak oppervlakkige geneeskunde van gewone dierenartsen.
Heel veel sterkte met je zorgen om en het zorgen voor je senior.
Griffylover schreef in
Weekje Winter in de Ardennen
Dank je wel voor het delen van je prachtige foto's. Met zulke echte winterhonden geniet je dubbel van sneeuw, lijkt mij.
Griffylover schreef in
Team Podenco en de Hele Boze Poes
Allereerst beterschap voor je hondjes. Als je de wondjes niet vertrouwd, is een bezoekje aan de dierenarts inderdaad verstandig.
Om je hondjes over hun schrik heen te helpen, kun je hen druppels Rescue Remedy (voor dieren is er RR zonder alcohol) geven. Bovendien stimuleert RR het helen van de wondjes.
Brando en ik hebben zo'n aanvallende kat enkele jaren geleden meegemaakt. Hier op het plein. Poes stak 's avonds laat diagonaal het plein over om ons aan te vallen. Mogelijk had zij ergens in de struiken een nestje kittens dat ze dacht te moeten beschermen. Ik hield het plein en de straten er omheen goed in de gaten en wist haar meestal flink te overbluffen, zodat ze omkeerde. Van haar hebben we overigens geen last meer, ze was doodgereden las ik op een oproep van de eigenaars. Niet leuk voor het dier en hen, maar voor honden en baasjes in de buurt een hele opluchting.
Vorig jaar werden we ergens anders aangevallen, wel door een zwerfkat. Zou het kunnen dat katten zich een straat of plein toe-eigenen als hun territorium, die ze vervolgens met gevaar voor eigen leven verdedigen?
Griffylover schreef in
Aila puppies - REUNIE wandeling! p. 24
Wat een mooie gezinsfoto's heb je gemaakt van je honden en pups.
Griffylover schreef in
My Mo(h)bile home - onze reisjes met de mini camper *p8 weer in Zweden*
Wauw, wat een prachtige parken bezoeken jullie. Dank je wel dat we mogen meegenieten door je mooie foto's. Heb je nog geen bosbranden gezien?
Griffylover schreef in
Aila puppies - REUNIE wandeling! p. 24
Uit je keuze van de kennelnaam en die van de pups begrijp ik dat je honden van een Fins ras zijn. Finse Lappenhond, klopt dat? In de eerste twee namen herkende ik de edelsteennamen al. Naar welke stenen zijn pup 3 en 4 genoemd?
Griffylover schreef in
Aila puppies - REUNIE wandeling! p. 24
Van harte proficiat met de pupjes. Ik hoop dat alles goed blijft gaan met moeder en pups en dat de kleintjes een lang en gelukkig hondenleven zullen beleven.
Griffylover schreef in
My Mo(h)bile home - onze reisjes met de mini camper *p8 weer in Zweden*
Wat een leuk topic heb je gemaakt. Ik wens jullie een geweldige vakantie in en reis door Zweden. Ik kijk uit naar je verslagen en foto's. Heel veel plezier toegewenst.
Griffylover schreef in
Ik stel voor dolcinea : dolcinea’s forum
Wat een mooi pupje heb je gekozen en wat een leuk ras. Bij het zien van HP viel mij meteen haar naam op. Ik ken die naam uit de voorstelling Man van la Mancha en omdat Don Quichot een deel van onze musicalklas-eindvoorstelling was. Hoe ben jij op haar naam gekomen?
Griffylover schreef in
Scotty's topic! DNA resultaten!
Leuk om te zien en volgen hoe zo'n pup groeit en verandert. Dat schattige puppy wordt het een mooie hond.
Griffylover schreef in
Loki - hij is er!
Heel veel en lang plezier met Loki. Ik hoop dat hij een lang en gelukkig leven bij jou mag hebben en wens hem beterschap voor zijn buikwond. Fijn dat het klikt met je andere hond.
Griffylover schreef in
Animal Event 2018! Het is weer tijd!
" Nee wij hadden 1 gevlekte Duitae dog bij ons Bella met een roze band om. 2 Cane Corso's en Maylo dan. We stonden te kijken bij die paardenshow en die was net afgelopen toen jij volgens mij voorbij kwam. Want had hij soms iets van een blauw tuig om? "
Maylo, Edje en Ziko † en baasje Laura
Ja, Brando heeft een zwart met fel blauw tuigje en was bij de paardenshow een poos uit zijn buggy. We hebben alleen het slot van de paardenshow gezien, maar nu weet ik dus wel dat er een pop op die pony zat en geen kind.
Griffylover schreef in
Animal Event 2018! Het is weer tijd!
Volgens mij heb ik ook Griffylover gezien en hebben we elkaar ook nog echt aangekeken haha.
Dat zou best eens kunnen. Mijn 'griffy' of te wel Brusselse Griffon zat in zijn buggy. Had je 2 heel grote Deense Doggen bij je? Die heb ik namelijk meerdere keren gezien. Wij hebben een leuke dag gehad.
Griffylover schreef in
Animal Event 2018! Het is weer tijd!
" Was een superleuk dagje. Wij zijn van 11 tot 15 geweest. Ik heb ook stippels gezien. En volgens mij Antje met Abu. Shadow heeft lekker gegeten overal "
White Shadow
Brando vond de vishamburgers bij deze stand een groot succes. Ik heb een zakje voor hem gekocht, dus hij kan voorlopig lekker knabbelen.