Ik weet niet welk ras Lizzy is en welk type vacht ze heeft, maar bij Ollie groeit er een heleboel haar tussen haar zooltjes. 's winters knip ik dit zo kort mogelijk, dat scheelt al een boel qua ijsvorming.
Bij Ollie hangen er ook altijd hele ballen sneeuw en ijs in haar poten tijdens het wandelen. Ik probeer dan het haar daar toch zo kort mogelijk te houden, op deze manier:

Foto is van https://www.sudewyn.nl/verzorging.html
Maar ik weet dus niet welk haartype Lizzy heeft en hoe het haar op haar pootjes eruit ziet en of dit dus mogelijk is bij haar.
Je zou anders ook zoiets kunnen proberen KLIK en een dun regenjasje aandoen om de buik te beschermen.
'S winters gebruik ik ook altijd pootjesbalsem om de voetzooltjes te beschermen tegen de pekel en tegen uitdroging. Dit is vet, waardoor sneeuw ook minder goed blijft plakken. Ik smeer dit voor en na de wandeling op haar zooltjes.
Ik heb deze, maar zie dat die niet meer leverbaar is. Je hebt ze echter van heel veel merken, waarschijnlijk verkopen ze wel iets vergelijkbaars in een dierenwinkel bij jou in de buurt. Ik zou vaseline vermijden, omdat dit op den duur juist uitdroogt. Je zou wel bijvoorbeeld kokosolie kunnen gebruiken.