Een poosje geleden was er een topic over een hond die een muis had gevangen. Er waren nogal verdeelde meningen over gevaar en wenselijkheid daarvan. Het was immers toch makkelijk te voorkomen? Ik gaf toen aan dat het mij niet lukt om het te voorkomen. Gisteravond was ik een filmpje aan het maken voor een vriendin om te laten zien dat mijn trainingen van de afgelopen week toch niet geheel tevergeefs waren geweest. Avond, altijd een spannende tijd en de heren liepen netjes mee aan een vrijwel slappe lijn. Totdat..
Zo snel gaat dat dus... Geen wonder dat de fotograaf die een portret van ons en de honden wilde maken, een beetje wanhopig werd. "kijk nou eens naar mij ipv naar die honden!". Tsja, ik ben niet gek, voor ik het weet lig ik in de sloot!
Afgelopen zaterdag ben ik trouwens letterlijk gehaast: vlak voor me schoot vanuit een hoge grasberm een haas de weg op en rende vlak voor ons uit weg. Ik heb mij staande gehouden door een sprintje mee te trekken en toen tot grote teleurstelling van de heren in de ankers te gaan.
Tsja, ze hebben wat energie te over op het moment. Te warm om te steppen, te fris voor hen om echt lui te worden. Ik verlang naar of een hete zomer en twee "voor pampus husky's" of een koude, kale winter... Geintje, het is heerlijk buiten natuurlijk, maar die dieractiviteit mag wat minder. De zwijnen zitten zo'n beetje om de hoek en laatst kwam ik met Shad een das tegen tijdens het hardlopen. Beestje kwam op 't gemakje over het pad op ons af geschommeld. Op 't laatste moment draaide hij toch maar af het bos in..
Leuk hoor, daar niet van, maar soms mogen de trainingsmomentjes een ietsje minder...


Reageren









