Nog iemand met een (dwerg)schnauzer?

8 reacties

.

12 juni 2009, 16:13

Of ben ik de enige?

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nog iemand met een (dwerg)schnauzer?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Jeske

12 juni 2009, 18:31 3 doggies

wel een DWERG- teckel... O-) maar dat telt zeker niet ;-)

. schreef het onderwerp

12 juni 2009, 18:53

Hihihi ook leuk :-D
Een langhaartje?
Hier in het dorp wonen ook 2 teckels, van die hele kleintjes kaninchen? en dan ruwharige. Echte snoepies :-D

Jeske

12 juni 2009, 19:26 3 doggies

Ja, ik heb een langhaartje en een ruwhaartje. Die van mij zijn ook echte snoepies O-) soms... :-D Wist je dat de ruwhaartjes van kruisingen met korthaar teckel-pinscher/ schnauzer komen?! Dus heel ver zijn ze toch een beetje familie :-D Leuk toch! groetjes Jeske

Thea/Rebbel

12 juni 2009, 19:44 3 doggies

Ik kan het niet laten O-)
Wil jullie toch even mijn eerste hondje laten zien,
Precies Neeltje :-D en het hondje dat ernaast staat , die heb ik gered en daar een jonkie van, die heb ik gekregen :-D



Groetjes Thea en mijn teckel heette Floortje

. schreef het onderwerp

12 juni 2009, 19:54

Nou dan zijn ze zeker familie van elkaar :-D
Ik heb nog op een teckeltje gereageerd bij een fokker vandaan, een poepie om te zien, maar helaas was ze een beetje boven m'n buget :'(

En wat lief Thea, al vind ik die grote lobbes van jou ook een lekker ding :-D

Jeske

12 juni 2009, 21:42 3 doggies

Thea, die lijkt erg op Neeltje ja :-D ! Was Floortje ook zo'n schatje? (En eigenwijsje?)

Zoë,mn honden hebben geen stamboom, dat was ook boven mn budget ;-)
Ik vind jouw schnautzer ook een moppie, is ze pittig qua karakter?


. schreef het onderwerp

12 juni 2009, 23:14

Ik ben nog geen teckeltje zonder stamboom tegen gekomen, dan moet je maar net iemand weten die een gelegenheidsnestje heeft.

Echt pittig kan ik niet zeggen. Ze is heel alert naar ons toe, kan nu ook buiten los lopen, want ze houd ons in de gaten, en komt ook gelijk als we haar roepen. Ze is in ieder geval van andere honden absoluut niet bang :-)

silvia

20 juli 2009, 22:49

hey,

tis een late reactie maar mijn flappie is een kruising met een schnautzer.

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "Nog iemand met een (dwerg)schnauzer?" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Lees ook

^