Oja, ik vergeet Kobus zijn "haat"
Kobus heeft een hekel aan bruine Labradors. Blonde, daar doet ie niets mee. Maar bruine... Daar gaat ie constant tegen blaffen. Hij wil ze niet aanvallen, doet verder niets. Behalve er de hele tijd achteraan lopen en ertegen blaffen. Bij álle bruine Labradors die hij tegenkomt.
En hij heeft iets tegen twee Friese Stabij's die hier in de buurt wonen. Vooral tegen één van hen kan hij behoorlijk tekeer gaan. Als hij aan de lijn zit klinkt het alsof ie hem wil aanvallen
En los loopt hij hem achterna, hij is dan niet meer bij hem weg te krijgen en blaft ie er de hele tijd tegen. Heel irritant. Bij de andere Friese Stabij doet ie dat af en toe ook, maar niet zo erg als bij deze.
We vermoeden dat er iets bij zijn vorige baasjes is gebeurd, in ieder geval met een bruine Labrador. Maar met die Friese Stabij's is een beetje raar, want daar is nooit iets mee gebeurd. Die honden willen alleen met hem spelen en als ie naar ze blaft negeren ze hem. En bij andere Friese Stabij's heeft ie dat niet, dus het lijkt er niet op dat er ooit iets met zo'n soort hond is gebeurd, anders zou hij dat toch bij alle Friese Stabij's hebben?



Hij voelde zich beter in de buurt.









