
Ik ben klein zacht, warm en heel erg wiebelig en ik heet, Lodewijk.
Hoe ik aan die naam kom weet ik nog niet precies maar het heeft iets te maken met een andere kleine bruine, zachte, warme en erg wiebelige Lodewijk van lang geleden. Ik zal proberen er achter te komen hoe het precies zit maar nu ben ik bezig met overal te snuffelen en een beetje rennen met een ouwe sok in mijn bek.
Gisteren kwam ik haar voor het eerst tegen. Ze viel me op en ze rook lekker en ze had een lange lap stof om haar heen - een rok noemen ze dat- die zo leuk heen en weer wapperde als ze liep. Ik moest erg mijn best doen om op te vallen want ze zien me snel over het hoofd, komt omdat ik zulke korte pootjes heb.
Opeens pakte ze me op,. ‘Hoera” dacht ik blij, ze heeft me tussen die vijf andere springers ontdekt!
Een uurtje later zat ik op haar schoot achter in een auto ziek te zijn. Ik kan denk ik, niet zo goed tegen autorijden want mijn maag deed zo raar en al het eten wat ik had gegeten heb ik uitgespuugd.
Zij vond het helemaal niet erg want ik kreeg niet op mijn donder.
Nu woon ik dus in een nieuw ander huis wat erg vreemde luchten heeft. Ik ben de hele tijd snuffelend alles aan ’t onderzoeken. Opeens snuffelde ik aan iets geks. Iets wat ik niet kende. Het was groter dan ik en het gaf een vreemd sissend geluid en ik zag een hoge rug en een staart die heel dik werd. Ik moest er niets van hebben en heb meteen mijn grote waffel opgezet. Even later begreep ik dat dat gekke sissende beest Spin heet en daar ook woont. Later ga ik vriendjes met dat beest worden maar nu moet ze nog maar even uit mijn buurt blijven. Dat doe ik door mijn waffel open te trekken en dan verdwijnt ze sissend de trap op naar boven.
Ik ben tenslotte een echte Lodewijk en echte Lodewijken zijn nergens bang voor. Nee, mijn achternaam is niet Napoleon als je dat soms dacht maar net als Napoleon ben ik een echte kerel in pocketformaat, ’t Is maar dat je het weet!
Toen ik alles een beetje had afgesnuffeld ben ik achter die zwarte wapperende lap stof gaan lopen. Ik denk dat ze het eerst wel leuk vond maar opeens moest ik op mijn plaats. Mijn plaats is een zacht kussen met een badhanddoek erover en een stuk berenoor nog van mijn oude huis.
Dat berenoor voelt wel vertrouwd maar mijn plaats nog niet. Ik begreep er geen snars van dat ik daar moest liggen om te slapen. Maar ik ben een zeer intelligente Lodewijk en na een tijdje en met een paar heerlijke brokjes had ik het door. Dat was mijn plaats en van niemand anders. Voor het eerst heb ik nu een eigen plek. Lekker zacht en warm.
Toch voelde het erg eenzaam op die zachte plek toen die lap stof wilde gaan slapen. Ik ging haar zoeken en kon haar niet vnden. Ik voelde me zo alleen en in de steek gelaten. Toen ben ik maar heel hard en heel zielig gaan piepen. Dat heeft erg goed geholpen want zij, die leuke aardige lapstof, is samen met mij op de bank gekropen en we hebben heerlijk geslapen!
Ik moet wel even vertellen dat niet ik alleen werd ontvoerd in die ziek makende auto, ook mijn vriendje Kazoo werd meegenomen. Kan het toch een beetje niet uitstaan want hij had geen last van wagenziekte. Kazoo is een schoffie om te zien. Hij kamt en borstelt zichzalf nooit waardoor zijn haar alle kanten uitsteekt. Hij is ook niet bruin maar welke kleur hij wel heeft is zo moeilijk te omschrijven. Hij is zwart en grijs en een beetje wit. Eigenlijk is hij een rommeltje van alles. Hij heeft ook niet dat aristocratische wat ik heb. Ik ben eentje die goed bij de dames past. Kazoo, die haveluinige vierpoter met zijn roze tong en rare omgeklapte oortjes, die hoort meer in een maf gezin en eigenlijk hoort hij bij een clown.
Kazoo kan ook al echt veel, slim dat ie is!
Dat komt ook omdat hij wat ouder is dan ik ben. Kazoo heeft al veel geleerd. Ik begin pas. Toch wel erg leuk dat ik een bekend vriendje in de buurt heb wonen. Ik kan veel leren van Kazoo en ik zal hem leren wat keuriger te gaan lopen.
Jullie horen meer van me maar nu eerst mijn slaapje tussen de balletjes, stokjes en ouwe sokken en... op een paar dure zacht leren loints laarsjes.
Poot, Lodewijk
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "aangenaam, mijn naam is Lodewijk" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
1 doggies 
Beste Lodewijk
Wat een geweldig mooi verhaal! Je hebt wel een heel erg deftige naam gekregen die goed bij je past.Al is je achternaam niet Napoleon is die dan soms "van Avezaath"?
Heel veel geluk samen met Kazoo voor de toekomst in jullie gouden mandje. En ik hoop nog meer van je te lezen in het Lodewijks geschreven
Pootje van Wiggle en een knufff van Pluche
1 doggies 
Haha, wat een prachtig verhaal Lodewijk!
en op je naam kan je ook trots zijn, die is apart!
oehhhh, wat heb je een lekker koppie *SmeltSmelt*
veel lees en schrijfplezier op HP, en ik hoop ook zeker meer van je te horen Lodewijk!

Kef!
Dank jullie wel voor je hartelijk welkom!
Ik snap nu pas dat mijn verhaal eigenlijk op het dogboek moet. Maar ik ben nog maar 15 weken en ik moet ook hier nog erg veel leren. Ik ga straks even al jullie foto's bekijken hoor! Maar eerst ga ik even alles wat hier op de grond ligt naar mijn mand slepen! Zijn jullie honden ook zo dol op ouwe sokken met een knoop erin? ik wel!
een likje van Lodewijk!
1 doggies 
Wat een mooi verhaal Lodewijk,ik heb het met heel veel plezier gelezen.
Ik wens je een heel erg fijn leventje toe,samen met de lap stof en je vriendjes Spin en Kazoo.
En natuurlijk heel veel plezier op de hondenpage.
Knuffel van Storm en Gonnie.
2 doggies 
Hallo Lodewijk,
Ik wil je van harte welkom heten op dit gezellige forum van Hp.
Wat een leuk verhaal heb je geschreven.
Ik ben niet meer zo jong als jou maar kan me je verhaal zelf ook nog goed herinneren hoe het bij mij ging.
In de toekomst kunnen jij en Spin dikke vrienden worden en veel stoute dingen uithalen dat gaat leuk worden joh.
Hoop snel weer meer van je te lezen.
Poot van Boomer.

Hehe Lodewijk,
wat een verhaal zeg,
maar ooo zo leuk om te lezen,
je kan er wat van hoor,
van harte welkom hier op het forum,
veel lees- en schrijfplezier
en er gaan zeker nog verhalen van jou komen
waar we allemaal van kunnen genieten ...
Grtz
2 doggies 
Lodewijk, niet alleen ben je prachtig om te zien, ik vind dat je al hele mooie verhalen kunt schrijven!
Met die gekke Spin moet je even afwachten, ooit liggen jullie lekker samen in 1 mandje te knorren
Welkom op HP!
2 doggies 
Welkom Lodewijk!
Wat kan jij leuke verhalen schrijven, zeg
Zeg maar tegen je baasjes dat ze snel een foto van je moeten plaatsen, want je groeit hard deze paar weken. En dat willen we natuurlijk niet missen!
Doe de groetjes aan Spin,
Poot, Nala.
2 doggies 
Welkom Lodewijk, wat een mooie koninklijke naam heb jij zeg. Leuk verhaal heb je geschreven, ik ben benieuwd wat Kazoo ervan zegt of heeft Kazoo misschien een eigen verhaal?
2 doggies Super, wat een schatje!! Je zal er vast en zeker veel plezier aan beleven.Zelf hebben wij een ruwharige black-en tan dwergteckel van 15 maanden. Ik weet niet of je ooit een teckel hebt gehad, maar ze zijn echt ongelooflijk
1 doggies 
ook van af hier welkom lodewijk op de hp en tot gauw ga maar lekker slapen
2 doggies 
Lodewijk, leuk dat je erbij komt !
Slapen is een van de dingen die ik ook heel graag doe en met sokken slepen vind ik ook nog steeds heel erg leuk.
1 doggies 
Wij vinden jou leuk Lodewijck
en welkom aan de wapperende rok
snuffels van Pruts en Body

Welkom wat een leuk verhaal. Ik vind dat je baasje een leuke naam gegeven heeft, en dat je snel vriendjes wordt met Spin haha.

welkom lodewijk hier op HP
vond het een geweldig verhaal,zo jong en dan al zo goed bij de pinken
hoop nog veel van je te mogen lezen

heey Lodewijk wat kan jij leuke verhalen schrijven en je bent ook nog heel leuk om te zien.
veel succes bij je nieuwe baasje

Hoi Lodewijk,
Welkom op HP. We herkennen je verhaal. Wij komen uit het Buitenland/Spanje. We moesten in een ding wat in de lucht ging...raar hoor.
Ons mensje heeft ook nog een opvangvriendje in huis, ze komt uit Bulgarije. We hebben het heel gezellig. Het komt goed, is onze ervaring.
We hopen veel avonturen van je te lezen.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "aangenaam, mijn naam is Lodewijk" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?