
onze astor van bijna 10 jaar gaat door zijn rechter achterpoot. en heeft 38.9 temperatuur. laat af en toe de urine lopen da zegt niet zorgen maken en met de druppels verder gaan.heeft een warme neus en loopt zeer weinig.grag advies van medeforums mensen
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "achterpoot" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

hij zou een een pees in de achterpoot ontstoken zijn en bij de bekken verder is zijn blaas wand ontstoken hebben. hij loopt geen 1 uur per dag en nacht meer. maar loopt heel raar met zijn rechterachterpoot en zakt er doorheen.

corrie net onze da gebeld zei doorgaan met de druppels morgen al een week bezig en aangezien wij hem al 22 jaar hebben denk ik dat hij het weet maar twijfel nu wel. is homopatische da. hoe zie je of een hond pijn heeft.ja en met de urine was wel goed nu dan weer laats niet maar de blaaswand was ontstoken. het is geen zuivere hovawart dus hebben we ook nooit hd laten doen wel met rex want die showt ook. toch is astor mijn geluks hond en ik wil niet dat hij pijn heeft.misschien secent opninie?
3 doggies 
Krijgt hij voor de achterpoot en de blaaswand dezelfde druppels ?
Een hond kan heel veel pijn hebben, voordat je iets merkt.
Dat is voor de hond een zwakheid, die hij of zij niet wil tonen, om niet uit het roedel verstoten te worden.

nee matchel 2 verschillende en nee het is geen zwakte hij is de oudste.maar hij eet wel maar drinkt veel als je hem water geeft.hij plast ook goed .maar zijn rechter achter poot zie je gewoon dat hij moielijk loopt en daar zit ook een warme plek achter op de heup.daarom zakt hij ook door die poot.eerst valt die weg druppels gehad zou wat in zijn koppie niet goed zijn daarna draai in zijn rug druppels toen ph waarde zuurgraad urine te hoog druppels. nu de achterhand en bekken druppels en de blaaswand ontstoken en slijm druppels. en rex houdt echt rekening met zijn oudere broer.soms weet ik het niet meer .weer die druppels .kan niet zien want heeft in 9en half jaar niet zo vaak bij de da geweest als nu de laatste 2 maanden.
3 doggies 
Ik zal toch inderdaad een second opinion laten maken, als je het zelf niet helemaal vertrouwd.. ! Beter het zekere voor het onzekere nemen toch!!
Succes ermee! Ik zou zo niet weten wat het is en wat er voor gebruikt moet worden!
3 doggies 
Een homeopaat zeg je?
Dan zou ik toch overgaan op de reguliere geneeswijze. In sommige gevallen helpt homeopathie gewoon niet en moet er anders naar gekeken worden.
3 doggies 
Die hond zou ik dringend antibiotica geven, lijkt erop dat heel de zone langzaamaan ontstoken geraakt. Bij koorts zou ik nooit vertrouwen op homeopathie of fytotherapie, hij heeft volgens mij veel pijn!

ja ga morgenvroed direct een andere da bellen .een second opinie laten doen bij een niet homopatische da.

nu we zijn naar een collega van onze eigen da geweest. alleen niet homopatisch. de ph waarde zuurgraad uit de urine was wat te hoog. verder zijn ze met een slangetje naar binnen geweest waar de urine uit komt was goed .poot ook goed allleen te zwaar maar is met 1 jaar al gecastreerd. 39.0 koorts kon ook van de sters. bloed geprikt en onderzocht ook goed .nieren lever hart alles prima. alleen als we wilden moesten er 1 a2 tanden verwijdert worden. maar een hovawart is erg gevoelig voor narcose dus mag niet teveel hebben. nu mijn vraag aan medeforums moeten we dit nog doen op deze leeftijd. 9 jaar en 8 maanden.ja daar kan wel onsteking van onstaan. maar hij heeft deze tanden al lang zo. en wij poetsen de tanden bij de honden en harde brokken zei zij maar dit doen wij ook .lam rijst.graag jullie menig en reactie zijn van harte welkom .astor en vrouwtje.

astor wordt dinsdag geholpen in iedergeval gaat er 1 kies uit misschien meer wel onder algehele narcose en moet dan een halve dag blijven.hij had gisteren bij de da 39.5 koorts en zijn ph urine waarde zuur en lever was te hoog zij denkt dat het van de tanden en kiezen komt dat er ontstekingen in het lichaam zitten.ze houden contact met ons en mocht er wat verkeerd gaan door de narcose dan bellen ze direct. hoop dat alles goed gaat. ben wel bang maar het is beter voor astor. miny en de hovawarts
3 doggies 
van kiespijn kan je behoorlijk ziek zijn. kan hij geen gasnarcose krijgen?
heel veel succes dinsdag.

astor is net met gerard naar de da. hij wordt straks onder narcose geholpen. dacht hij en rex baasje gaat met ons wandelen. heb hem lekker een tijd bij mij op bed gehad en heel veel geknuffeld ben wel bang want er worden kiezen getrokken. omdat hij niet mocht eten net rex pas eten gedaan. duimen jullie mee dar het goed gaat met de operatie ?hij is een halve dag weg. mij geluks boy de tranen komen nu met bakken.liefs astor en rex en van ons
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "achterpoot" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?