pedegri harde brokken goed /slecht

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Lady,,,Melissa,,,RoccoLady,,,Melissa,,,Rocco

honden foto van Lady,,,Melissa,,,Rocco

maar om de vraag van de topic kort te maken we kunne ons advies wel geven maar uitijndelijk heeft ieder zijn eigen conclusie en ervaring en mensen gaan discuseren vanuit hun ervaring of wat ze horen en zien en waar kom het dan uit ieder trek zijn eige plan

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pedegri harde brokken goed /slecht" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel Claire & Tess & BonnyClaire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

honden foto van Claire & Tess & Bonny

ha ha ha... nee hoor.. ik vent mijn humeur niet op jou :-) En ik red het prima in de wereld hoor.... maak je niet ongerust.....

maar als jij zegt "dit had ze ook op RC"... I rest my case.... en als je hond volgens jou DA "intollerant" is... pedigree adviseren ???????? hmmmmmmm

Maar goed, als jij pedigree wilt geven... ga je gang... ieder zijn meug... maar ga dan hier niet vragen of het goed is als jij toch al je conclusie getrokken hebt.....






honden page profiel Alie, Kaleo & HajiAlie, Kaleo & Haji

honden foto van Alie, Kaleo & Haji

@Izzy

Is er bij jullie geen goeie landwinkel in de buurt? Daar haal ik altijd mijn groente en fruit vandaan. Worden geen of in ieder geval zo weinig mogelijk bestrijdingsmiddelen gebruikt. Kun je bijv. goed aan de appels voelen. Voel maar eens een appel uit de supermarkt of een verse appel. Die uit de supermarkt zit een hele vette chemische filmlaag omheen en dat zwerft niet alleen in de schil, maar door de hele appel!

honden page profiel ukkieukkie

honden foto van ukkie

The_Nicky, Cavom staat er wel gewoon bij!

honden page profiel ukkieukkie

honden foto van ukkie

Cavom Compleet 18% Rund, schaap 39% Mais, tarwe, rijst Granen (mais, tarwe, rijst), vlees en dierlijke bijproducten (rund en schaap), oliƫn en vetten Bio-industrie Nee 4200 160 gram 1,75/kg20kg=34,9

honden page profiel *~ Izzy ~**~ Izzy ~*

honden foto van *~ Izzy ~*

@Alie, ja we hebben hier een natuurwinkel, maar die ligt een beetje uit de buurt. Je gaat er niet even heen om van alles te halen, omdat ze ook weer niet alles hebben.

honden page profiel Angela en DieselAngela en Diesel

honden foto van Angela en Diesel

@ shadow,

in europa zijn de dierenvoederfabrikanten juist NIET verplicht om eerlijk alle ingredienten te vermelden, dus je weet nooit wat je nu werkelijk koopt.

@ ts

je komt er over een paar jaar vanzelf achter hoe "goed" pedigree is, als je hond allerlei rare "menselijke" kwalen gaat vertonen. en jij betaalt dalijk zelf de rekening voor je starre houding.
sommige mensen worden ook oud met roken en junkfood, maar of ze gezond oud worden? ik ken mensen die voortdurend klagen dat ze van de medicatie aan elkaar hangen, maar dat ligt uiteraard niet aan hun lifestyle

honden page profiel Claire & Tess & BonnyClaire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

honden foto van Claire & Tess & Bonny

ps: 4, 5 0f 6 schappen verder in de AH op de "diepvries-afdeling" vind je "smuldier" of "Rodi"... niet de beste KVV maar altijd veel beter dan Pedigree.... wil je voor makkelijk verkrijgbare gaan....

honden page profiel Jimmy (Zinno)Jimmy (Zinno)goedgekeurde fokker

honden foto van Jimmy (Zinno)

die reclame van pedigree vind ik wel goed...

honden page profiel CCgoedgekeurde fokker

honden foto van C

Ja die reclames zijn erg leuk, mits je het geluid uit zet O-)

honden page profiel Karin, Lina en Jazzy (Alex r.i.p.)Karin, Lina en Jazzy (Alex r.i.p.)

honden foto van Karin, Lina en Jazzy (Alex r.i.p.)


Een jaar geleden is hier door iemand op het forum de tekst geciteerd van een uitzending van Radar. Het ging over waar brokken van worden gemaakt. Ik denk als je dit leest wil je je hond al geen brok meer geven.
Ik zal de link hieraan toevoegen hoop dat het goed gaat.

http://www.hondenpage.com/hondenforum/23315/hondenbrokken.php

honden page profiel Nicky_The (niet meer actief)Nicky_The (niet meer actief)

honden foto van Nicky_The (niet meer actief)

Tnx Fanny, ik was nogal moe gister avond en heb er waarschijnlijk overheen gelezen ;-) Maar Cavom ziet er nog niet zo slecht uit :-)

Ik heb gister trouwens biologische broodmix gekocht, dus zonder E stoffen. Zit nu in de bakmachine, ik ben benieuwd naar de smaak! Het was goedkoper als koopmans en koopmans heeft E stoffen. De mix die ik nu heb ruikt lekkerder en is goedkoper. Je hoeft er ook alleen water aan toe te voegen :-)

honden page profiel ukkieukkie

honden foto van ukkie

Eet smakelijk zo Nicky!

honden page profiel Nicky_The (niet meer actief)Nicky_The (niet meer actief)

honden foto van Nicky_The (niet meer actief)

Dank je.. Bedoel je de cavom brokken of het brood :p (grapje)

En.. had ik al gezegd dat het goedkoper was :p

honden page profiel shadowshadow

honden foto van shadow

claire ALSJEBLIEFD wat zeur je nou je leest blijkbaar helemaal niet wat ik schrijf.
de dierenarts heeft me dat niet geadviseerd wij hadden een proefverpakking liggen, en omdat ze niet tegen vele brokjes kon hebben we die gegeven om te kijken hoe of wat. Toen dit goed ging en zij naar de dierenarts moest heb ik gezegt dat ze van deze brokken geen uitslag/diarree e.d. kreeg.
En toen zei hij: als zij het er goed op doet blijven geven want het kan zijn dat ze intolerant is voor die andere brokken.
Nee maar clairtje heeft altijd gelijk en verdraai mijn verhalen maar, wordt je een flinke meid van hoor! ga zo door. En daarbij vroeg ik helemaal niet of pedigree goed was voor mijn hond, dat was Janny en Remco. Wat wordt ik simpel van mensen die niet normaal lezen en maar wat heen en weer liggen te roepen. Actie reactie hoor. Niks tegen jou persoonlijk maar vind dat je nu wel heel krom reageerde.

honden page profiel shadowshadow

honden foto van shadow

hmm zoals ik prive al schreef, ik krijg dit laatste bericht niet verwijderd.
dus ook via deze weg excuses Voor het botte gedrag, ik had het ook anders kunnen omschrijven.

honden page profiel Claire & Tess & BonnyClaire & Tess & Bonnygoedgekeurde fokker

honden foto van Claire & Tess & Bonny

is goed hoor... ook van mij excuses... ik was ook niet bepaald in een opperbeste bui... O-)

honden page profiel shadowshadow

honden foto van shadow

dankje claire, zit ook wel goed:-) zit ik jou te verwijten dat je jebui op mij botviert, doe ik hetzelfde haha pff. stelletje geiten dat we zijn(K) kusje hoor!

honden page profiel Senna en SnowySenna en Snowy

honden foto van Senna en Snowy

Nu we het toch over goede en, laten we zeggen, minder goede merken hebben.
Ik vraag mij eigenlijk af hoe het komt dat juist de makkelijk verkrijgbare merken (die in de supermarkt liggen en ik gewoon met mijn dagelijkse boodschappen kan inslaan) juist altijd als de "mindere" genoemd worden hier. Het is niet omdat het de goedkoopste zijn.
Waarom kan ik geen goede brok of vlees in de supermarkt vinden?

honden page profiel Nicky_The (niet meer actief)Nicky_The (niet meer actief)

honden foto van Nicky_The (niet meer actief)

Ik weet dat fabricanten zelf kunnen bepalen of hun voer in de supermarkt, bij de dierenwinkel of bij de dierenarts te koop komen. Ik denk dat de betere merken niet als supermarkt voer gezien willen worden, maar juist als het betere voer.

Op de betere merken zal waarschijnlijk ook minder winst zitten en dan moet je meer zakken verkopen om net zo veel winst te draaien.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "pedegri harde brokken goed /slecht" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 4 van 4 12 3 4
Volgende forumvraag: Fjury is drachtig
^