
hadden jullie hier ooit van gehoort?
Het lijkt me echt een hele fijne hond. Hij is wat kleiner als een (oud) duitse herder, maar lijkt er wel heel erg op!
als je er meer over wilt lezen, kun je hier kijken:
http://www.chodsky-pes.be/index.php?option=com_content&view=article&id=24&Itemid=27
een foto:
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Chodsky Pes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
3 doggies 
Willen jullie eens ophouden al die mooie rassen te laten zien
.
Weer zo'n prachthond!
3 doggies 
echt een super mooie hond.
had er nog nooit van gehoord
2 doggies 
Ik kende het ras al (ook niet zo heel lang hoor
) En inderdaad, een mooie hond.
Dit is een foto van de grootmoeder van Ayka,
wij fier natuurlijk
En de beschrijving van het karakter klopt volledig, een echte familiehond.
3 doggies 
Ja ik ken die honden, ze zijn echt PRACHTIG!
Ben totaaaal verliefd op ze, zet ze gelijk in me lijste!
3 doggies 
Prachtige honden, Heeft veel weg van een oud duitse herder, wat is het verschil tussen de chodesky pes en de duitse herder qua karakter?
2 doggies 
Ik vind ze ook echt supermooi! Die wilde ik ook eerst. Maar er is waarschijnlijk moeilijk een fokker te vinden
2 doggies 
Op een andere forum waar ik zit, hebben er best veel mensen zo'n hond! Een stuk of 3, ofzo
@Linda
Qua karakter zijn ze volgens mij vergelijkbaar met de Duitse Herder, ik heb wel nog geen DH gehad. Die vind ik ook te groot.
We hadden eerst zin in een Border Colli, tot we de CP via een Tsjechische vriendin leerden kennen...
3 doggies 
Vandaag heb ik zo'n mooie hond op Animal Event gezien, maar dan een volledig zwarte. Een prachtig dier en inderdaad iets kleiner dan een 'gewone' herder.
Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Chodsky Pes" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?