Beagle bezitters

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel SandraSandra

honden foto van Sandra

Wij hebben sinds twee weekjes ook een Beagle-teefje genaamd Amber. Wat een geweldig hondje. Het gaat steeds beter met het zindelijk worden, ze is erg vrolijk en super met onze kinderen. Ze kan inmiddels zitten, liggen en ze tracht ook een pootje te geven :-)

Omdat mijn man en ik beide werken, leren we haar ook iets langer alleen te zijn, tot nu toe gaat dit erg goed. Ze moppert maar heel even als ze de bench in gaat, en is vervolgens stil totdat er weer iemand thuis is.

Ze had gisteravond ineens een heel dik buikje. Ik heb toen de dierenarts maar even gebeld, die gaf aan dat dit waarschijnlijk van een worminfectie is, we hebben haar meteen maar even ontwormt. Hebben jullie Beagle hier ook wel eens last van?

groetjes Sandra

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Beagle bezitters" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel barcobarco

honden foto van barco

wij hebben twee honden waaronder een beagle van 2,5 jaar

honden page profiel NicoleNicole

honden foto van Nicole

Hallo,

Wij hebben maar liefst 3 beagels, wat een geweldig ras is het toch.
Maar ook zo eigenwijs
Kay wordt in aug 3 jaar zoey is in dec 1 jaar geweest en onze storm wordt 11 maart 1 jaar oud.

Groetjes Nicole en haar 3 beagels

beagle-addict (Gast)

ook ik heb 3 beagles.
Met 1 van deze beagles doe ik behendigheid.
kan echt niet meer zonder.
kom net terug van crufts en heb daar 220
beagles gezien... :-)

honden page profiel gerlindegerlinde

honden foto van gerlinde

wij hebben ook een beagle, genaamd Palinka. ze is nu 10 maanden!
heel ondeugend. altijd aan het kijken of ze iets kan stelen en als ze iets heeft genomen komt ze ons uitdagen om het terug af te nemen.
het zelf komen brengen doet ze spijtig genoeg niet.
tijdens het wandelen loopt ze de hele tijd te snuffelen.als ze niet verder wil, probeert ze zich los te trekken. dit is al 3 keer gelukt. we zijn altijd bang dat ze gaat gaan lopen en haar zo kwijt geraken.
weten jullie mss een tip hiervoor??

alvast bedankt
Gerlinde en palinka

honden foto van chantal Skye en Floki *Bailey *Devil en *Gizmo

Wij hebben een kruising? beagle reu is 3 jaar en wel een hele lieve hond alleen zit er ook wat angst in helaas al van pup af aan was 3maand toen ik m kreeg hij heet bailey en is eigenwijs maar kan ook super luisteren loopt los op stal(midden in het bos) loopt tussen mijn jonge konijnen en wast ze hahaha en gaat ook los naast het paard het bos in. en heel soms gaat hij in het bos zijn neus achterna maar gaat nooit ver weg

esther (Gast)

hoi
morgen krijgen we onze beagle pup na alle negatieve reacties over t ras is het heerlijk om jullie te zien kletsen over jullie schatten.
ik wil graagmee kletsen over onze sjors straks en tips zijn altijd fijn.
groetjes esther

honden page profiel stevensteven

honden foto van steven

Hello, wij hebben ook een beagle-reu genaamd Jack. Juist 1 jaar oud.

Het is een lieve spontane hond. Houdt van wandelen en jagen achter onze kippen. Overdag zijn mijn vriendin en ik gaan werken maar onze hond kan mooi stil thuis blijven.

We zijn naar de honden school geweest, je kan nu liggen,af, blijven, high five en nog ander dingetjes. :-)

We zouden geen andere hond meer willen. vele groetjes van de Jack

honden page profiel stevensteven

honden foto van steven

hey, mijn beagle is nu een jaar. We geven hem nu 2 maal per dag eten.
Mijn vraag is hoeveel gram mag je juist geven.De juist hoeveelheid gevraagd?
gr Jack O-)

honden page profiel SuzanSuzan

honden foto van Suzan

Dit is compleet afhankelijk van het soort voer dat je je hond geeft.
Als je brokken voert staat het op de zak aangegeven....

honden page profiel stevensteven

honden foto van steven

Merci, kheb het gevonden :-D

jefke (Gast)

ik wil een beagle maar kunnen deze honden regelmatig alleen blijven ??

jefke (Gast)

kan een beagle zich ook uileven in een toch wel redelijke grotte tuin ??

;-) :-D grt

honden page profiel Corrina  & BaileyCorrina & Bailey

honden foto van Corrina  & Bailey

Een beagle kan niet lang alleen zijn. De mijne is dan wel van 8 tot 5 vaak alleen en wordt dan tussen de middag wel uitgelaten.

Maar zij zit in een buitenren en dit gaat echt super.

Allen laten in de tuin zou ik niet doen, beagles kunnen zeer goed graven en ontsnappen dan ook.

Een beagle is een hond die regelmaat nodig heeft, Ook moet je strikt zijn..
Ik heb nog geen spijt van Bailey maar ik heb dan ook een goede regelmaat voor haar ingebouwd!

Maar wel leuke!

jefke (Gast)

hoe zou ik het dan oplossen woensdag is er iemand thuis maar in de week hoe zou ik dat oplossen zou ik hem buiten laten of mag hij binnen blijven

alvast bedankt grts

jefke (Gast)

hey corrina en bailey

hoe groot is jou buitenren ongeveer

kun je me nog meer info geven hoe je een beagle
verzorgdt

en hoe ik heb alleen thuislaat met wat hij hem kan amuseren

en welk eten dat hij moet krijgen

hoe meer informatie hoe beter

groetjes en bedankt
:-D ;-)

celine (Gast)

Hallo hondeneigenaars,

Wij hebben sinds 1,5 maand ook een beagle reu,en hij heet Tom.
Dat het een pittig ras is waren we zeker voor gewaarschuwd en hadden er van te voren veel over gelezen.Tom is erg enthousiast ,maar is ook erg intelligent.dat is denk ik ook het probleem,als je ze niet consequent opvoed krijg je zo'n vervelende hond.moet zeggen dat het aardig lukt.ben zelf op puppy curcus gew en voor de rest probeerd hij alles niet 1 keer maar wel 40 keer bv dat hij op de bank wil.ben erg strikt en het gaat steeds beter .hij begint er zelfs al van te balen als ik het hem weer verbied.blaffen doet hij alleen als hij nadat hij op zijn donder heeft gekregen om nog ff het laatste woord te hebben.vind ik wel grappig ,maar laat dat zeker niet merken.kom veel met andere honden in aanraking en kan hem gewoon los laten met uitlaten .1 tip roep hem tussendoor met jou commando en beloon hem en laat hem daarna weer gaan ,dus niet alleen roepen als je van plan ben om hem aan de riem te doen.
ben al helemaal gek van hem het is een echte kroelerd.
tot nog toe gaat het prima en ja ook tom heeft al een keer mijn jas door de tuin gesleept terwijl ik op het punt stond om te gaan werken ,maar heb de jas omgeruilt voor een brokje en heb er niet op gereageerd.werkt bij tom het beste .

gr celine

ingrid (Gast)

ik ben nieuw hier
en weet nog niet goed hoe het werkt ik ben in het bezit van 2 beagletjes van 6 maanden

Anoniem (Gast)

sara

wat geef jij de beagle te eten. wij zijn steeds aan het wisselen.]
sinds 4 maanden is lady bij ons ze is drie jaar oud en ee geweldig lieft hond.

wat is een goede voeding voor lady. ze moet wat afvallen en nog heel veel vertrouwen in ons
krijgen. is erg bang.

groet joke

honden page profiel BrutusBrutus

honden foto van Brutus

onze hond brutus kreeg brokken ook van de dierenarts ,maar zijn ontlasting bleef zacht,wij zijn overgestapt op energique diepvries voor puppies   en hij doet het nu fantastisch.

honden page profiel BrutusBrutus

honden foto van Brutus

even voorstellen Brutus 5 februari wordt ie 5 maanden oud. geen stamboom ,maar we hebben zijn vader en moeder ontmoet allebei beagle.
maar Brutus is groot schofthoogte al 40cm en gewicht 13,5 kilo. en hoe groot zijn jullie pups, zal ie nog veel groter worden?

honden page profiel BrutusBrutus

honden foto van Brutus

Brutus at ook poep van hem zelf en van andere honden, niet teveel aandachtig aan geven tijdens het wandelen en ik ga hem voordat we gingen wandelen kleine penssnoepjes en dat werkte bij hem.

dit weekend voor het eerst mee geweest met beagleclubnederland BCN/ heerlijk gewandeld met ongeveer 25 beagles ook op sommige plekken los gelaten wat een prachtig gezicht!

Hond plast niet bij mijn man in regen (Gast)

Help!!!!
Als ik onze storm van 19 mnd uitlaat in de regen is er niets aan de hand en doet hij zijn behoeften.
Als mijn man het doet en het regent doe hij helemaal niets kwa behoeften terwijl hij wel nodig moet.
We hebben alles geprobeer, belonen, snoepjes etc
Wie weet de house tip?

Anoniem (Gast)

Ik heb een vraag mbt de sterilisatie.
 Wij hebben onze beagle "overgenomen" van een collega. Een heel lief hondje, het was liefde op het eerste gezicht. :-) Vandaag zijn wij bij de DA geweest. De arts adviseerde om haar te steriliseren. Ons Roosje(wat een naam:-)) is echter 6 jaar oud. En de vorige eigenaar had nooit problemen met wat dan ook. Maar ik schrok even toch ik van de arts hoorde wat zij wel allenmaal kan krijgen als niet gesteriliseerd is.
Weet iemand iets meer van? Alles is nieuw voor mij dus elk advies is welkom!

Fran (Gast)

Hallo

 

Is dit forum nog steeds actief. Of is het een beetje uitgestorven? 

Kristina (Gast)

Hallo,

 

Ik  beheer samen met nog 2 andere beagle baasjes een beagle forum.

Voor degene die graag willen praten met andere beagle baasjes en hun ervaringen willen delen over dit ras : google maar naar beaglebabbelbox ook op fb kan je beaglebabbelbox vinden voor degene die interesse hebben natuurlijk ;-)

groetjes,

Kristina

 

Anouk (Gast)

Hoi! 

 

Mijn beagle Bruno (reu) is nu 1,5 jaar, heb hem gekregen als puppy en ik ben onwijs dol op hem. Soms wat stout en ondeugend, maar ook zo lief voor kinderen en andere honden. Dat laatste gaat de laatste tijd alleen niet zo goed. Ik merk dat hij dominanter wordt en hij de ruzies als het ware uitlokt... Ook wordt hij dominanter naar mij en mijn vriend, uiteindelijk weet hij wel zijn plaats, maar zo hoort hij helemaal niet te doen vind ik.

Ik zit er dan ook over na te denken om hem te castreren. Ik heb al wat DA praktijken gebeld voor informatie en die zijn allemaal erg open en geven ook hun oprechte mening. Toch vraag ik me af of iemand van jullie hier ook mee te maken heb gehad en of jullie tips hebben.

 

dankjewel , 

groetjes Anouk

Steven (Gast)

Dag Anouk.

 

Onze was ook dominant bij de andere honden en tegen ons. Maar sinds we hem hebben gecastreerd is het een hele andere hond. Alleen moet er nog beter op ze voeding gelet worden want ze komen wel bij met de kilo's.

 

mvg Steven

Kitty Smit (Gast)

Onze beagle Kira is nu 6 mnd.....een echte ondeugd maar luisteren doet ze ook super goed. Nu hebben we te horen gekregen dat ze wat aan de dikke kant is ???? ze krijgt puppy voer van Royal Canin en houden ons echt aan wat er op het schema staat. Maar volgens een DA assistente zetten die er altijd meer op want dat is lekker voor de omzet ???? Verder krijgt ze zo nu en dan eens een lekker hondekluifje en verder niks.

Naar mijn idee dus echt niet te veel. 

Iemand een idee hoeveel gram ze per maaltijd mag hebben? Ze krijgt nu sinds kort twee keer per dag eten.

Alvast bedankt voor jullie reactie.

Groeten Kitty

Sarah (Gast)

Hallo allemaal!

Sinds zaterdag 6 juni zijn wij trotse eigenaar van onze geweldige beagle pup! Zijn naam is Fenn :)

Het is een schatje! Maar we hebben wat schrik dat we alles te snel willen... Wanneer begin je best met dingen zoals zit etc.. Benchtraining verloopt ook niet zoals gehoopt, maar mss leggen we onze lat te hoog nu? :)

Verder is het een superlieve deugeniet. Maar hij knabbelt heel graag, vooral in handjes en de oren van de hond van mijn schoonouders. Hoe kan ik hem dit afleren?

Alvast merci voor de inspirerende verhalen!

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Beagle bezitters" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

pagina 2 van 3 123
Volgende forumvraag: Kruising ChowChow-stafford
^