ze had me opgesloten !!

39 reacties · pagina 2 van 2

Mariette Boers

17 oktober 2010, 21:28 3 doggies

Hahaha, wat leuk verhaal. Zo had ik een keer mezelf en Mascha op gesloten buiten de deur, in de regen, omdat ik de sleutel was vergeten. Gelukkig kwam mijn man na vijf minuten wachten thuis. O-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ze had me opgesloten !!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

Pluche

17 oktober 2010, 21:34 3 doggies

Grinnnnnnnnnn... de piep in de koelkast...goeie tip!!
Wiggle wil zijn piepbeest ook altijd vermoorden nét als ik lekker ff tv wil kijken

J.

17 oktober 2010, 21:42

Wat een geweldig verhaal zeg!
Zit hier echt met een grote lach, gewoon super :-D
Ze zal er zeker plezier in hebben gehad, geweldig slim hondje! ;-)

Nathalie schreef het onderwerp

17 oktober 2010, 21:44

He ja het is misschien niet Isha maar de wraak van Oscar, omdat hij van mij de koelkast in moet als hij teveel herrie maakt :-D Nee echt ik deed dat met de speeltjes van Billy ook, zo ruiken ze die niet meer en denken ze er ook niet verder over na. Isha is daar hardnekkiger in dan Billy, ze kan bij een kast blijven staan grommen en zeuren en erop krabbelen als er een speeltje van haar in zit. En met die Oscar kan ze echt heel vervelend doen omdat die zoveel lawaai maakt. Je geeft hem nog maar een kleine por en hij gaat al gillen... :'(

Lizzie en Sterre

19 oktober 2010, 16:42

Oh wat eng zeg !!

Wij hebben dat probleem met de keukendeur; tegenover die deur tegen de muur in de gang staat het kinderhekje (voor de hondjes) en als die 2 terroristen te druk aan het spelen zijn wil die wel eens omvallen. Dan gaat de keukendeur dus niet meer open!! Ik heb heel veel geluk gehad dat m'n vriend de keren dat het gebeurd is thuis was, want anders zou ik ook een probleem hebbben XD

Kelvin, Monique en Kira & Mila

19 oktober 2010, 17:02

Hhahaha mooi verhaal :-D


nee ik heb wel regelmatig dat Kira zo nodig 's morgens vroeg moet, dat ik me haast om buiten te komen met haar, en vergeet de sleutels mee te nemen.

Vooral op zaterdag wil me dit wel eens overkomen zo na een drukke weer op het werk
Er vervelend als je vriendin zo diep in slaap is, ze de deurbel niet hoort.
Kira vondt het niet zo erg, wandeling van 3 uurtjes zo in de ochtend :-)

Marleen , Blacky & Justy

19 oktober 2010, 17:50

@ Kelvin
TIP : plaats een hondenluike!
Ben er ook al vaak moeten doorkruipen tot grote vreugde van Blacky en hilariteit bij de buren.

Georgina

19 oktober 2010, 17:53

Haha!
Misschien kan je haar leren de deur open te maken?
Stef heeft mij juist vandaag kunnen binnen laten ipv opsluiten! ;-)

Dit onderwerp staat op slot

Het onderwerp is niet meer recent en staat in het archief. Wil je over "ze had me opgesloten !!" praten, begin dan een nieuw onderwerp in het hondenforum.

^