De zoektocht naar een pup.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

Men (Gast)

Lieve allemaal,

Mijn droom gaat eindelijk in vervulling, de zoektocht naar een gezellige gezinshond gaat nu echt beginnen!
Alleen ging het gelijk de eerste keer al mis.. een broodfokker in Heemskerk.. Uiteraard geen bezoekje gebracht, niet eens afgebelt nu ik er zo over nadenk! Omdat bij deze meneer al meerder malen invallen werden gedaan en 83 zieke honden werden gevonden. Toen kwamen we bij een gezin, en die hielden verschillende puppies in een veel te kleine bench of schoenendoos. Nog nooit zo'n vieze, stinkende huiskamer gezien trouwens!! We gingen weg met enkele vlooienbeten en verdriet, omdat de puppy zo schattig was, maar zichtbaar nog te jong en doodziek.
Ons vertrouwen in particulieren is helaas nog maar heel klein, en op marktplaats zien we zowat iedereen als slechterik. Maar het kopen van een betrouwbare ierse softcoated wheaten terrier kennel is gewoon financieel niet haalbaar. Voor een modaal gezin met een maximaalbudget van zes á zevenhonderd euro, is er haast geen beginnen aan.

Wie zou ons kunnen helpen aan een betrouwbaar adres om toch onze droomhond te vinden?

Met vriendelijke groetjes, Men.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De zoektocht naar een pup." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel EstherEsther

honden foto van Esther

Hoi Men,

En toch wil ik je adviseren om een betrouwbare fokker te zoeken al kost het veel geld.

Ga nu sparen en zorg er voor dat je dan het geld beschikbaar hebt. Je zal er geen spijt van krijgen.

groetjes van esther

honden page profiel ..

honden foto van .

Een betrouwbaar adres kom je idd toch op betrouwbare fokkers terecht.Niet dat ik denk dat ze daar alleen te krijgen zijn.Maar de enig betrouwbare andere optie is volgens mij dat iemand eenmalig een nestje wil en dit dus op een goede betrouwbare en gezonde manier doet.En die moet je dus echt via via horen.Of erg veel geluk hebben dat je ergens een advertentie ziet.

Goed dat jullie die puppies hebben laten zitten.Vreselijk zoals je het beschrijft.Hartverscheurend gewoon.Ongeloofelijk moeilijk ook om zonder pup weer naar huis te gaan dan.Maar zo ontzettend verstandig.

Groetjes Marianne

honden page profiel jolanda jolanda

honden foto van jolanda

hoi,
je zou op bijv MP een gezocht advertentie kunnen zetten.
de malafide handelaren hebben zoveel pups dat ze je advertentie niet zullen lezen,
en de kans dat iemand met zomaar een keertje een nestje, dat wel doet is groot.
groetjes jolanda

honden page profiel sandrasandra

honden foto van sandra

men natuurlijk kost het iets meer dan bij de malafiede f.ckers.
ik heb zelf zo een verhaal voorgehad,en ook bij de eerste de beste kennel te kopen,waar ik uiteindelijk bedrogen ben uitgekomen,want mijn zieke york heeft toen al bij al,aankoop dokters en ziekenhuisrekeningen 2500 gekost ,dus uiteindelijk meer betaald dan dat ik bij een goede fokker zou betaald hebben met een gezonde pup.het is ieder zijn recht te doen wat hij zelf wil,maar dit is geen wijzende vinger ,maar goede raad,dus kijk liever wat langer uit ,en betaal iets meer ,kijk je ogen uit je hoofd rond in welke omstandigheden dat de honden leven,vooraleer je je aankoop doet.heb dit zelf meegemaakt ,en wil dit geen meer maal meer meemaken.miss via de rasvereniging kan je een goede hond beschikbaar krijgen,het is het horen altijd waard,in ieder geval veel succes met je zoektocht

honden page profiel monicmonic

honden foto van monic

Niet alles wat op mp staat is per definitie slecht maar je moet gewoon goed vragen en kijken..en wat de andere al zeiden zoek een goede fokker het is het echt waard ik heb het ook gedaan en ook ik had het geld niet zomaar liggen dus ook voor sparen nou het scheelde wel want het duurde nogal lang voor we überhaupt een pup hadden.Dus bij een rasvereniging gaan vragen naar jou droomhond kan nooit kwaad die weten echt meer en hebben goede adviezen die weten ook wie er op dat moment pups zouden hebben;-)
succes met je zoektoch naar jou droomhond:-)
greetz monic

honden page profiel treestrees

honden foto van trees

Kijk eens op www.sphoek.com,wie weet zit daar de hond/pup van je dromen bij,deze dieren hebben het zo nodig,waar ze nu verblijven,hebben ze zo weinig toekomst :'(
De mensen daar kunnen je helpen,bij de pup/hond qua karakter,en bezonderheden :-)

honden page profiel NynkeNynke

honden foto van Nynke

En anders hebben wij er nog 7 in de aanbieding;-) Met voor de 100 volle procent betrouwbaar.. Want ze groeien met teveel liefde op :-D

Alhoewel er zijn er al 4 weg:-D

Succes!!

honden page profiel caro en de teckelscaro en de teckels

honden foto van caro en de teckels

ga naar de dieren arts of hondenschool of vereneging kan je altijd betrouwbaren adderessen geven :-D

honden page profiel Nienke & de roedelNienke & de roedelgoedgekeurde fokker

Een hond van een goede fokker (te vinden via de rasvereniging) kost inderdaad meer geld. Ik ken mensen die dus net als jullie, dat niet konden betalen, dus gingen ze voor de malafide goedkope fokker. Binnen 2 jaar hebben ze voor 2000 euro aan operaties moeten betalen. Geen gewricht van de hond deugde. Na 2 jaar hebben ze hem in moeten laten slapen...In dit geval en heel veel andere gevallen, ben je dus uiteindelijk goedkoper uit met een hond van een goede fokker, die beide ouderdieren heeft laten onderzoeken op voorkomende kwalen.
Nog iets om voor op te passen, je kan een goedkopere hond wel betalen, maar wat als je hond een ongeluk krijgt of ernstig ziek wordt? Dierenartsenrekeningen kunnen heel hoog oplopen...
Er was toevallig net een item voor kenmerk vorige week hierover. Over mensen die operaties voor hun huisdieren niet kunnen betalen. Dierenartsen krijgen vaak de vraag of ze dan het dier maar in willen laten slapen.

Als je echt graag een hondje wilt, ga dan voor een leuke kruising, die hebben vaak niet de rasspecifieke problemen, of een hondje uit het asiel en stop het geld wat je daarmee uit spaart in een potje voor later, als je het nodig hebt voor onverwachte kosten. En komen die kosten niet? Dan doorsparen voor de droomhond die je zoekt?

Ik hoop dat er een leuk hondje op jullie pad komt.

honden page profiel de belsde bels

honden foto van de bels

hier vind je vast meer info over dit ras:
http://www.wheaten.nl/pupinfo.htm

hoe er ook rekening mee dat de aankoopprijs nog maar het begin is, een hond moet goede voeding krijgen, brengt soms hoge dierenartskosten met zich mee,...

honden page profiel Ik & RoosIk & Roos

honden foto van Ik & Roos

Op de marktplaats? Dat valt reuze mee, je moet gewoon goed kunnen kiezen. Wij gingen naar een familie die Dalmatiërs fokt, echt lieve mensen en lieve honden en helemaal niet vies ofzo. Ook via marktplaats gevonden trouwens..

dennis J...... (Gast)

Mijn achternaam in puntjes want ik schaam mij dood wat ik op internet allemaal lees.
Mensen kijk goed uit en koop nooit een hond ergens omdat de prijs je aanstaat,maar koop een hond omdat je een vriend voor het leven wil.
Je kan gerust op Markt plaats kopen met en zonder stamboom want er zijn ook veel mensen die zonder stamboom fokken omdat er bij het raad van beheer ook zeer hoge prijzen gerekend worden voor een lullig papiertje en dat toch door berekend wordt aan de nieuwe eigenaar.Ik adviseer iedereen kijk en informeer op de clud site van het ras dat je zoekt verdiep je er in dan weet je ook wat een pup normaal kost en dan zal je zelf ook begrijpen dat je een pup niet voor 3 à 4 hondered euro goedkoper kan kopen.
Doe je dit dan toch dan kan het wel eens duurder uitpakken en zal je op de blaren zitten en veel verdriet :'( hebben.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "De zoektocht naar een pup." wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^