Bijtende pup deel 2.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Romy Romy

honden foto van Romy

Ik zit met het zelfde probleem.
We nemen ontzettend veel tijd voor haar opvoeding.
(Lees de hele dag)

Ze is ontzettend slim, we laten haar al los uit want ze luisterd gewoon ontzettend goed.
Zit, poot, af, blijf. Ze kan het allemaal.

Maar dat bijten blijft een groot probleem.

Terug bijten, gillen, nee zeggen, in haar nekvel van je af duwen, negeren. Ze lijkt het alleen maar leuk te vinden en blijft doorgaan. Ze heeft ook absoluut niet door dat ze fout zit. Ze ziet dit als een uitdaging voor spelen.

Ik heb alle topics van bijtende pups al doorgelezen, maar er komen allemaal technieken langs die wij al eerder hebben toegepast.

Ze krijgt sinds een week ook elke dag een paar keer verplichte bench rust. Dit helpt al wel.

Verder is het een ontzettend lief diertje.
Iemand ook tips voor mij?

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bijtende pup deel 2. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel NynkeNynke

honden foto van Nynke

Onze rottweiler zag het ook allemaal maar als een spelletje..

Maar naderhand zijn we tot de oplossing gekomen.. Een waterpistooltje iets onverwachts wat ze niet leuk vinden op het moment uitvoeren.. Een bak knikkers op de grond laten vallen! Of iets waar hij van schrikt. Maar er geen trauma aan over houdt!

Dat hielp bij onze rottweiler wel aardig goed.

Daarbij tijdens het spel goed zijn gedrag in de gaten houden.. En als ze het weer doet.. Haar snuit pakken dichtdrukken en naar beneden duwen.. En anders op haar rug! (niet met grof geweld natuurlijk haha..)Maar wel even dat ze weet dat er met je niet te spotten valt..

Als je al zoveel met haar bezig bent.. Dan garandeer ik je dat je ook hiervoor een oplossing zult vinden!

Als ik het ras zo zie.. Heb je er ook veel geduld voor nodig!! Maar je gaat het redden.. Aanhouder wint right?

Succes!! En mocht je deze technieken al toegepast hebben? Dan spijt het me.. Dan zou ik het ook niet meer weten..

Mischien een gedragdeskundige vragen?

Liefs,

Nynke

honden page profiel aadjeaadje

honden foto van aadje

ik denk dat je zelf al een goede oplossing hebt gevonden lekker veel rust

hoe oud is je pup?

liefs

honden page profiel Margje & BikoMargje & Bikobijna goedgekeurde fokker

honden foto van Margje & Biko

Hey,

Ook zou ik bij het eerste beetje al op staan en weg lopen. Komt ze achter je aan, dan zet je haar even weg, bijvoorbeeld op de gang. Even is maximaal vijf tot acht minuten.
Ze moet echt gaan leren: bijten betekend einde spel.
Hierbij geld wel dat je het even vol moet houden en heel concequent moet zijn, al bijt ze heel zachtjes, meteen is het spel over.
Doordat ze nog niet zo hoog in haar adrenalinepeil zit van het spelen maakt het op dat moment ook nog indruk.
Niets zeggen, niet boos zijn, alleen stoppen met spelen, weglopen of haar bij haar halsbandje pakken en rustig naar de gang begeleiden.

Succes, Margje

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "Bijtende pup deel 2. " wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
^