arthrose

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Phiep en de meidenPhiep en de meiden

honden foto van Phiep en de meiden

Gisteren met Coco naar de dierenarts gegaan en die heeft gezegd dat ze arthrose heeft,ze is al 10 dus ik begrijp het wel maar alsnog is het echt niet leuk.
Nu heeft ze ander voer en pillen en proberen we het haar zo makkelijk mogelijk te maken.
Heeft iemand ideen over hoe we het het beste kunnen aanpakken?
Groetjes Phiep

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "arthrose" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden foto van Annelies & Déru†, en de Puli,s Ixy en Kwint

Hoi Phiep, :-) zou met mijn hond naar een homeopathische dierenarts gaan Voor artrose zijn genoeg middelen, Die minder ingrijpend zijn dan de medicijnen die je krijgt bij een reguliere DA. Je denkt toch al die richting uit!! Honden kunnen zeer oud worden met artrose zonder dat dit pijn moet doen of kreupelheden veroorzaakt. Slijtage hoort nu eenmaal bij het ouder worden! :-D

honden page profiel  martine martine

honden foto van  martine

je kan ter ondersteuning seraquin dog geven, helpt hier wel degelijk goed.

honden page profiel  martine martine

honden foto van  martine

sorry vergeten, zwemmen is heel goed voor een hond met artrose.

honden page profiel bets-bean&raiderbets-bean&raider

honden foto van bets-bean&raider

ja was eerst hotmix maar die was vervangen na
primeval gelatinaat.
ik gebruikt het voor bean een klein suiker lepeltje vol smorgens een beetje en avonds.
dat is samen 1 lepeltje vol na een week al resultaat.
bean loopt beter.
en is ook goed voor atrose.
dus is een optie kijk maar eens.
veel sterkte met je hond hoor.

honden page profiel EliseElise

honden foto van Elise

mijn hond heeft ook jaren artrose gehad,
een zachte deken voor hem, veel zwemmen, niet TE ver lopen,trap lopen is eigenlijk niet goed.

honden page profiel corrie koopmancorrie koopman

honden foto van corrie koopman

Wat naar voor de hond maar met medicijnen kunnen ze toch nog wel een fijn leven hebben ik hoop voor je dat de medicatie helpt.En ga wat meer met haar zwemmen en laat haar maar geen trappen lopen

honden page profiel Phiep en de meidenPhiep en de meiden

honden foto van Phiep en de meiden

Bedankt voor alle tips :-)ik ga er zeker iets mee doen, vooral met het zwemmen want ze is er zowiezo al gek op(labrador)

honden page profiel elinaelina

honden foto van elina

groenlip mossel is goed voor honden met artrose..
er is een brok van royal canin in de handel speciaal voor honden met hd en/of artrose waar dit aan toegevoegd is.
ik weet niet of je het ook ergens als supplement kan krijgen. maar t schijnt goed te werken. t zorgt ervoor dat de gewrichten meer gewrichtsslijm gaan aanmaken zodat er minder wrijving en speling is in de gewrichten en dus minder botafzetting.

mijn am. staff teefje had ook artrose. vanaf een vrij jonge leeftijd.
veel zwemmen inderdaad en warm houden.
rustige bewegingen en uitkijken in mul zand voor verdraaien van de gewrichten.
ik gaf niet altijd pijnstilling omdat zij dan te ruw ging pelen en dergelijke en dan meer/sneller geblesseerd raakte.
uiteindelijk ontkwam ik er niet aan uiteraard er zijn veel goede in omloop inderdaad, gelukkig..
sterkte met je hond!
groetjes.

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "arthrose" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: oorspray
^