loopsheis

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Anja van KesterenAnja van Kesteren

honden foto van Anja van Kesteren

Hallo allemaal,

Kathi is gisteren...ze is 6 maanden loops geworden en ze verliest uiteraard weinig bloed, maar ik krijg het niet voor elkaar om haar een broekje aan te trekken.
Hoe is jullie ervaring???
Normaal loop ik 's morgens altijd ee heel eind langs de Maas met haar en is ze enthousiast wanneer ze haar vriendinnetjes en vriendje ziet, maar vandaag wilde ze niet eens verder lopen!
Uiteraard hou ik haar nu konstant aan de lijn!
Wat zijn jullie ervaringen met loops zijn en hebben jullie nog tips?
Bedankt voor jullie reactie!

Groet Anja en lik van Kathi( niet zo fris nu...hahaha)

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "loopsheis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

honden page profiel FemkeFemke

honden foto van Femke

Hoi Anja,

Of het je deze loopsheid nog gaat lukken weet ik niet, maar je moet het broekje iedere dag iets langer aandoen, zodoende wenst ze eraan :-) en natuurlijk regelmatig belonen dat ze het goed doet.

Tja en wil ze echt niet en jij vind het verder geen probleem dan zou ik haar geen broekje aandoen, je geeft aan dat ze constant aan de lijn loopt dus daar zou niets kunnen gebeuren :-)

honden page profiel < Liesbeth & Igor >< Liesbeth & Igor >

honden foto van < Liesbeth & Igor >

www.hondenpage.com/honden-encyclopedie/wid_28-Loopsheid.php
Misschien heb je daar wat aan? En ik heb gehoord dat een loops teefje inderdaad minder puf kan hebben om te wandelen, maar misschien dat de experts je hier wat meer over kunnen vertellen.
Succes!

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

je hond een loopsbroekje aantrekken, er zit een nadeel aan, als er toch weinig bloedverlies is, je hond kan zich niet goed schoonhouden, meestal houden honden zich zo schoon dat je niets vind.

weet niet of je kleine kinderen over de vloer hebt lopen, maar anders zou ik dat broekje maar weglaten. :-D

en dat je hond niet zo ver wilt lopen, de eerste dagen zijn ze wat hangerig. dat is heel normaal, de zijn honden waar je niets aan bemerkt, en dr zijn honden die wel hangerig zijn, niet te veel tutten met je hond, want ze zijn best aanhalig nu, en tuurlijk wat extra aandacht schenken, en de wandelingen niet te lang. rondjes zijn al genoeg. en zeker aan de lijn houden. de loopsheid duurt drie weken, en drie weken zijn ze vruchtbaar, of je hond wilt is een andere zaak, hou ze goed in de gaten want er komt straks een dag dat ze zelf op de loop wilt, dus goed in de gaten houden.

Anja van Kesteren (Gast)

Bedankt voor jullie reactie!

Het broekje wil Kathi echt niet aan, dus we laten haar maar en we vinden nauwelijks iets!

We hebben nu nog vloerbedekking liggen, maar die gaat er over 6 weken uit en dan krijgen we laminaat en dat zowieso wat frisser met een hondje in huis!

Ze houdt zichzelf inderdaad goed schoon en we hebben geen kleine kinderen meer thuis.
Alleen kan ze nu even niet op schoot van onze verstandelijk beperkte dochter waar ze mee op de foto staat!

Groet van Anja en Kathi

honden page profiel RoosRoos

honden foto van Roos

hoi Anja

Luna is pas ook loops geweest.
Ze had toen ook weinig puf om iets te ondernemen, ze was echt veel slomer dan anders. Het bloed verlies was niet echt noemenswaardig , ik vond dat erg meevallen.
We gebruiken geen broekjes, omdat ze zich dan zelf goed kan schoon houden.

groet Roos

Helaas, dit onderwerp staat op slot.

Dit komt doordat het onderwerp niet meer recent is en in het hondenforum archief terecht ik gekomen.
Als je over "loopsheis" wilt praten in het hondenforum dan kun je het beste een nieuw onderwerp aanmaken

Volgende forumvraag: Rode peper
De HondenPage maakt gebruik van cookies. Dit zorgt er voor dat onze website voor jou als bezoeker beter werkt. Daarnaast gebruiken wij o.a. cookies voor onze webstatistieken en advertenties.info / verbergen en toestaan
^