
Hoi!
Ik ben opzoek naar een goed Y tuigje dat niet schuift, niet te dicht achter de oksels zit, niet op de luchpijp drukt en waar de ring op het tuigje ligt.
Bestaat dat?
Iemand een idee?
Alfast bedankt!

Dierenoppas amersfoort.nl. Daar hebben ze de tuigjes die jij zoekt. Ik zelf heb voor mijn puber een y-tuigje wat goed bevalt. Je kan ook je hond meenemen naar petplace, daar wordt je ook goed geholpen.
3 doggies 
Zoek eens naar het "perfect fit" harnas. Dit tuig bestaat uit 3 onderdelen die je afzonderlijk van elkaar moet aanschaffen, naar de maat van je hond. Ook kun je deze overal afstellen, waardoor deze zo goed als "perfect" aansluit op de bouw van de hond. Het tuig is zowel stevig, als bedekt met zacht fleece, waardoor ie niet zou moeten schuren. Aanrader!
Je zou ook nog kunnen kiezen om een tuig op maat te laten maken, maar dan ben je heel wat meer geld kwijt.
3 doggies Bij mijn honden vallen de AnnyX tuigen het beste.

Bedoel je deze?: https://www.dierenoppasamersfoort.nl/product/annyx-tuig-luxe-gevoerd-ytuig-hondentuig-speurtuig-wandeltuig-anny-x-harnas-hond-y-vorm/
En die blijft ook recht zitten? 

Klinkt goed! Ik ga kijken
3 doggies 
Mijn ervaring met y tuigen is dat degene die ik geprobeerd heb, en dat zijn er velen, allemaal scheeftrekken. Dat hoeft overigens geen probleem te zijn. Mits het niet zo veel scheef trekt dat er een voorpoot uit gehaald wordt. En daar is diki heel goed in, vandaar hier een perfect passend borsttuig.
1 doggies 
Alweer? Gewoon ff naar de winkel en passen of opmeten, bestellen, passen en dan de herrie van het retoruneren.

Alweer? Gewoon ff naar de winkel en passen of opmeten, bestellen, passen en dan de herrie van het retoruneren.

Alweer? Gewoon ff naar de winkel en passen of opmeten, bestellen, passen en dan de herrie van het retoruneren.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?