Wat is dit..... neurologisch

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Haha, wat een kleine grapjas. Fijn dat ze zich weer beter voelt!  "

Klopt ze is zo leuk. Paar jaar terug leerde ik haar spulletjes in een bak te leggen. Op een gegeven moment stond ze  meer dan meter vd bak af, beweging met haar kop en het speeltje vloog vanaf afstand in de bak. Die snuit van haar, zo van, scheelt toch lopen. Zeg nooit dat ,,niet,, werkhonden niets kunnen leren. Binnen twee dagen had ze dit door. Twee x een tien minuten oefenen.

honden page profiel Karin, Lucky*, Duke* en BuddyKarin, Lucky*, Duke* en Buddy 3 doggies

honden foto van Karin, Lucky*, Duke* en Buddy

Dat was schrikken Ineke!! Hopelijk blijft het nu goed gaan met die eigenwijze Diki :-D ;-)

honden page profiel UkkePuck UkkePuck 3 doggies

honden foto van UkkePuck

" Dank jullie.
 
Puck, Het gaat goed met haar.Merk niets meer aan haar.  Sokken vlogen de afgelopen dagen weer door de lucht voor ze in mijn hand werden geduwd. Wandelen, rennen, alles is als vanouds.
Horsea, ik ben al hij zo,n dierenarts. Inderdaad heel fijn.
  "

Ooh dat is fijn te lezen. Laat de sokken maar vliegenhp-shiny.

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

Even een update.

Alle onderzoeken waren goed, en door iemand hier op het forum, kwam ik erachter dat de verschijnselen die ze heeft, bijwerkingen zijn vd cerenia tegen misselijkheid. We gaan afbouwen en dan vier Tot zes weken aankijken. Epilepsie is het dus nog niet.

honden page profiel UkkePuck UkkePuck 3 doggies

honden foto van UkkePuck

Gelukkig.

Hopelijk gaat het goed wanneer de cerenia is afgebouwd.

Succes en ik duim voor jullie.

honden page profiel Horsea Horsea 3 doggies

" Dank jullie.
 
Puck, Het gaat goed met haar.Merk niets meer aan haar.  Sokken vlogen de afgelopen dagen weer door de lucht voor ze in mijn hand werden geduwd. Wandelen, rennen, alles is als vanouds.
Horsea, ik ben al hij zo,n dierenarts. Inderdaad heel fijn.
  "

Ah dat wist ik niet. Fijn dat het nu weer beter gaat, en met het afbouwen van de medicatie een goede prognose denk ik 

honden page profiel TessaTessa 3 doggies

Wat jouw hondje heeft zou paroxysmale dyskinesie kunnen zijn, dat is een bewegingsstoornis.  Mijn Havanezer heeft het ook en heeft dezelfde verschijnselen en heeft zo nu en dan een aanval.  Het is verwant aan epilepsie maar dan zonder het bewustzijn te verliezen. Paul Mandigers heeft zich erin gespecialiseerd maar er is verder geen behandeling voor.

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Wat jouw hondje heeft zou paroxysmale dyskinesie kunnen zijn, dat is een bewegingsstoornis.  Mijn Havanezer heeft het ook en heeft dezelfde verschijnselen en heeft zo nu en dan een aanval.  Het is verwant aan epilepsie maar dan zonder het bewustzijn te verliezen. Paul Mandigers heeft zich erin gespecialiseerd maar er is verder geen behandeling voor. "

Dank je Tessa,  ook dit was inmiddels bekend, oorzaak dus oa medicatie (mandigers). Het stuk van Mandigers stuurde mijn dierenarts aan mij door. . Gelukkig zijn er geen aanvallen meer geweest, dus de link met cerenia is voor mij wel gelegd. 

Heeft jouw hondje er vaak last van?  En op welke leeftijd begon het? Het kan door gluten komen, maar dat is alleen officieel vastgelegd bij de border terrier.

pagina 2 van 2 12
Volgende forumvraag: Anicura in Kassa
^