Hond gedraagt zich anders

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel BuddyBuddy

We hebben een mannetje van 6,5 jaar oud. Nu valt het ons de laatste 2 weken ineens op dat hij heel erg aan mijn moeder haar kleding ruikt, constant, loopt constant achter haar aan, wil niet van haar afwijken, likt op de plekken waar ze gezeten heeft, en dit is iets van de laatste weken. Het is een Shihtzu Maltezer mix. Ik weet wel dat mijn buren voor het eerst een vrouwtjes hond hebben, die nu ongeveer een jaar oud is. De vorige honden waren allemaal mannetjes. Mijn vraag is: is dit gedrag voor een hond die op een loops vrouwtje in de buurt reageert? Het hondje is nu namelijk wel op leeftijd waar ze loops kan worden, 13 maanden ongeveer, het is een Schnauzer. Of zou dit iets medisch zijn? Ik moet wel zeggen dat ze elkaar nog nooit fysiek echt ontmoet hebben. De buren van mijn buren hebben sinds kort ook een hond erbij, maar we weten niet of dit een vrouwtje of mannetje is. Toevallig zat hij net op de bank te piepen toen die hond voorbij kwam lopen. Hij eet ook een heel stuk minder. Hij lust nu bijvoorbeeld alleen maar de lekkere dingen, niet zijn ochtend, middag of avond eten en hij lijkt geen pijn te hebben. 

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

Even aan de buren vragen of de hond loops is ,dan weet je dat. Zo ja, het gedrag dat je beschrijft bij je hond kan daar heel goed bijhoren. Bij twijfel dierenarts.

 

Is je moeder daar dan op bezoek geweest, want ik zie dat verband anders niet. Heeft je moeder misschien ergens last van dat ze anders ruikt? Of andere parfum?

honden page profiel jantienjantien

honden foto van jantien

Een gek antwoord van mij, kan je moeder soms zwanger zijn?

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Een gek antwoord van mij, kan je moeder soms zwanger zijn? "

Dacht ik ook aan, jij durft het te vragen. hp-thumbsup

honden page profiel BuddyBuddy

" Een gek antwoord van mij, kan je moeder soms zwanger zijn? "

Nee, mijn moeder is eind de 60 

honden page profiel BuddyBuddy

" Even aan de buren vragen of de hond loops is ,dan weet je dat. Zo ja, het gedrag dat je beschrijft bij je hond kan daar heel goed bijhoren. Bij twijfel dierenarts.
 
Is je moeder daar dan op bezoek geweest, want ik zie dat verband anders niet. Heeft je moeder misschien ergens last van dat ze anders ruikt? Of andere parfum? "

Het kan zijn dat mijn hond misschien 1 keertje aan de buurhond gesnuffeld heeft en lange tijd geleden misschien kan dat al genoeg zijn? 

honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

honden foto van Alaska's Finest!

Honden kunnen zich heel anders gaan gedragen als mensen ziek zijn, voor ze dat zelf voelen. 

Als het puur gaat over een loops teefje in de buurt, dan zou je hond in het algemeen ander gedrag gaan vertonen (zoals onrust, piepen, zeuren, naar buiten willen) en zich niet specifiek op je moeder richten (die blijkbaar geen contact heeft met dat hondje uit de buurt).

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Het kan zijn dat mijn hond misschien 1 keertje aan de buurhond gesnuffeld heeft en lange tijd geleden misschien kan dat al genoeg zijn?  "

Als dat hondje toen niet loops was, is dat onwaarschijnlijk dat hij daar nu op reageert, of ze moet NU loops zijn en dat kan je even navragen.

honden page profiel BuddyBuddy

" Honden kunnen zich heel anders gaan gedragen als mensen ziek zijn, voor ze dat zelf voelen. 
Als het puur gaat over een loops teefje in de buurt, dan zou je hond in het algemeen ander gedrag gaan vertonen (zoals onrust, piepen, zeuren, naar buiten willen) en zich niet specifiek op je moeder richten (die blijkbaar geen contact heeft met dat hondje uit de buurt). "

Mijn moeder zegt dat ze blaasontsteking heeft... kan dit zo zijn? De vorige keren dat ze blaasontsteking had deed hij volgens mij niet zo. 

honden page profiel jantienjantien

honden foto van jantien

Ga maar eens even met de buren praten.

Sommige honden worden getraind om bepaalde kwalen te ruiken aan mensen.

Een hondenneus ruikt vele malen beter dan een mensenneus.

 

honden page profiel yooopyooop

honden foto van yooop

" Mijn moeder zegt dat ze blaasontsteking heeft... kan dit zo zijn? De vorige keren dat ze blaasontsteking had deed hij volgens mij niet zo.  "

Dat kan zeker zo zijn, ik heb leukemie, maar voordat ik de diagnose kreeg was mijn Sam heel plakkerig, hij kleefde aan me.

honden page profiel Ineke2Ineke2

honden foto van Ineke2

" Mijn moeder zegt dat ze blaasontsteking heeft... kan dit zo zijn? De vorige keren dat ze blaasontsteking had deed hij volgens mij niet zo.  "

Dat kan zeker. Flinke Blaasontsteking gaat gepaard met bloed en dat ruikt een hond perfect.

Ooit een reu gekend die wild werd als visite kwam die ongesteld was.

^