3 doggies 
Wat weer een leuke update! :D En wat een leuk vooruitzicht om samen een huisje te hebben met Fudge plus zoon!

Vandaag kwam de chipper van Raad van Beheer om de pups te chippen. Ze gaven allemaal geen kik want terriërs moeten stoer zijn.
Toevallig was dit ook nog iemand die het ras zelf keurt op show, dus ze vond het leuk dat ze mocht komen chippen.
Daarna een dutje en toen ze wakker werden mochten ze de tuin inspecteren. Dit was niet de 1e keer maar vandaag konden ze wat langer omdat het wat beter weer was. Daar horen natuurlijk ook foto's van ieder bij!
Chunky het blij ei van alle pups. Alles is leuk! Behalve Maylo die is zooooooo eng.

Kokos de drukte maker en gaat lekker op avontuur. Hij ging er ook tussen uit toen ik hem wilde gaan oppakken. Hij zei 'dikke doei! Dit is veels te leuk!'.

Kaatje die vond het brrrr koud maar dat maakte niks uit. Ze ging op standje cross door de tuin heen.

En onze kleine Queen Krent! Die hopte door de tuin heen als een klein pluizig konijntje.


Wat worden ze leuk
Heerlijk de wereld ontdekken.

Dankje allemaal en wordt de laatste twee weken volop genieten van ze. We hebben nu defintief keuzes gemaakt wie naar wie gaat en welke bij ons blijft :)
Dat blijft echter hier nog even een verassing :D vandaag is de fokster van Fudge nog geweest met der beste vriendin die één van de dames gaat krijgen.
We hebben ze gewogen, stand-foto's gemaakt, laten spelen in de tuin en toen waren ze k.o.
Deze foto vanochtend nog gemaakt. Lucky shot van ze.
3 doggies 
Hoeveel keer moest je drukken en scrollen tot ze onbewegelijk lief zaten? Man, wie kent dat niet dat je foto wil maken en dan denkt dat spul, "neeeeuhhh ga ff wat anders doen nu" 
Krent lijkt toch weer de grootste op de foto en fijn dat jullie huisjes hebben gevonden, dat lijkt me echt het moeilijkste om te doen.

Haha niet zo vaak eigenlijk, gewoon een raar geluidje maken en ze blijven zitten en kijken.
Grappig want Krent is echt de kleinste van het hele stel, maar wel een kleine Queen Krent.
Ik zal het zeker moeilijk hebben als ze gaan, maar ook blij. Want het zijn een stelletje terror errors. Zodra ze wakker zijn wordt hier alles onveilig gemaakt en dat maal 4. Ze zijn ook echt toe om na morgen wat meer op vreemde plekken te komen. Want de woonkamer en de tuin wordt al snel te klein voor ze.

Ik vind ze alle vier mooi, maar degene met het hoofdje wat veel gekleurd is…prachtig, ….
Qween krent, maar dat zal zeker persoonlijk zijn.
3 doggies 
Queen Krent ik keur um
Snap helemaal dat je ook blij bent als dat stel slooptuig ook weer gegaan is. Hoop dat jullie leuke families hebben gevonden waar je ook een beetje op de hoogte gebracht wordt van het verloop.
Heb het eenmalig nestje kittens familie heel lang op de hoogte gehouden met af en toe een foto en verhaaltje van der. Helaas op yahoo mailadressen toen en dat bestaat al niet meer. Zou zo graag ff een foto willen sturen van hun kitten nu ze al 18 is.

Nou...het zijn met recht een stelletje Error Terror Terriërs.....XD
Wij waren even weg...ze zaten braaf in de puppyren. Maylo en Fudge los gewoon bij ze in de woonkamer. We komen terrug...en maken de woonkamer deur open en worden begroet niet door twee honden maar twee honden incl. 3 pups die los erbij liepen. Queen Krent niet...die lag heeeeeerlijk te pitten in de giga mand van Maylo.
Hartverzakking maar ook verbazing....wtf....hoe hebben jullie voor elkaar gekregen?!!! Ze waren in ieder geval erg trots op hun actie en super enthousiast. Wie het deurtje van die ren open heeft gekregen is mij een raadsel...ik verwacht één van de twee heren.....
Dus nu kunnen we ook dat poortje gaan vergrendelen met iets extra's XD. Ik had beter een houdini thema kunnen doen dan een bak thema.

Vandaag zijn de Error Terror Terriërs Bake Pups 6 weken. Vandaag stond hun eerste autoritje en dierenarts bezoek op de planning.
De autorit ging super, alleen Kokos moest even laten horen dat hij er was, maar ook die was stil omdat mama ook stil was.
Eenmaal bij de dierenarts moest haantje de voorste Kokos ook natuurlijk als eerste eruit. Nou dat heeft hij geweten. Want dan wordt jij gewoon als eerste getiterd. Meneer zijn stembanden deden het prima!
De rest heeft geen kik gegeven. Chunky hing erbij als een echte papzak XD.
Helaas niet beschermd door mama dus zijn ze geënt. Thuis hebben ze nog even de tuin geterroriseerd voordat ze volledig K.O gingen.
Wel nog even de week foto's gemaakt en vanaf nu gaan ze meer kennis maken met de buitenwereld.
Queen Krent is echt onze diva. Ze vind buiten zijn wel leuk maar brrr koud. Liefst knuffelt ze, ze is niet snel onder de indruk van iets.

Kaatje is onze blije meid. Alles is leuk! Met name mensen! Lekker zoenen en kwispelen met der staartje. Alleen is ze wel een kou kleum want brrrr wat kan het buiten koud zijn buiten.

Kokos...de etter van het hele stel en drammer. Liefst overal haantje de voorste zijn en overal zijn tanden in zetten. Nergens bang voor, zelfs niet de stofzuiger.

Chunky onze lekkere bourgondiër van het zuiden. Zoooo lief en een blij ei. Bijna alles is leuk! Behalve de stofzuiger...die is echt heel erg eng en stiekem ook opa Maylo.

3 doggies 
Jeetje wat gaat het snel zeg! Ik vind dit altijd wel een hele leuke leeftijd 

Ze zijn leuk maar ook heftig XD, het zijn echt terriërs. Je moet uitkijken waar je loop en Krent heeft er een handje van om aan je broek te hangen en ze blijft dan ook vasthouden.
Voor de rest zijn ze gewoon hartstikke grappig. Ze leren nu ook langzaam dat als ze uit de ren mogen dat we eerste de tuin in gaan om te plassen en te poepen.
Morgen gaan we een uitstapje maken naar het dorp. + s ochtends komt de eigenaresse van Jaiq (vader van de pups).
Ze hebben vandaag ook even één op één met Fudge bij ons door de straat gelopen aan het tuigje. Allemaal liepen ze mee en waren ze helemaal niet onder de indruk. Het zijn zo n open pups, heel anders dan Fudge was. Die was veel meer terughoudend.
3 doggies 
Haha ,je weet nu hoe leuk en bewerkelijk een nestje is ,
Leuke foto,s en nu nog ff genieten met zijn allen.

Ja dat is waar, dikke respect naar jouw! Ik vindt dit geweldig maar het vreet ook energie bij me.
Achja het is nu nog géén twee weken en dan gaan ze. Ik ga ze super veel missen maar ze zijn er heel erg aan toe om lekker naar hun nieuwe huisje te gaan en daar de wereld verder te ontdekken.
3 doggies 
Ja het vreet zeker energie maar geeft ook wel ontspanning,
Zo tussen de vijf en acht weken is het echt genieten vind ik ,en jou parsons zijn lekker vindingrijk met dat ontsnappen

Vanmiddag was de puppy party! Iedereen kreeg te weten welke pup van hun ging worden.
Hiervoor had ik 3D geprinte sleutelhangers laten maken van de pups. Zodat ze al een kleine aandenking mee konden nemen.

Ik kreeg ook nog een prachtig cadeau van de eigenaresse van Jaiq. Ze heeft een foto lijstje laten maken met de foto's van de pup, papa en mama. Super lief!
En toen kwam het moment der waarheid! Kreeg iedereen ook de pup waar ze op gehoopt hadden? Het antwoord is, JA!
Onze lieve Krent gaat Puk heten en gaat in het mooie Drente wonen. Zij krijgt een poezenvriendin en zal daar alles onveilig gaan maken. De nieuwe eigenaren, waren dolblij.

Kaatje zal Drop gaan heten en gaat naar Delft. Zij zal bij Jessie en tevens bij haar tante (Milka) en nichtje (Lila) gaan wonen. Drop zal uiteindelijk Agility gaan lopen en zal binnen de Taillights Family lekker gaan vertoeven. Ze zal ook haar oma, overgrootoma, tantes en der vader heel vaak gaan zien.

Kokos zal Kokos blijven heten! En blijft natuurlijk ook in Venlo wonen maaaaaaaaaaar niet bij ons. Hij zal bij Simone en der zoon gaan wonen die ook een oudere Parson hebben. Hij zal de Hei in Venlo onveilig gaan maken XD

Dat betekend dat Chunky bij ons blijft. Chunky zal zijn naam ook houden! Want wij vinden hem gewoon een Chunky Hunky. Waarom Chunky en niet Kokos? Omdat Chunky een milder karakter heeft dan zijn broer, hij lijkt erg op zijn oma Ananas en mama Fudge. Wij hebben heel lang getwijfeld tussen de heren maar Chunky is een stuk relaxer dan zijn broer en dat vind ik fijner. Tevens is de bouw van Chunky net iets mooier en gezien ik met hem wil showen is dat dan ook een logische keuze. Maar zijn karakter is de grootste doorslag gevende factor.

Iedereen heeft dus zijn voorkeur gekregen en daar waren ze heel blij mee. Volgende week gaat de laatste week voor Kokos in. Hij gaat als eerste weg en de dames blijven tot vrijdag de 27e, dan gaan zij ook :)
3 doggies 
Jaaaaa, dan had ik het wel goed, je schreef voor mij elke keer zo uitgesproken over Chunky, dat ik daarom dacht, ja hij wordt het.
Fijn dat iedereen de pup heeft gekregen naar hun voorkeur.
Aah en dan nu nog een weekje en de eerste gaat al op avontuur. Wat gaat dat toch snel.

Vandaag zijn de pups 7 weken oud! Dat betekend de week foto's. Ja en ik krijg ze er nog altijd goed op.
Gisteren hebben ze een fotoshoot gehad. Heel erg benieuwd naar deze foto's. Ik wil zelf een mooie herinnering van ze en ook met mama Fudge.
De laatste week van Kokos gaat in. Hij zal als eerste het nest verlaten en daar is hij heel erg aan toe.
Vandaag zijn ze per twee zonder mama even aan het lijntje naar buiten gegaag. Dat was een lol!
Puk aka Krent onze kleine Queen en politiehond in opleiding (hangt continue aan je broek). Blijeheid zelf en totaal niet onder de indruk van iets.

Drop aka Kaatje, verandert soms in Auto Drop dan gaat ze vroom vroom zoomies doen. Blije ADHD meisje, die kussies geeft met gevoel.

Kokos onze dappere terror terriër. Hij is super stoer en nergens bang voor...naja voor opa Maylo dan wel. Niks liever met mama de strijd aan gaan voor het flostouw.

Chunky onze lekkere hunky, hij probeert uit alle macht dikke vrienden te worden met opa Maylo. Hij is onze simpele, blije ziel die overal de lol in ziet.

Deze week gaan we nog even naar het dorp, dierenwinkel en naar het werk van mijn moeder en zullen ze waarschijnlijk hun tante ontmoeten (half zusje van Fudge). Plus nog een paar keer proberen om aan het lijntje te lopen.
3 doggies 
Ze zijn allemaal leuk. Maar Kokos vind ik zo leuk qua uiterlijk en uitstraling met dat vlekje op zijn oor. Als er dan meerderen zeggen wie ze het leukst vinden, mag ik het ook 
3 doggies 
Ik zie dat bij allemaal bloed is afgenomen uit de linker voorpoot.
Zijn ze al getiterd ofzo?
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?