
Haha nou dat zijn ze nu al, de tandjes beginnen nu langzaam door te komen en alles wordt even 'geproeft'.
Fudge wordt geterroriseerd maar onderling ze zijn ze ook al aardig bezig.
Gaat alleen nog maar gezelliger worden hahaha XD
3 doggies 
Gatverdamme, wil ze allemaal wel. Goed bezig met die nagels al
Scheelt weer de helft voor een nieuwe adoptant familie.

Dankje, vandaag is de fokster en der beste vriendin op bezoek geweest. Gisteren zijn er mensen uit mijn woonplaats komen kijken voor één van de reutjes en vandaag ook.
Alleen de mensen van vandaag had ik meteen zoiets van 'Nee!'. Terwijl het gisteren meteen goed voelde. Dus deze mensen geappt dat zij als ze er zelf 100% achter staan één van de reutjes gaan krijgen. Ze hebben zelf nu een 3 potige Parson en hebben daarvoor ook Parsons gehad. + een dikke pluspunt is ze wonen lekker in de buurt wat zal beteken dat de broertjes bij elkaar blijven!
De pups hebben nu wat meer ruimte gekregen en na volgende week mogen ze naar beneden. Want de ruimte die ze nu bij hebben gekregen...tja dat is toch wel even wennen.
3 doggies 
Daarom zou ik het al niet kunnen, ben ik er al gelijk klaarmee
Hopelijk voor elke doerak een platinium mandje zo direct.

Vandaag zijn de pups alweer 4 weken! Wat vlieg de tijd! Hun karakters komen steeds meer naar voren.
Inmiddels hebben we voor één van de reuen ook leuke pupkopers gevonden en jaja uit mijn woonplaats! Zelf hebben ze nu een 14 jarige drie-pootige Parson. We gaan kijken welke reu het meest geschikt zal zijn om daar te plaatsen.
inmiddels zijn het geen tandloze pittbulletjes meer. Het zijn landhaaien geworden, want hun tanden zijn door. Ze hebben vandaag ook hun eerst bolletje vlees gehad en dat ging er goed in.
Ook herkennen ze mij nu heel goed en moet ik maar ook Fudge het aardig ontgelden soms. Ze hebben een stuk er aan gekregen aan de werpkist, met een groenstrookje en hier doen ze allemaal netjes hun behoeftes op. Ze doen niks meer in de werpkist wat dus echt super is.
Ook onderling testen ze elkaar uit en dat gaat met veel geluid en tandjes gepaard, echte terriers dus.
Chunky Hunky is onze knuffelkont. Niks liever dan opgetilt worden en die tantjes uitproberen. Mijn haren zijn zo interessant om te 'proeven'. Hij is niet de meest dappere Dodo van allemaal.

Kokosje..onze meeste dappere. Hij gaat op avontuur uit en staat met zijn neusje overal vooraan. Maylo die kan hij handig aan!!! Ook hij is een knuffelaar. Maar als hij moe is dan gaan hij in een 1. Seconde van wakker naar K.O.

Krentje is pittige dame! Ook heeeeeel dapper en gebruik mij als bijt speelgoed. Ze doet niet onder voor der broers. Ook zij ligt het liefst bij je.

En dan Kaatje, ooooo lieve Kaatje. Ze vindt alles wel prima. Ze doet alles op haar eigen tempo. Is minder avontuurlijk maar steeds meer een knuffelkontje aan het worden. Ze wilde eerst absoluut niet opgepakt worden maar sinds deze week komt ze steeds vaker bij me op schoot liggen als ik in de werpkist zit.

3 doggies 
Heel herkenbaar van Zeno en zijn nestgenootjes. Die gingen ook van 'aan' naar 'uit'. Dan moesten de 'batterijtjes' weer opladen. 

Inmiddels zijn het error terror terriërs geworden. Jeetje wat zijn ze in 1 week tijd veranderd XD ze spelen nu buiten de werpkist en stukje ren. Dus door de gehele slaapkamer en een lol dat ze hebben. Met name Chunky vindt het GEWELDIG!
Want meneer is er inmiddels achter hoe hij de puppyren aan de kant kan duwen en kan ontsnappen. Tot blijdschap van de andere drie....want zo trof ik ze dus net aan. Ik was even boodschappen doen....XD

En ik zag er eerst maar drie...dus ik vraag nog heel simpel 'Is Kaatje er ook????' Jep die was er ook.
Inmiddels zijn ze ook naar Kvv, Kaatje had hier in het begin even moeite mee, maar inmiddels vindt ze het wel lekker. Maar mama Fudge geeft nog steeds de lekkerste slagroom. Morgen verhuizen ze naar de woonkamer want de slaapkamer is te klein aan het worden voor hun streken.
Hopelijk is het morgen ook wat beter weer dat ze dan voor het eerst even de tuin kunnen gaan ontdekken.
3 doggies 
Het zijn kleine avonturiers geworden. Dan moet je ogen in je achterhoofd hebben 
Ik ben benieuwd wat ze van de buitenwereld vinden.

Ze zijn niet onder de indruk, ik heb besloten ze vandaag al naar beneden te verhuizen. Dat vonden ze meer dan prima en reuze interessant XD

Ja ze hebben allemaal een huisje :)
De broertjes blijven lekker dicht bij elkaar wonen. Wij houden namelijk er eentje aan en de andere komt toevallig ook in dezelfde woonplaats te wonen.
Een van de dames gaat bij de beste vriendin van de fokster van Fudge wonen. Zij heeft de volle tante van Fudge en een nichtje.
En de andere gaat richting Groningen :) dus wel verspreid maar er is nu weinig vraag naar dit ras helaas. Ik ben daarom blij dat ze allemaal een huisje hebben gevonden. Want er worden nog 3 nesten verwacht bij 3 verschillende fokkers, maar weinig tot geen aanvragen helaas.
3 doggies 
en het is gedaan met de stilte lol. Kaatje vind ik nog steeds heel leuk, doet me denken aan mijn kat Lou, kleinste van het stel altijd opzij gedrukt, pfff werd me spookkie en is nog steeds de queen of the house hierro.

Vandaag zijn de Error Terror Terriër pups 5 weken oud. Wat gaat het snel! Ze zijn ondeugend, blij en soms wat overmoedig met name de heren zijn dit.
Maylo heeft er niks mee en ze hebben goed door dat Maylo verboden terrein is. Zodra hij gromt zijn ze weg. Waar mama Fudge aan Gentle parenting doet...maakt opa Maylo korte mette met ze.
De kvv wordt met smaak gegeten, Kaatje is om en Krent doet alsof ze nooit anders heeft gedaan. Aanstaande donderdag komt de chipper van raad van beheer en volgende week maandag staat de titer bij de dierenarts gepland. Het gaat snel snel snel.
Chunky Hunky is ons blij ei. De aanstichter van het spelen en zo onbezonnen. Dapper maar als opa Maylo gromt dan is meneer als eerste weg. Lekker op de rug in slaap vallen als een baby dat is toch wel lekker.

Kokos is onze avontuurlijke dappere dodo. Hij is niet snel onder de indruk....naja behalve voor Maylo dan. Hij is ook onze grootste zeurkous, want meneer denkt dat hij al groot genoeg is om continue buiten de puppy ren op onderzoek te kunnen gaan.

Kaatje...o Kaatje is onze lieve gezellige tante. Snel onder de indruk maar herstelt zich razend snel. Ze weert zich inmiddels prima tegen der broers en laat echt niet meer door zich ondersneeuwen.

Krentje is binnen de puppyren de Queen al is ze de kleinste. Ze vreet zich tegenwoordig goed rond aan de kvv. Alleen buiten de ren....is alles best wel spannend en een beetje eng.

P.s ja de dubbelzijdige duct tape is inmiddels uit de kast gehaald om ze zo op de foto te krijgen ;)
3 doggies 
Wat maakt zo'n ene week veel verschil op die leeftijd. 
Ik had helemaal niet verwacht dat Maylo zo veel respect zou afdwingen. Ik dacht die is vast de goedzak die liever afstand probeert te nemen, maar ze krijgen helemaal geen puppy credits van hem, haha.

Ja is echt bizar, het zijn echt hondjes nu.
O nee, Maylo doet echt niet aan puppy credits. Dat heeft hij nooit gedaan. Hij accepteert uiteindelijk wel pups maar hij dwingt wel respect af. Fudge had vanaf dag 1 respect voor hem. Buiten kan ze een draak zijn naar hem maar binnen....als hij gromt is ze weg.
De enigste die lak heeft aan hem is Lilly en dat is de half zus van Fudge. Die woont hier een dorp verder en is van een goede vriendin. Die heeft ook een intacte parson reu maar die heeft zelfs respect voor Maylo. Alleen Lilly vindt dat Maylo haar leuk moet vinden en dat vindt hij niet altijd XD. Op een gegeven moment is Maylo het spuugzat, ze kibbelen dan altijd even. Tegenwoordig stoppen we Lilly, want volgens mij lijkt het wel alsof ze het er om doet.

Voor 80% is het zo goed als zeker dat ik weet welke blijf :)
3 doggies 
"Ik denk dat ik misschien ook albwel weet welke blijft. Maar hou me stil, ben benieuwd of ik het tzt goed heb.
Leuk te lezen hoe de pupjes meer en meer echte karaktertjes vormen.
3 doggies 
Wow wat worden ze al mooi en groot. En ik maar denken dat Maylo een teefje was, zat ik even heel erg fout. Als je een reu er bij houdt, ben je niet bang dat dat op een gegeven moment problemen gaat geven? Twee reuen en een teefje in een huis?

Haha nee Maylo is al 13 jaar lang een reu XD. Nee inprincipe niet, Maylo is al ouder en kan inprincipe prima met andere honden ook reuen (mijn zus had toen ook een intacte bullmastiff reu).
Maylo is ook niet meer intact en Fudge wordt uiteindelijk geholpen. Ik heb geen nest plannen met haar en omdat we der zoon wel intact willen houden ga ik geen risico lopen.
Daarnaast wil ik binnenkort uit huis (dit jaar nog). Maylo is officieel van mijn moeder en zal ook bij haar blijven (ook gezien zijn leeftijd). Fudge en der zoon gaan met mij mee :).
3 doggies 

dus wel verspreid maar er is nu weinig vraag naar dit ras helaas. Ik ben daarom blij dat ze allemaal een huisje hebben gevonden. Want er worden nog 3 nesten verwacht bij 3 verschillende fokkers, maar weinig tot geen aanvragen helaas. "Ah fijn!
Bij welke fokkers?
Wij zijn eigenlijk niet op zoek hoor maar Jill is zo'n leuk hondje, geen parson maar wel dat formaat en ook terrier(mix). Denk dat ze een broertje of zusje heel leuk zou vinden :P

O leuk en bij de fokster waar ik alles mee doe wordt een nestje verwacht. Met een reu die nog geen nesten in NL heeft gehad dus echt nieuw bloed en ondanks dat mama een gladharige is worden er alleen broken of ruwharige pups verwacht omdat papa ruwxruw gen heeft. Heel erg benieuwd naar deze combi omdat mama Bloem echt een lieverd is.
Dan bij een Orange White Dot maar dit wordt een heel klein nestje zei de fokster al.
En dan nog bij uhm Parson Pack, die ken ik niet super goed maar is ook al langer een fokker.
3 doggies 
. Goed over nagedacht, super hoor. 13 jaar, had ik ook niet gedacht.

Taillights Fade :) ze heeft FB en de aankondiging staat daar op. Fudge komt van haar, zo ook Jaiq de reu de papa van dit nestje.
3 doggies 
Mag ik jullie ff complimenteren "Error Terror Terriers" en die naampies geweldig!
Dacht dat Kaatje de kleinste was(lijkt zo op de foto's) maar dat is Krentje dus. Zijn allemaal
jes om te zien iig.
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?