Mijn lieve Aila - weer naar Utrecht geweest p.7.

plaats een nieuw onderwerp in het hondenforum meest recente onderwerpen in het hondenforum

honden page profiel BottekeBotteke 3 doggies

honden foto van Botteke

" Foto van gisteren, is het geen plaatje  "

Yup hp-heart

honden foto van Marijke - Aila, Dinja & Evi

Joepie, Aila is vandaag weer goedgekeurd in Utrecht hp-heart Alleen bloed en urine laten nakijken deze keer (foto hadden we begin september al laten maken voor de operatie). 

Dusss volgende controle pas in januari weer! Dan gaan we een echo van haar bijnier laten maken. Het kleine tumortje daar was na een test in januari geen reden tot zorg, maar voor de zekerheid even controleren of deze niet groter is geworden vinden ze wel een goed idee. Dus prima!

Begin dit jaar begon ik dit topic met 'dat 2025 het jaar lijkt dat we afscheid moeten nemen'... zou het toch dan niet ? hp-hearthp-hearthp-heart

honden page profiel KeesKees 3 doggies

honden foto van Kees

Fijn joh dat t zo mooi gaat, op naar t nieuwe jaar met zijn allen!

honden page profiel UkkePuck UkkePuck 3 doggies

honden foto van UkkePuck

Top nieuwshp-thumbsup. Toch zo enorm fijn dat ze zo goed reageert op de medicatie.

Ik denk dat jullie kunnen gaan voor jaar 2026.

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

" Joepie, Aila is vandaag weer goedgekeurd in Utrecht  Alleen bloed en urine laten nakijken deze keer (foto hadden we begin september al laten maken voor de operatie). Dusss volgende controle pas in januari weer! Dan gaan we een echo van haar bijnier laten maken. Het kleine tumortje daar was na een test in januari geen reden tot zorg, maar voor de zekerheid even controleren of deze niet groter is geworden vinden ze wel een goed idee. Dus prima!
Begin dit jaar begon ik dit topic met 'dat 2025 het jaar lijkt dat we afscheid moeten nemen'... zou het toch dan niet ?  "

Oooooo wat een goed nieuws Marijke….  Gaat goed, lekker genieten van elkaar.   Nee geen afscheid , gaat toch goed …toekomst zal onzeker blijven maar voorlopig gaat het echt heel goed.   

honden page profiel BottekeBotteke 3 doggies

honden foto van Botteke

Wat ontzettend fijn om te horen smile Nu lekker relaxt de feestdagen in met je meissie zonder koppijn.

honden page profiel CatnDogCatnDog 3 doggies

honden foto van CatnDog

Helemaal top! hp-thumbsup

honden page profiel Marijke - Aila, Dinja & EviMarijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker

honden foto van Marijke - Aila, Dinja & Evi

Vorige keer was ik nog nagebeld door Utrecht want een deel van bloed uitslag kwam iets later. Haar witte bloedcellen bleken wat te laag te zijn. 

 

Dit kan nog wel eens fluctueren begreep ik. Dus afgelopen week bij eigen dierenarts de witte bloedcellen nog een keer na laten kijken, puur ter controle. 

Gelukkig waren deze weer goed hp-heart ook hart en longen klinken nog goed.

 

Soms ga je je toch zorgen maken want enkele keren per dag hoest ze een beetje, en soms snurkt ze tijdens het slapen. Maar gelukkig is alles verder nog steeds op groen! 

Tijdens het loslopen rent ze ook nog steeds heerlijk rond, dus ook daar zie ik nog niks raars hp-heart

honden page profiel Marijke - Aila, Dinja & EviMarijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker

honden foto van Marijke - Aila, Dinja & Evi

570280.jpg

na een uurtje rond rennen in het losloop gebied, moe! hp-shiny

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

Ze snurkt ? Oeps, gebeurd hier ook ….   Begrijp je zorgen hoor, gelukkig geen vervelende uitslagen bij je eigen dierenarts. Gaat heel goed met je meisje.  laughing

honden page profiel Marijke - Aila, Dinja & EviMarijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker

honden foto van Marijke - Aila, Dinja & Evi

" Ze snurkt ? Oeps, gebeurd hier ook ….   Begrijp je zorgen hoor, gelukkig geen vervelende uitslagen bij je eigen dierenarts. Gaat heel goed met je meisje.   "

Haha ja ze snurkt gelukkig niet heel hard, af en toe een beetje. Maarja vroeger deed ze dat nooit dus dan ben je meteen bang dat er misschien iets zit hp-angel

 

Maarja moet ook niet vergeten dat ze alweer 11,5 jaar oud is. Dus ouderdomskwaaltjes los van haar ziekte zullen ook langzamerhand gaan spelen 

honden page profiel Alaska's Finest!Alaska's Finest!goedgekeurde fokker 3 doggies

honden foto van Alaska's Finest!

Wat doet ze het goed, je mooie meisje! hp-hearthp-hearthp-heart

honden foto van Willemijn - baasje van Vika .           Bams  en Ogin   ¥ .

" Haha ja ze snurkt gelukkig niet heel hard, af en toe een beetje. Maarja vroeger deed ze dat nooit dus dan ben je meteen bang dat er misschien iets zit 
 
Maarja moet ook niet vergeten dat ze alweer 11,5 jaar oud is. Dus ouderdomskwaaltjes los van haar ziekte zullen ook langzamerhand gaan spelen  "

Ja dan maak je je natuurlijk zorgen, ik zelf heb altijd flinke snurkers gehad, van jongsaf aan, nu heb ik een  meisje die niet snurkt en dan als ik snachts wakker word dan luister ik of het goed gaat met dr. …….  laughing

honden page profiel UkkePuck UkkePuck

honden foto van UkkePuck

Fijn bericht Marijke.

Ja, dat snurken, als ze dat nooit heeft gedaan, maakt het je wel alert.

honden page profiel BottekeBotteke

honden foto van Botteke

Nou een hoekkie zoeken om te sterven doet ze iig niet zo te lezen yell Fijn om te horen Marijke en zorgen zal je altijd hebben, ze is nu eenmaal ziek, tis onder controlle.

pagina 7 van 7 12 3 4 5 6 7
^