Mijn lieve Aila - Lekker naar het strand geweest! En oktober controle P.11

308 reacties · pagina 9 van 11

Marijke, toch een spanning voor je, en ja wat je zegt, schrijft, alle drie 2026 in, en we gaan er voor dat het dat het hele jaar wordt hoor. laughing  De fotoos van je team , prachtig…. En wat heb je geboft de dag dat je naar utrecht moest , gisteren was het geen doen hier…..sneeuwstorm en opgewaaide sneeuw wel van een 80 cm, geen doorkomen aan hier…en jij bent nu weer veilig thuis, en kan er vandaag weer lekker op uit met je team.   laughing

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

8 januari 2026, 09:04 3 doggies

Geen echt slechte resultaten, maar ik snap dat ze toch voor wat onrust zorgen. 

Als je naar haar lieve snoet kijkt, ach, die lieverd wil je alleen maar het allerbeste wensen. hp-heart

Hopelijk voelt ze zich nog een hele tijd goed en kunnen jullie nog voluit genieten van het samenzijn. hp-heart

Kees

8 januari 2026, 11:02 3 doggies

Ai, het blijft spannend. Ik duim voor nog een lange tijd samen. 

CatnDog

8 januari 2026, 16:41 3 doggies

Ik vind het helemaal geen slechte uitslag. Een beetje groei van de tumor klinkt misschien eng, maar zoals de arts zelf aangeeft: ze is hartstikke stabiel. Jullie gaan gewoon lekker zo door. 

Heleengoedgekeurde fokker

9 januari 2026, 11:16 3 doggies

Mooie foto's van ze ,hp-thumbsup

Fijn dat het zo'n beetje stabiel blijft,

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

10 januari 2026, 11:16

Dankjullie hp-heart

571029.jpg

 

Zag gisteren pas dat ze aan één kant voor de echo wel heel erg hoog opgeschoren hebben. Vind ik helemaal niet erg hoor ( valt toch niet op als ze staat). Maar wel aandoenlijk dat kale buikje. 

( Dinja heeft ook nog steeds een kale buik, gaan maar niet door te hoge sneeuw met ze laughing)

Botteke en Big Winnie

10 januari 2026, 21:02 3 doggies
" Dankjullie 

 
Zag gisteren pas dat ze aan één kant voor de echo wel heel erg hoog opgeschoren hebben. Vind ik helemaal niet erg hoor ( valt toch niet op als ze staat). Maar wel aandoenlijk dat kale buikje. 
( Dinja heeft ook nog steeds een kale buik, gaan maar niet door te hoge sneeuw met ze )
 
  "

Johhh, heb hier eentje met een blote billen buikkie en enkel vachie laag bij de grond. Jullie moeten vooral rustig aan doen aan het herstellen. Eergisteren nog een kleine kaal op de rug  harrie aan spits, die had nul problemen. Wel veel actiever en alerter aan de kou.

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

gewijzigd 7 april 2026, 21:28

En we zijn weer drie maanden verder! En in deze maanden is er gelukkig ‘maar’ 3 a 4 mm bijgekomen. De tumor is nu 4,2 cm begreep ik. 9 maanden geleden was deze 3,5cm. Dus gelukkig gaat het nog steeds erg langzaam! 

In haar lies groeit wel relatief snel een knobbeltje (alweer). Over een paar weken gaan we even overleggen bij onze eigen dierenarts om deze wellicht toch te gaan verwijderen. 

Het is zoals de vorige keren weer oppervlakkig en een relatief lichte operatie (na 1,5 dag rolde ze alweer rond door het gras). Zolang haar long nog rustig is en zij nog zo’n fijn leven heeft dan kan ik het niet over mijn hart verkrijgen om die knobbel te gaan laten woekeren yell

 

Maar goed, de dierenarts voelde ook een opgezet plekje bij haar kaak. Waarschijnlijk irritatie na het kauwen van een takje of botje. Even in de gaten houden en desnoods aanprikken… want mocht dat wel iets kwaadaardigs zijn dan komen er geen operaties meer. 

Goed, to be continued! 
Maar tot nu toe nog steeds positief als je ziet hoe ver we al zijn gekomen hp-heart

 

571873.jpg571871.jpg

UkkePuck

7 april 2026, 22:37 3 doggies

Relatief goed nieuws dushp-thumbsup.

Hopelijk is er wat te doen aan het plekje in de lies.

Succes

CatnDog

7 april 2026, 23:11 3 doggies

Wat een beladen update. Aan de ene kant het goede nieuws van de langzame groei en aan de andere kant toch weer twee verdachte plekjes. Ik duim heel hard voor je mee dat het plekje in de bek niet kwaadaardig is. Je hoort altijd negatieve dingen over tumoren in de bek. 

Geef d'r maar een knuffel van me, die mooie lieve Aila. hp-heart

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

9 april 2026, 09:32

Dankjullie hp-heart ik zal haar zeker een extra knuffel geven! 

Die andere plekjes zijn zeker even spannend. Maar ga er voor nu even uit dat die bij de bek irritatie is van een houtje of botje(dat weten we over een weekje of 2) en dat die andere nog goed te behandelen is. 

Maar goed dat is een hele positieve insteek! Ik weet dat het mis kan zijn, maar ben al zo blij dat we zo ver gekomen zijn. Gelukkig overheerst dat hp-heart

yooop

9 april 2026, 21:58 3 doggies

Het kan vast geen kwaad als ik voor je keihard ga duimen..

UkkePuck

9 april 2026, 22:00 3 doggies
" Het kan vast geen kwaad als ik voor je keihard ga duimen.. "

Pas wel op voor overbelasting van je duimentongue-out.

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

11 april 2026, 10:36 3 doggies

Wat een schattige doggy is ze toch! 

Elk mooi moment is een geschenk hp-heart

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

12 mei 2026, 13:52

572234.jpg

Gisteren is het knobbeltje weer verwijderd! Ze doet het super. Gisteren toen ze weer mee naar huis mocht meteen gepoept en geplast. En vanochtend weer lekker gegeten en alweer een kwartiertje gewandeld.

 

Ze zijn bij de dierenarts erg tevreden. Ze is nog in zo’n goede conditie! Heel fijn om te horen. 

De bult in haar kaak is ook weer aangeprikt toen ze onder narcose was. Dit hebben we twee weken geleden ook laten doen maar toen was ze wakker en het beeld was toch niet helemaal duidelijk. 

Ik maak mij er niet te druk om, het beeld na het aanprikken en op de echo is dat het een cyste is. Maar wel fijn om even uit te sluiten dat er toch geen tumor in zit. Even afwachten! 

572236.jpg

Volgende week wordt mevrouw 12 jaar oud!! hp-heart

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

12 mei 2026, 14:05 3 doggies

Wat doet ze het goed, je lieve meisje. hp-heart

Ik las even je openingspost terug, met de verwachting dat je vorig jaar al afscheid zou moeten nemen.. en kijk nu es! Wat een zegen dat ze er nog altijd is. hp-heart

CatnDog

12 mei 2026, 14:19 3 doggies

Wat een fijne update! hp-thumbsup 

Ik duim mee voor een gunstige uitslag van het bultje in de kaak. Daar moet je je niet al te veel zorgen maken, aangezien haar algehele conditie zo top is. 

yooop

12 mei 2026, 14:21 3 doggies

Heerlijk nieuws, wat is ze fit heh, dankzij jou.!

Geniet maar fijn van haar, ze is een knapperd.

Botteke en Big Winnie

12 mei 2026, 18:29 3 doggies

Altijd als ik dit onderwerp zie maak me zorgen maar wat een geweldig nieuws hp-heart Op naar de 110 in honden jaren hp-shiny

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

2 juni 2026, 14:48

We zijn alweer een paar weken verder dus een kleine update smile

Een dag na de operatie was Aila weer de oude. Deed meteen alles weer mee en leek absoluut geen last van de wond te hebben. Heel fijn om te zien hoe snel ze hersteld! Hopelijk blijven de tumoren op die plek weer even héél lang weg, en houdt de longtumor zich gedeisd. 8 juli gaan we weer op controle in Utrecht. 

Ook kregen we al snel het geruststellende nieuws dat het plekje in haar kaak inderdaad een cyste is en geen tumor! Ging ik van uit maar wel fijn die bevestiging. 


Maar goed, het mooiste nieuws was 22 mei. Toen is Aila 12 jaar oud geworden! Gigantische mijlpaal natuurlijk en super dankbaar hp-heart We hebben een fotoshoot gedaan. De foto's zijn door Judith Vrugt gemaakt. 

Een kleine selectie, foto's om te koesteren hp-heart:

572520.jpg

572517.jpg

572516.jpg

572518.jpg

^