Mijn lieve Aila - Lekker naar het strand geweest! En oktober controle P.11

308 reacties · pagina 3 van 11
" Nou ja zeg! Ben helemaal vergeten om hier een update te doen! 8 april weer voor controle naar Utrecht geweest. Dit was de eerste keer na 10 weken (na de diagnose) dat we foto's gingen maken! Deze konden dan vergeleken worden met de ct scan beelden van eind januari. En we kregen goed nieuws! Al haar bloed/urine waarden waren nog steeds goed (dus ze verdraagt de medicijnen goed). Ennnn op de foto was geen waarneembare groei te zien in de longtumor en er zijn ook geen uitzaaiingen gezien! Dus het medicijn doet voor nu zijn werk  We gaan er dus mee door en we zien over 3 maanden wel weer, wanneer we weer gaan controleren. Zo blij dat het goed gaat en dat we nog van haar kunnen genieten Bij deze wat foto's van de afgelopen tijd: 

7 km wandelen in de duinen, nog geen probleem! 
8 april, voordat we naar Utrecht gingen. Ze voelen dit soort dingen hartstikke goed aan. 
In Utrecht  Ze vindt het helemaal niks, maar vroeg wel graag liefde en aandacht bij de doctoren en studenten daar. 
 

Zangconcert met gekke halfzus en dochter  "

Wauw wat een mooie update Marijke, wat minder zorgen nu het zo goed gaat….   Hopelijk kunnen jullie nog heel lang genieten van dit mooie meisje.  laughing

Kees

24 april 2025, 11:44 3 doggies

Ach wat een fijn nieuws en lieve foto's! Ga zo door Aila!

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

gewijzigd 22 mei 2025, 20:16

Jaaaa mijlpaaltje vandaag! Aila is 11 jaar geworden vandaag! hp-hearthp-hearthp-heart Wat we in januari nog niet durfden te dromen....

Zo fijn dat we nog van elkaar kunnen genieten! En dat moest natuurlijk even extra gevierd worden hp-heart
Het gaat nog steeds goed met haar. Sommige dagen eet ze minder graag, gelukkig in de avond uiteindelijk wel. Vermoed een beetje misselijkheid van de medicijnen. Verder wordt ze nu ineens wel heel snel wit rond haar snoet en ogen. Maar dat schijnt ook wel een bijwerking te zijn. 

Maar verder doet ze alles super! Spelen, blaffen, wandelen, snoepen hp-shiny

568497.jpg

We begonnen de dag met een nieuw knuffeltje en wat blaffen hp-heart

 

568496.jpg

Tussen in de middag kregen ze een Smoofl! 

568498.jpg

En later in de middag gingen we voor quality time met zijn drieën! Aila, mijn man en ik hp-heart

568499.jpg

Lekken gesnuffeld, snoepjes gezocht en alles op haar tempo gedaan. 

568500.jpg

Selfie! (man er vakkundig afgeknipt tongue-out)

568501.jpg

We sloten de dag af met een lekker gevuld botje hp-heart

Botteke en Big Winnie

22 mei 2025, 20:32 3 doggies

Je hebt wel de goeie schenkel uit gekozen hp-thumbsup Heb weleens een foto of twee gezien van die smalle en dan mag de DA ze wegzagen van de neus yell

 

Hier ook happy  dat het zo goed gaat en wat mooie meid hp-heart, de hond dan wink (voordat we weer allerlei roddels krijgen cool)

Jenneke88

gewijzigd 22 mei 2025, 21:22 3 doggies

Wat een vreselijk verdrietig nieuws voor 2025 en wat begrijp ik je gevoel maar al te goed. Woorden schieten tekort. Gelukkig doen de medicijnen wel goed hun werk. Heel veel sterkte.

Hannah & Junegoedgekeurde fokker

23 mei 2025, 08:10 3 doggies

Wat fijn dat het nog zo goed gaat, mooie dierbare foto's van een blije hond en nog gefeliciteerd natuurlijksmile.

Heleengoedgekeurde fokker

23 mei 2025, 10:05 3 doggies

Wat een ontzettende leuke dag hadden jullie ,met mooie foto,s.

Alsnog van harte met Aila 

Loesje

23 mei 2025, 13:16 3 doggies

Wel een beetje laat: gefeliciteerd met de 11e verjaardag van Aila. Hopelijk is ze nog lang bij jullie!

 

Mooi, lief en leuk hoofd heeft ze.laughing

Loua's baasje (Mei)

23 mei 2025, 15:27 3 doggies

Nog gefeliciteerd! Super dat het zo goed met haar gaat!

Ik hoop dat jullie nog lang van elkaar mogen genietenhp-heart

May

23 mei 2025, 23:08 3 doggies

Nog gefeliciteerdhp-heart

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

26 mei 2025, 14:52
" Je hebt wel de goeie schenkel uit gekozen Heb weleens een foto of twee gezien van die smalle en dan mag de DA ze wegzagen van de neus
 
Hier ook happy  dat het zo goed gaat en wat mooie meid , de hond dan (voordat we weer allerlei roddels krijgen ) "

Haha dankjewel! smile Ja dit was een mooi botje!

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

26 mei 2025, 14:59
" Wat een vreselijk verdrietig nieuws voor 2025 en wat begrijp ik je gevoel maar al te goed. Woorden schieten tekort. Gelukkig doen de medicijnen wel goed hun werk. Heel veel sterkte. "

Ja het was zeker schrikken begin dit jaar! Maar zo blij dat het allemaal nu even rustig is.
Het verdriet is gelukkig naar de achtergrond zolang het goed gaat. Maar elke dag sta ik er wel even bij stil. 
En natuurlijk een beetje angst als ze wat minder kwiek mee loopt of haar eten laat staan. Daar moet ik natuurlijk rekening mee houden. 

Ik hoop dat het lekker rustig blijft en in juli wanneer we weer controle hebben zien we wel weer hp-heart


Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 juli 2025, 12:23

Morgen weer controle !! Spannend! 3 maanden sinds de vorige controle… 

 

We hopen dat de tumor nog steeds stabiel is, ze doet het gelukkig nog super hp-heart

 

569006.jpg569005.jpg

 

Laatst heeft ze een weekje bij mijn ouders en hun nieuwe pup gelogeerd, ze is helemaal verliefd! Haar moeder instinct zie je dan echt weer naar voren komen hp-heart

569007.jpg

569004.jpg569003.jpg

Luna is een border collie pupje van nu een week of 10 oud! 

Marijke - Aila, Dinja & Evigoedgekeurde fokker schreef het onderwerp

7 juli 2025, 12:25

Haar snoetje is trouwens sinds de diagnose een stuk witter geworden. Kijk maar naar de foto’s van net na de diagnose en nu surprised ze is nu natuurlijk 11+ maar schijnt ook wel een bijwerking van het medicijn te zijn. 

569006.jpg
nu 

566864.jpg
februari 

jantien

7 juli 2025, 13:54 3 doggies

Ik schrik iedere keer weer van de titel van dit onderwerp, Marijke....

Alaska's Finest!goedgekeurde fokker

7 juli 2025, 14:15 3 doggies

Ach, wat een lief koppie heeft ze toch en wat fijn dat ze nog zo kan genieten hp-heart

^