" Kan niet quoten Lara. Ik denk dat we er gewoon geen aandacht meer aan moeten besteden, aan die negatieve opmerkingen, ik weet het, ik begon met die aandach. Hoe meer aandacht hoe feller de reacties. Het verziekt dit verder zo leuke topic. Ik kijk uit naar de puppie fotoos. "
Oh wat spannend en wat een mooie foto’s weer! Je honden zien er in mijn ogen ook gezond uit. mijn chi’s hebben ook geen open fontanel en geen patella enz. (Is op alles getest)
je ziet dit voornamelijk in de broodf*k Jammer dat alles gelijk over 1 kam word geschoren.
heel veel succes met de laatste loodjes voor je kleine meid en leuk dat je dit met ons deelt!
Vriendelijk verzoek om on topic te blijven. Off topic gesprekken kunnen voortgezet worden via PB als het een een-op-een discussie is tussen twee leden. Ben je hier een onderwerp tegengekomen waarvan je denkt "dit is echt wel iets waar ik breder met andere forum leden over door wil praten" dan staat het je vrij om over dit onderwerp een apart nieuw topic aan te maken. In dit topic is het echter ongepast.
" ON TOPIC Vriendelijk verzoek om on topic te blijven. Off topic gesprekken kunnen voortgezet worden via PB als het een een-op-een discussie is tussen twee leden. Ben je hier een onderwerp tegengekomen waarvan je denkt "dit is echt wel iets waar ik breder met andere forum leden over door wil praten" dan staat het je vrij om over dit onderwerp een apart nieuw topic aan te maken. In dit topic is het echter ongepast. "
alle vier de lieverdjes zijn geboren. Mama Stella heeft het heel goed gedaan … de eerste drie waren super vlot, de ene nog aan het droogwrijven en de volgende bood zich al aan. Het laatste heeft meer dan drie uur op zich laten wachten. Het pupje was wat zwaarder en kwam met de stuit eerst, daar hebben we moeten helpen om de pup eruit te krijgen. Om een lang verhaal kort te maken, na een wat moeilijkere start doet hij het nu ook super!
1e sable reu 106 gr 2e zwar/wit reu 120 gr 3e sable of fawn teefje 117 gr 4e choco reutje 150 gr
En dan fotootjes!! onderste foto is eerstgeborene en bovenste laatste, ze staan in omgekeerde volgorde ..
Bedankt iedereen voor de fijne reacties/felicitaties :)
De puppies en de mama doen het goed. De pupjes zijn al wat bijgekomen… melk komt goed op gang
Mama is zeer beschermend, wil niet gescheiden worden van de pupjes, wat normaal is maar toch eens moet voor haar behoefte te doen. Maar wat kan die meid zich lang inhouden!
Ik kan er uren naar kijken, beter dan TV! Binnenkort post ik nog enkele fotootjes :)
Even laten weten dat met de pupjes alles dik ok is. Ze doen het super en zijn al meer dan verdubbeld in gewicht. De oogjes zijn open en ze beginnen de wereld te ontdekken. Schattig op die wiggel waggel pootjes :)