Bedankt aan iedereen om gedurende de laatste 1,5 jaar van zijn leven Jaak te volgen in de topics Jaak 16 en Jaak 17 jaar.
Jaak is in iets meer dan 24 uur tijd, plots overleden. De laatste uren waren helaas erg pijnlijk, maar anderzijds is het razendsnel gegaan. op 19 mei in de late avond is Jaak nog gaan lopen en snuffelen in de tuin. Nu is hij dood.
Dit is voor mij heel heftig want hij ligt naast mij, in vrede en in alle rust.
R.I.P. mijn lieverd.
Ik heb spijt dat je je laatste dag in pijn hebt mogen beleven, maar ik ben blij dat het zo snel is gegaan. Hij is overleden waar hij het zelf het liefste wilde. Aan de bureau van papa met papa en mama in zijn buurt, op zijn favoriete dekentje.


Reageren













Heel veel liefs en sterkte gewenst. Het was een trooper hondje en wat een prachtige leeftijd maar dat maakt de pijn en gemis voor jullie er niet minder op.




