Een familielid is op zoek naar een wat oudere, gemoedelijke hond, ik probeer haar hiermee te helpen.
Criteria:
- de hond zou ongeveer 3 uur per dag alleen moeten kunnen zijn
- makkelijk karakter, moet met andere honden en mensen (zoals oppas) kunnen omgaan, negeren is ook goed, zolang er maar geen angst of agressie speelt
- rustig, laag energieniveau, vandaar dat ze ook zoekt naar een oudere hond. Ze houdt wel van lange wandelingen, maar ik zie haar er eerlijk gezegd niet voor aan dat ze dit elke dag doet haha
Ze heeft alle aandacht, tijd en liefde voor de hond. Een hond met gedragsproblemen is niet mogelijk, aangezien zij gewoon een maatje wil en niet een project. Zij heeft ook niet echt de vaardigheden om met een lastige hond om te gaan.
Het maakt haar niet uit of de hond wat kleine mankementen en gezondheidsproblemen heeft. Los kunnen lopen is ook geen must.
Ze houdt van een zachtaardig uiterlijk. Ze lijkt een beetje aangetrokken tot de jachthonden zoals een beagle. Formaat tussen de 10-20 kg ongeveer, maar dit staat niet vast.
Weet iemand een goede site waar ik kan zoeken? Veel stichtingen hebben voornamelijk lastige honden. Er lijkt erg weinig aanbod te zijn, of heb ik dat mis? En ik twijfel ook soms over de betrouwbaarheid. Soms lees ik beschrijvingen die veel te positief overkomen. Iemand tips?

Reageren







niks mis mee, als je je gezond verstand aanzet







