Lieve hondenbezitters,
Ik zit momenteel met een probleem. Gisteren was ik d'r buik aan het kriebelen en toen viel het op dat d'r tempels wat gezwollen waren en ook goed roze gekleurd.
Toen begon ik wat na te denken en vond ik het ook erg typisch dat ze ineens zo goed is gaan eten en zo rustig is geworden. Ik dacht dat het aan d'r loopsheid lag en ze gewoon wat volwassener is geworden. Maar ook van achter blijft ze erg gezwollen.
Nu heb ik net meteen de dierenarts gebeld en die kan als ze tussen de 3 en de 4 weken is een echo maken en als ze dan inderdaad drachtig en niet schijnzwanger is wat inspuiten zodat ze een miskraam krijgt..
Nu schrok ik hier wel een beetje van, iets inspuiten zodat ze een miskraam krijgt vond ik wel erg heftig..
Ervaring met nestjes heb ik zelf helemaal niet en zou niet weten of ik het planmatig voor elkaar zou krijgen.
Ik voel me ontzettend schuldig tegen over Nala dat ik niet beter heb opgelet en wil echt niks doen waardoor haar gezondheid enig risico zou kunnen lopen.
Zijn er misschien mensen die advies hebben of hier ervaring mee hebben? Misschien bekend zijn met zo een spuit of die juist een keer onverwachts een nestje hebben gekregen en hoe die er mee zijn omgegaan?
Alle advies is welkom! Welzijn van Nala staat hierin voor mij voorop..


Reageren









" />. Maar toch! Een beetje pech en het is gelukt! Ze hoeven ook niet gekoppeld te zijn om pups te krijgen. 



