Beste forumleden,
Het is ons opgevallen dat de sfeer op het forum de laatste tijd negatiever geworden is.
Onder andere door forumleden die elkaar persoonlijk aanvallen.
Wie een topic opent, stelt zich open voor feedback, en daar hoort af en toe ook negatieve feedback bij, zolang deze maar constructief is. Kritiek, soms ongezouten commentaar, heeft zijn plaats op een forum, en kan zelfs heel verhelderend zijn als het in alle oprechtheid gegeven wordt. Het is aan ons als moderatorteam om er een oogje op te houden dat dit binnen de perken blijft. Wat dat betreft kunnen we zo af en toe een seintje gebruiken, dus stuur ons gerust een pb als een topic onze aandacht behoeft.
Indien nodig kunnen we dan actie ondernemen. Uiteraard zijn we niet 24 uur per dag online, dus een reactie kan soms even op zich laten wachten.
Wat nooit nodig is en nimmer toegestaan, is dat forumleden elkaar gaan bestoken met persoonlijke aanvallen die niets te maken hebben met feedback en alles met het willen kwetsen en kleineren van een ander forumlid. Het verpest de sfeer en verpest menig topic.
Ook valt het op dat er weer veel kritiek is op beslissingen van de moderators. Vaak ook nog door onterechte aannames, vergeet niet elk verhaal heeft 2 kanten.
Indien je het niet eens bent met een beslissing van de moderators kan je dit altijd in pb laten weten.
Indien je problemen hebt met 1 van de moderators specifiek, kan je hierover in pb contact opnemen met een andere moderator of de webmaster.
We hopen dat iedereen mee wil werken aan een gezellige sfeer op het forum.
Met vriendelijke groet,
Het moderatorteam.


Reageren














om de zoveel maanden komt er dan zo een bericht van onze mods.





.