3 doggies 
Ik zei gisteren nog tegen mij kinderen zal mij niet verbazen als we nog een hittegolf krijgen.
Zoon gaat vlgd week met zijn gezin naar Normandië ,hij dacht daar niet zo warm. 33 graden wordt er daar verwacht de dag van aankomst.
3 doggies 
Even smakelijk gelachen,het is een jonge hond. Je had een foto moeten maken
3 doggies 
Oehww, dat klinkt alsof die mooi bij mijn plinten past (Ella is tanden aan het wisselen
)

Wordt hier weer een lange nacht waken....nog steeds verstikknd warm, buiten nog de zon en niets afgekoeld, straks de tuin nat spuiten zodat de tegels koeler zijn dan heet, kunnen ze buiten en hopen dat het afkoelt.....
3 doggies 
Oh het is heerlijk buiten nu. Er staat een frisse wind. Heb alles open gezet binnen.
Kindjes geweest, ze waren goed gemutst allebei. Kleindochter van drie daar staat een tater op. Man die kan het uitleggen hoor. Op een gegeven moment zegt ze bomma ik vind je lief. Dan smelt je toch.
de kleine man moet nog 2 worden is dikke vriend met Lenka, tja wat denk je hij deelt zijn eten met haar. Letterlijk hij heeft iets bijt ervan laat Lenka ervan bijten en eet dan rustig verder. Ogen op je rug moet je bij hem hebben. Die twee zijn zo schattig om te zien. Hij komt binnen krijgt een lik van Lenka. Hij gaat buiten en Lenka krijgt van hem een kus. Ik denk dan bazeke subiet zit je mond vol haar. Als de mama zegt kom we gaan naar bompa, weerwoord van hem Lenka.
De rest van de dag heeft Lenka geslapen, klein mannen vermoeiend hoor. En gelijk heeft ze. Ik ben ook moe
gelukkig geen werk aan het eten had vroeg deze ochtend vitello tonnate gemaakt. Tafel dekken en opeten.
3 doggies 
Oei, hier goed koel, heb maar een licht zijdeachtig floddertje aan en denk erover om een gewone shirt aan te doen of mijn nachtkleed. Lenka ligt buiten haar been rustig te kauwen zonder hijgen.
3 doggies 
Eerlijk, ja, alleen ik zie ze gewoon veels te weinig. Tegen dat we elkaar gewoon zijn is de vakantie weeral voorbij.

Pierka je bent een oma, ook Monique...heerlijk die kleintjes om je heen, en Pierke de kleine krijgt er niets van hoor als die het eten deelt met Lenka, antistoffen, hahaha.......heb buiten de tegels nat gemaakt met koud water en tegelijkertijd gesproeid, beren liggen nu buiten en ik zit in een hete kamer......in winschoten en ten boer en groningen heeft het flink geregend, zelfs gehoosd, ik zit net in een hoek, en heb niets gehad, weet je dat is nu iedere keer weer, zat van.....winschoten is met de auto tien kilometer, hemelsbreed? Werd gebeld, we hebben lekker regen gehad, ook Loes belde, heerlijk, zijn toch wel engerds he, hahahaha......
3 doggies 
Denk maar zo als het echt heet is en het regent gaat alles dampen, nog erger dan. De wind moet gewoon frisser worden, afkoelen daardoor en dan regen.

De vierde week loopt van maandag 13/08 tot en met zondag 19/08. Tijdens de laatste week van onze 30-daagse voorspelling stuwt de staalstroom nog steeds koelere en vochtige zeelucht naar onze streken. De temperaturen liggen rond of zelfs iets onder normale waarden bij maxima tussen 17 en 21 graden. De neerslagkansen liggen meestal erg hoog, vaak boven 60 %. Laten we hopen dat het watertekort niet volledig in deze week wordt aangevuld. Er zijn echter ook wel enkele drogere dagen in het verschiet, maar niet met erg hoge maxima en vooral ook met geregeld wolkenvelden.
Conclusie:
Subtropische luchtstromingen brengen eerst nog bijzonder warm weer over onze streken met temperaturen die de tropische grens van 30 graden lokaal kunnen overschrijden. In de eerste week van augustus wordt het wat minder warm, maar de temperaturen zijn nog steeds zomers. De neerslagkansen nemen dan wel licht toe. De weken nadien lijkt het erop dat we erg matige temperaturen mogen verwachten en er ook vrijwel iedere dag neerslag op het programma staat.
3 doggies 
Ik zou ze in deze situatie een belverbod opleggen hoor!

Ik klamp me er aan vast, dat we minder warm krijgen....

Je hebt al opgenomen, staat zo onhebbelijk dat ik dan schreeuw...toet toet toet toet, storing.
3 doggies 
Geweldig zeg! Dan ga ik weer aan het werk! Daaaaaaag vakantie...................
3 doggies 
Telefoon is geleverd yes net wezen douche en niemand was er om even op te letten dus dolcinea even in m'n kamer gelaten kom k terug ligt ze op m'n bed hmm hoe ze dat voor elkaar kreeg raadsel raadsel

Telefoon is geleverd yes net wezen douche en niemand was er om even op te letten dus dolcinea even in m'n kamer gelaten kom k terug ligt ze op m'n bed hmm hoe ze dat voor elkaar kreeg raadsel raadsel
3 doggies 
Ik heb geleerd in dramatische toestanden welke dan ook je niet aan iets vast te klampen. Jij moet erdoor, jij moet jouw regels en grenzen bepalen. Je kan het weer niet veranderen dus paniekeer niet doe kalm aan. Lees de max tem zijn lager dan die we gehad hebben. Het is hier 25 graden frisse wind en ik, heb het koud.
Htb is weer een show aan het opvoeren, is nu al met Lenka gaan wandelen gaat daarna naar tv kijken, ik mag rustig buiten blijven zitten maar hij gaat wel de deur dicht doen tegen de muggen. Doh we hebben een hor.
3 doggies 
Ik 20 aug terug aan het werk. Waarschijnlijk 5 weken vakantie naar de Kl.t.n

Geklommen,
Ik vind ze al zo groot.

Deur dicht en je hebt een hor ?? Trouwboekhelft wil jou niet zien....

Mijn vakantie kan niet meer stuk......uhhhh, ik moet nog op vakantie, ik wacht tot de temperaturen weer normaal zijn, zodat ik de hele dag buiten kan verblijven.
3 doggies 

3 doggies 
Htb wil groot gelijk halen, maar krijgt het nie van me. het is htb halve trouwboek Willemijn.als hij me niet wil zien heb ik rust. Het is bijna donker nu. Hij doet nu net de deur dicht.
3 doggies 
Wat een zielig heerschap....

Ogin ligt al mooi buiten te slapen, lichtjes zijn aan.....

Gossie Pierke
Zou de koudwaterstraal er perongeluk op zetten...kijken of tie nog leeft.
3 doggies 
De moeite niet waard en kostbaar water verspillen neen hoor
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?