Dat kleed van de gang boven kan toch ook naar beneden...
echt ik snap hier geen barst van
Het enige wat je faro leert hier is: ik weet het beter dan jij....
"
Dit bedoelde ik, is het nou zo moeilijk.... enzv. ik vertaal dat, is het dan te veel moeite, ben je te lui??
Ik had toch al gezien dat Faro geen pijn had beneden op zijn bed, anders had ik dat nooit gedaan, ik ga hem niet bewust pijn doen.
Waarom moet ik het zo uitleggen? Faro maakt van iets wat hem niet pijn heeft gedaan wat niet zo is, als ik daar in mee ga, moet hij zijn verdere leven in de tocht liggen, op een onhandige plek, en ook nog eens niet op zijn lekkere bed.
Ik ga niet mee in zijn angst, ik begeleid hem dat hij merkt, och ja, dit is niet eng... het bed doet mij geen pijn..
Als het bed de oorzaak van de pijn was, dan hoeft hij natuurlijk niet op zijn bed, als het moet dan slaap ik wel op de bank beneden met hem.
Beter kan ik het niet uitleggen.


Reageren






ik zou idd de pot wel opmaken, maar misschien de glucoamine toch alvast erbij nemen?






