
Ja hoe simpel kan t zijn he. Ik heb alle babysites wel bekeken, evenals alles met steigerhout, en toen dacht ik, oh ja, pallet. ![]()
3 doggies
Ja die redenering begrijp ik wel. Maar langs de andere kant in een asiel zitten .....
Trouwens inventief en goed gevonden, die kingsize voor hem ![]()

Ja toch? Kan de rest er ook nog gezellig bij. ![]()
3 doggies 
Nog heel veel sterkte hoop dat lieverdje nog heel gelukkig kansen by jullie zoals jullie zo goed voor hem zorgen succes
3 doggies Ik heb hier voor mijn CC een babybed ![]()
Die voorzijde kan je naar onder klappen, lijkt net op een bank

Ja leuk, daar had ik ook op gezocht, maar dat kan later altijd nog.

Dank je Nadine, t is een vrolijk mannetje, dus dat komt wel goed.
3 doggies Hahaha, bij mij niet. Ze is wat zwaar om onder wakker te worden ![]()
3 doggies 
Ja supplementen, waar zullen we eens beginnen, zucht haha.
Charlie heeft geen HD maar wat ik geef momenteel is duivelsklauw en krillolie. Beiden worden tot hiertoe goed verdragen en ik zie ook wel resultaat, integenstelling tot die honderd andere dingen die ik al geprobeerd heb die hij ofwel niet verdraagt ofwel niets doen.
Traumeel heb ik ook al gegeven voor een aantal dagen. Heb ik ook altijd wel in huis. Volgens de homeopaten die ik al geconsulteerd heb, is dat niet iets dat je oneindig moet willen geven. Op de duur kan het volgens hun ook triggeren.

Iedereen slaapt, maar ik moet het toch kwijt. Paddy heeft net een heuse epileptische aanval gehad. Kan er ook nog wel bij.
Achteraf denk ik dat hij vrijdag een lichte heeft gehad, ik schreef zijn gedrag toen aan iets anders toe, maar nu was t heel duidelijk.
Furby poept zich suf, maar verder gaat het goed. Hij kan t ook niet ophouden, dat is al een tijdje zo, maar nu is t wel erg. Maar goed, de kleden er uit, de lavendelolie er in. ![]()
Ik was wel overgestapt op iets goedkoper voer, ik ga morgen weer met het oude voer verder.

Het goede nieuws, ik vond een pallet onderweg van t boodschappen doen, stond bij een afvalcontainer! Mazzel!
3 doggies 
Och jeetje, die arme Paddy... Sterkte meis, dit is wel veel ineens...
Heeft Paddy ook net zijn jaarlijkse injecties gehad of ziekte van Weil/Lepto4?

Nee dat is te lang geleden, begin februari.

Ik heb de Synopet binnen trouwens. Dat zit in zo'n onhandig flesje, ik ga morgen bij de apotheek even een andere vragen, waar een spuitje op kan. Zo is de fles binnen een week leeg, niet te doseren. ![]()
3 doggies 
Oh dat kan er ook nog wel bij, arme Paddy...
3 doggies 
Och kees je krijgt het wel allemaal op je bord .. sterkte en hopen dat het een eenmalig iets is .... weet niet of dat kan bij zo'n aanval
3 doggies 
Ik las het net in het andere topic. Ja rot zeg, dat er nu ook nog bij.
Hopen maar dat beide hondjes snel beter zijn.

Ik hou dit topic verder wel voor Furby, moest t gisteren gewoon even overal kwijt.
De matras van Furby komt vrijdag al, dus nog even ergens schuurpapier vandaan regelen, de pallet moet geschuurd worden vanwege splinters.
3 doggies 
Logisch toch dat je t even kwijt moest.
Betreft eventueel voor de toekomst een kinderbedje. Ik neem aan dat op facebook ook voor jou regio weggeefhoeken zijn. Daar komen ook nog wel eens peuterbedjes langs ![]()

Ja klopt die hou ik ook zeker in de gaten!
3 doggies 
Ha een gratis pallet, goed bezig
Hoezo kan Furby zijn poep niet ophouden? Heb ik daar over heen gelezen
Dikke knuffel voor jullie, nu ook Paddy een aanval, balen zeg!

Ik weet niet precies hoe t komt dat hij binnen poept, in t begin deed hij dat niet. Kan een gewoonte zijn van uit t asiel die nu weer terug komt. En hij had veel last van de Metacam, dus zijn darmen zijn ook in de harriewarrie.
Ik heb ze nu weer terug op t oude voer, daar poepen ze minder op, kijken of dat scheelt.
3 doggies 
Kees wat een zorgen om je hondjes. Alles komt ook tegelijk. Hopelijk blijft Paddy aanvalsvrij en kan je voor Furby de boel een beetje pijnvrij houden.
3 doggies 
Kees wat een zorgen om je hondjes. Alles komt ook tegelijk. Hopelijk blijft Paddy aanvalsvrij en kan je voor Furby de boel een beetje pijnvrij houden.

Dank je Monique.
Ik ben wel zo kapot, ik heb Furby's broek niet heel netjes geknipt. Ik moest zo vaak wassen omdat ie steeds nog wat diarree heeft, dat is vervelend voor hem, hij zakt gauw door zijn poten.
Dus knipperdeknip en ik zie morgen wel of t nog wat model in moet.
3 doggies 
Nog heel veel beterschap voor je lieverds Kees

Oh oh, Furby moet een muilkorf om..
Vanmorgen liep ik met alle 3, toen we een heel aardige man met een heel rustig hondje tegen kwamen. Maar Finley ging natuurlijk uit zijn dak met blaffen, toen deed de rest mee. En ineens hapt Furby de man in zijn been toen hij langs liep.
Geeft niks zei hij, ik zei, ja wel, geeft wel, dat wil ik niet. Heel erg sorry...
Ik baal als een stekker, maar de ruimte was gewoon te krap om ze allemaal kort te houden.
Dusss, Finley gaat in t vervolg apart, dan kan ik hem ook beter afleiden en jaagt hij de rest niet op.
3 doggies 
Ow dat is vervelend.. gelukkig had de man er begrip voor maar ik kan me voorstellen dat je zelf gigantisch baalt
Zoek je iets op de HondenPage ? Vul dan hier jouw zoekwoorden in ?