kortsen in oor aan de rand

6 reacties

kaylee hendriks (gast)

20 februari 2016, 16:18
Nou heeft mijn boerenfox van 1,5 in de oor op de rand allemaal korstjes en als ik ze er een beetje af wil halen doet het denk ik zeer omdat ze dan weg gaat weet iemand toevallig wat het is of hoe het weg gaat ? Het zit er al sinds  dat ze puppy was ????

s@nt@

20 februari 2016, 17:29

Als ze dit al vanaf puppy heeft en nu anderhalf is zou ik het lekker laten zitten en ermee naar de dierenarts gaan

Martine

20 februari 2016, 17:44

Dan wordt het misschien tijd dat je dit laat nakijken bij een DA.  Een hond heeft geen korstjes op zijn oor van nature.

 

Ze kunnen dat wel hebben als ze bv. een oorontsteking hebben en regelmatig flapperen met hun oortjes, dan verwonden ze de oortjes met korstjes tot gevolg.

" Als ze dit al vanaf puppy heeft en nu anderhalf is zou ik het lekker laten zitten en ermee naar de dierenarts gaan
  "

 Anderhalf jaar is wel erg lang maar zou wel gaan smeren met vette zalf en er vooral niet an zitten krabbelen want natuurlijk doet dat pijn

Loesje

20 februari 2016, 19:29

Door de dierenarts laten onderzoeken wat dit is.

 

Je schrijft dat je hond dit al vanaf pup heeft. Ik neem aan, dat je vanaf de puppytijd meerdere keren bij een dierenarts bent geweest; o.a. voor de entingen op de leeftijd van 9 en 12 weken en 1 jaar. Heb je daar niet naar laten kijken? Een dierenarts zal bij de entingen ook even naar de algehele gezondheid van je hondje kijken; longen en hart luisteren, ogen, oren en gebit/bek controleren etc.

Lees ook

^