Zoals ondertussen misschien bekend is is Zabaa een Spaans zwerfhondje wat nu 2 jaar bij ons is.
Ze was zeer zwaar getraumatiseerd toen ze bij ons kwam ( gedragstherapeut adviseerde inslapen)
Na hard te vechten heb ik nu een TOP hondje met een kleine gebruiksaanwijzing.
Nu het probleem.
Zabaa heeft om de 2 maanden een heel heftige keelontsteking die steeds terug komt. Nu dus weer. Hiervoor krijgt ze nu 3 weken een heel zware antibiotica kuur (omdat de gewone kuren geen effect hebben) en daarbij maximum aan pijnstilling. Hierbij MOET ze eten omdat de medicatie nogal zwaar is.
Amandelen knippen wordt niet meer gedaan. De volgende keer als ze dit krijgt ga ik met haar naar een specialist.
Maar de dame weigert echt alles. Overlegd met dierenarts. Ik moet de antibiotica doorgeven (ivm resistentie) en daarbij MOET ze eten.
Even terzijde. Toen ze pas hier was wilde ze ook niet eten. Heb het toen met heel veel pijn volgehouden om haar (in overleg met dierenarts) bijna 2 maanden niet te laten eten. Ze wilde gewoon niet......Ik bood haar eten aan (15 minuten) dan wegpakken. Meermaals daags. NEE !!!!!!!!!!!!! Als ik toen had toegegeven en vanalles had geprobeerd dan was ze verpest geweest. Dit wel onder wekelijks toezicht van dierenarts !! En ze kreeg Viyo, een drank van bij de dierenarts waar alles inzit..
Dierenarts denkt dat ze door de stichting niet goed gesteriliseerd is. Daar is geen sluitend onderzoek voor wat hormonen betreft. Mocht dit ernstiger worden moet ze worden open gemaakt om te kijken en dat wil ik nog niet.
Maar nu is het anders. Ze heeft flinke keelontsteking. Je hoort als ze slikt.
Ze moet eten. Maar ze weigert alles.
KVV, Renske, gekookte tartaar, kip, vis, macaronie. , kattenvoer, ceasar, eten met bouiliion erover. Yogurt, kwark, geweekte brokje in vleesnat. En alles wat ik vergeten ben.
AD een recovery voer van de dierenarts.
Ja, ze wordt nu verpest....maar ik heb geen keuze.....ze MOET eten.
Als ze weer beter is dan gaan we weer even op de hardere tour maar dat kan nu gewoon niet.
Mijn vraag is wat kan ik haar nog geven. Ze moet 3 keer per dag eten maar ze doet het gewoon niet. Een enkele keer een stukje gedroogde kip of pens.
Ben radeloos. Ben al onrustig als ik met het eten begin. Ja klopt dat merkt ze, maar dit is zenuwslopend. Ook als ik het eten maak en het gewoon rustig voor haar zet dan vlucht ze haar benche in. Eten in benche gezet dan.......vlucht ze de benche uit.
Alle soorten bakjes, bordjes, voeren.
idd dit is absurd maar ik heb geen keuze.....bij iedere tablet moet ze eten.
Zebee was iets afgevallen toen ik verleden week bij de dierenarts was. Ik blij !!!!
Maar........die snoept nu steeds kleine beetjes mee.......Dus daar beginnen we straks weer opnieuw mee om iets te laten afvallen.
Iemand nog een idee ????????????????? Je ziet dat ze wil maar dan toch maar niet.
Dit moet ik nog 10 dagen volhouden.
Sorry voor het misschien chaotische verhaal.


Reageren
















